رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان کسی اطلاع داره که طرح جامع تفصیلی که برای شهرهای کوچیک بصورت توام تهیه میشه چجوریه و چه تفاوتی با طرح تفصیلی داره؟

نمونه طرح هایی که دیدم، همونطور که از اسمش هم معلومه ادغام هر دو طرح هستش و در واقع باید هم به همین شکل باشه. و البته کلاً محتوا و شیوه تهیه طرح ها تغییر کرده.

قبلاً یه مطالعاتی واسه طرح جامع انجام میشد و بعد چندسال که مطالعاتش هم قدیمی شد، طرح تفصیلی و ضوابطش بر پایه اون طرح جامع سنتی ضعیف تهیه میشد!

لینک به دیدگاه

سلام من يك پايان نامه شهرسازي از سايت شما دانلود كردم پي دي اف هست ،ورد اين پايان نامه را داريد من ميخوام؟ (طراحی محیط و منظر پایدار رود دره و مسیر فرحزاد تا

امامزاده داوود با هدف احیای گردشگری و پیاده روی)

لینک به دیدگاه
سلام من يك پايان نامه شهرسازي از سايت شما دانلود كردم پي دي اف هست ،ورد اين پايان نامه را داريد من ميخوام؟ (طراحی محیط و منظر پایدار رود دره و مسیر فرحزاد تا

امامزاده داوود با هدف احیای گردشگری و پیاده روی)

نه متأسفانه فایل وردش نیست.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام . من واسه مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری واسه آزمون های آزمایشی بین دو موسسه مرکز معماری و پردیس کیمیا فکر دچار تردید هستم ممنون میشم کمک کنید . ساکن اصفهان هستم و فقط این دو موسسه هستند

لینک به دیدگاه
سلام . من واسه مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری واسه آزمون های آزمایشی بین دو موسسه مرکز معماری و پردیس کیمیا فکر دچار تردید هستم ممنون میشم کمک کنید . ساکن اصفهان هستم و فقط این دو موسسه هستند

سلام. من که به شخصه مخالف همه موسسات کنکوری تو همه مقاطع و رشته ها هستم. واسه همین هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم. :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام من فایل پی دی اف دوتاکتاب رو میخواستم.اگه کسی داره لطف میکنه بذام ایمیل کنه?

کتاب افرینش مکان پایدار از گلکار

کتاب منظر فرایند الگو ترجمه بهناز امینی زاده

کسی جزوه ی خوبی از درس منظرسازی داره?

ممنون میشم

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

پایان نامه من در مورد طراحی ایستگاه راه اهن(طراحی شهری)

کسی میتونه نمونه ای از این کار بهم معرفی کنه؟ تا فصل سوم رفتم ولی فصل چهار را فکر کنم نمونه ببینم بهتر میتونم کار کنم

دوستان کسی نمیتونه بهم کمک کنه؟؟؟

نیازمند یاری گرم شما

لینک به دیدگاه
سلام من فایل پی دی اف دوتاکتاب رو میخواستم.اگه کسی داره لطف میکنه بذام ایمیل کنه?

کتاب افرینش مکان پایدار از گلکار

کتاب منظر فرایند الگو ترجمه بهناز امینی زاده

کسی جزوه ی خوبی از درس منظرسازی داره?

ممنون میشم

Ketabe golkar majmu maghalateshe k tak take maghale b halate pdf ru net hast ama kole ketab jayi nis ba tavajoh b in k jadide rajebe unieki ketab chizi nmdunam

Sent from my Phone using Tapatalk

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
دوستان تعیین حوزه نفوذ شهر فرها گرد رو میخوام واسه طرح 1 هرچی میدونید بگید ممنون توروخدا کمکم کنید

علاوه بر پاورپوینتی که دیدی، دوتا روش تئوری تأثیر متقابل و تئوری نقطه جدایی هم تو لینک زیر توضیح داده شده: :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread83231-3.html#post1045101

لینک به دیدگاه
سلام چطور باید به اخر پاسخ برسم .تاپیک رو که باز میکنم از اولش میاد درصورتی که 150تا صفحه گذشته

پایین هر صفحه و بالای کادر ارسال پاسخ، شماره صفحات هستش که می تونی روش کلیک کنی و به صفحه مورد نظر بری :a030:

y5dydhnwtoxsogcq03qa.jpg

لینک به دیدگاه
سلام من طرح 1دارم این ترم و شهری که باید بریم برداشت فرهادگرد نزدیک فریمان نقشه جی ای اس و همچنین شرح خدماتی فریمان که 4 تا بند رو میخواستم

من درست درخواستت رو متوجه نشدم. اما اگه طرح جامع فریمان رو بخوای، تو لینک زیر برای دانلود گذاشتم:

http://www.noandishaan.com/forums/thread156403.html

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان، من برای پایان نامه ارشدم احتیاج به نقشه های قبل و بعد از پیاده راه سازی خیابان پانزده خرداد محدوده بازار تهران دارم. دقیقاً بین خیابان خیام تا خیابان ناصر خسرو میشه. کسی اطلاع داره مهندس مشاورش کی بوده یا اطلاعاتی در مورد قبل و بعد از این پروژه اگه داشته باشین خیلی ممنون میشم :w16:

لینک به دیدگاه
سلام کسی طرح جامع سال 47 و70 شهر تهران رو داره ممنون میشم کمک کنه

سلام.

این برای سال 70 هست که به عنوان طرح ساماندهی تهیه شد.

https://www.noandishaan.com/forums/thread156396.html

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلااااااااااام.

وقتتون بخیر.

بچه ها کسی این مقاله رو داره ؟

بررسی میزان نقش مولفه های اجتماعی در پایداری محلات شهری با استفاده از فرایند تحلیل سلسله مراتبی ahp نمونه موردی محله های بلاغی و کوثر شهر قزوین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...