رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

در مورد راهکارها و طراحی برای باززنده سازی بافت فرسوده کمک میخواستم

اگه مقاله ای تحقیقی یا کمکی بود ممنون میشم

سپاس :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

در مورد راهکارها و طراحی برای باززنده سازی بافت فرسوده کمک میخواستم

اگه مقاله ای تحقیقی یا کمکی بود ممنون میشم

سپاس :icon_gol:

سلام

همایش بافت های فرسوده:

https://www.noandishaan.com/forums/thread106548-7.html

مجله هفت شهر:

https://www.noandishaan.com/forums/thread134326-2.html

و همینطور نشریه اینترنتی نوسازی آنلاین مقالات و مطالب خوبی دارن که میتونید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
با سلام نمونه پروژه انجام شده کارگاه مدیریت شهری دارین لطفا بذارید ممنون میشم

مگه مدیریت شهری هم کارگاه داره؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

با سلام. بله من ترم اخر مدیریت شهری هستم کارگاه مدیریت شهری داریم این ترم خودمم موندم توش. طبق طرح تفصیلی و جامع و نقشه های شهر مورد نظر باید اطلاعاتشو طبق سالنامه اماری سال 90 بررسی کنیم

لینک به دیدگاه
با سلام. بله من ترم اخر مدیریت شهری هستم کارگاه مدیریت شهری داریم این ترم خودمم موندم توش. طبق طرح تفصیلی و جامع و نقشه های شهر مورد نظر باید اطلاعاتشو طبق سالنامه اماری سال 90 بررسی کنیم

آها مدیریت شهری هستین.

واسه کرکسیون پایان نامه این تاپیک هست:

https://www.noandishaan.com/forums/thread112992.html

بچه ها هرکس بتونه کمک میکنه.

لینک به دیدگاه
نتایج تفصیلی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهر امل در سال 90 رو کسی داره واسم بذاره؟؟؟ ممنون میشم

سایت شهرداری آمل رو یه چک کنید. ممکنه توی سایتشون باشه.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام. ممکنه کسی نتایج تفصیلی نفوس و مسکن شهر امل سال 90 رو اگه کسی داره واسم بفرسته

از سایت مرکز آمار خیلی راحت میشه دانلود کرد:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
نمونه گزارش کار نقشه های کالبدی طرح یک

لینک زیر آموزش این طرح هستش:

https://www.noandishaan.com/forums/thread33634.html

این لینک هم یه سری نمونه کار طرح 1 هست:

https://www.noandishaan.com/forums/thread8500.html

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
جناب عارف گرامی من فایل اتوکد منطقه 20 تهران ناحیه 4 رو لازم دارم منطقه دولت آباد شهر ری که منطقه 20 میشود لطفا بمن کمک کنید خیلی ضروریه مچکرم از لطف شما.

دوستان کسی میتونه نقشه های تراکم جمعیت و نقشه تردد و نقشه شعاع تاثیر و تعداد پارکینگ های منطقه 20 ناحیه 4 بلوار قدس رو بهم بده ممنونش میشم تا قیامت.

ماشالا تو چندتا تاپیک و خصوصی و پروفایل اینا پرسیدین :ws3: تو همین یه تاپیک هم کفایت میکرد و جواب میدادم اگه میتونستم :a030:

اولی رو که تو تاپیک خودش گفتم.

درخواست دوم رو ندارم چیزی متأسفانه

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام آقای مهندس شرمنده مزاحم شدم من برای پایان نامه ام باید مساحت و طول و عرض معابر را به دست بیاورم خواهشا کمکم کنید من خودم یک سری مراحل را انجام دادم ولی موفق نشدم فایل مراحل کار را که در gis انجام دادم به همراه فایل به شرح زیر میباشد .

من برای اینکه مساحت معابر در جدول اطلاعاتی به دست بیاید ابتدا خطوط معابر را به پلی گون تبدیل کردم(feature to polygon)سپس از طریق گزینه spatial statistic tool-utilities-calculate area

مساحت تمام معابر در جدول اطلاعاتی محاسبه شد ابتدا زحمت بکشید ببینید این روشی که من انجام داده ام درست هست یا نه الان طبق شکل زیر کل مساحت معابر 4500593.0695 متر مربع میباشد که مساحت کل شهر نیز تقریبا همین مساحت میباشد.

من نام معابر را از روی نقشه ای که نام معابر داشت بر روی نقشه ای که مساحت را محاسبه کرده بودم join کردم ولی الان نام معابر به اشتباه بر روی این نقشه و جدول اطلاعاتی ذکر شده است الان در جدول اطلاعاتی نقشه مشخص است

طول و عرض معابر را من موفق نشدم به دست بیاورم امکانش هست لاین وسط شبکه معابر را برایم ترسیم کنید تا بتوانم طول ومعابر را محاسبه کنم

فیلم یا فایل آموزشی در این ارتباط ندارید برایم ارسال کنید ممنوع

لینک به دیدگاه
سلام آقای مهندس شرمنده مزاحم شدم من برای پایان نامه ام باید مساحت و طول و عرض معابر را به دست بیاورم خواهشا کمکم کنید من خودم یک سری مراحل را انجام دادم ولی موفق نشدم فایل مراحل کار را که در gis انجام دادم به همراه فایل به شرح زیر میباشد .

من برای اینکه مساحت معابر در جدول اطلاعاتی به دست بیاید ابتدا خطوط معابر را به پلی گون تبدیل کردم(feature to polygon)سپس از طریق گزینه spatial statistic tool-utilities-calculate area

مساحت تمام معابر در جدول اطلاعاتی محاسبه شد ابتدا زحمت بکشید ببینید این روشی که من انجام داده ام درست هست یا نه الان طبق شکل زیر کل مساحت معابر 4500593.0695 متر مربع میباشد که مساحت کل شهر نیز تقریبا همین مساحت میباشد.

من نام معابر را از روی نقشه ای که نام معابر داشت بر روی نقشه ای که مساحت را محاسبه کرده بودم join کردم ولی الان نام معابر به اشتباه بر روی این نقشه و جدول اطلاعاتی ذکر شده است الان در جدول اطلاعاتی نقشه مشخص است

طول و عرض معابر را من موفق نشدم به دست بیاورم امکانش هست لاین وسط شبکه معابر را برایم ترسیم کنید تا بتوانم طول ومعابر را محاسبه کنم

فیلم یا فایل آموزشی در این ارتباط ندارید برایم ارسال کنید ممنوع

سلام. برای مساحت روشی که گفتین درست بوده.

ولی عکس و فایلی رو نذاشتین؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...