رفتن به مطلب

سنسورهای آلتراسونیک و کاربرد آن در اندازه گیری فاصله

ارسال های توصیه شده

در این پروژه با نحوه بدست آوردن فاصله از طریق امواج آلتراسونیک به وسیله میکروکنترلر آشنا می شوید. حداقل فاصله محسابه شده توسط این مدار 28 سانتی متر و حداکثر آن 3.6 متر است. فایل PDF این پروژه رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

در این مقاله PDF در مورد سنسورهای آلتراسونیک و کاربری آن در اندازه گیری فاصله و همچنین طراحی و ساخت مدار فاصله یاب آلتراسونیک می باشد که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید:

تهیه کننده: میثم فنودی

دانلود مقاله

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
سلام بچه ها من تازه وارد این گروه شدم خواستم ببینم میتونین به من تو ساخت فاصله سنج آلتروسنیک کمک کنید؟ مرسی

الهه جان اگه کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم دقیقا چی میخوای بسازی چه فاصله ای با چه دقتی رو میخوای سنس کنی؟از چه کنترلری استفاده میکنی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام بچه ها من تازه وارد این گروه شدم خواستم ببینم میتونین به من تو ساخت فاصله سنج آلتروسنیک کمک کنید؟ مرسی

سلام دوست عزیز فکر کنم تو این لینک مطالب مفیدی برات باشه

لینک به دیدگاه
dar morede osole sakhte flame detector ba teyfe uv va ir age komak konid mamnon misham merc

سلام در مورد flame detector ها از اونجایی که تکنولوژی اونها فعلا ایران نیومده تنها از تجهیزاتی که در کشورهای پیشرفته ساخته شده جهت استفاده در کارخانه های ایران استفاده شده چندان مطلب قابل توجهی پیدا نکردم فقط 3تا pdf که فکر کنم بتونه بهت کمک کنه برات اینجا میذارم:

pdf 3

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام دوستان

بارای پایان نامه دانشگاه احتیاج به یه مقاله در مورد فاصله سنج آلترا سونیک دارم .

اگه چیزی سراغ دارید یه کمکی به من کنید.

دمتون گرم.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • 3 سال بعد...

مطلبی آموزشی در مورد سنسور آلتراسونیک

نویسنده داود منصوری

تعداد صفحات : 64 صفحه

فهرست مطالب

فصل اول : سنسور آلتراسونیک

فصل دوم: استفاده از سنسورهای آلتراسونیک برای اندازه گیری فاصله

فصل سوم : اندازه گيري سطح مايعات با استراسونيك

فصل چهارم : بلوک دیاگرام ها

:download2:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
سلام دوستان روزتون بخیر

منم تازه عضو این سایت شدم ولی هر مقاله ای رو که میخوام دانلود کنم نمیشه، اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنونتون میشم.

وارد سایت 4shared که میشید رو دکمه Download(عکس ابر روشه) رو بزن....میری یه صفحه ی دیگه...اونجا Free downloadرو انتخاب کن.

ازت میخواد با یکی از اکانت های Facebook ، tweeter یا گوگل وارد بشی.(بهترینش همون گوگله که فیلتـر نیست)

وارد که شدی شمارش معکوس شروع میشه....به محض اتمام شماره معکوس لینک دانلود آمادست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان روزتون بخیر

منم تازه عضو این سایت شدم ولی هر مقاله ای رو که میخوام دانلود کنم نمیشه، اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنونتون میشم.

سلام

میشه بگید توی کدوم بخش مشکل دارین من که توی همین بخش رو تست کردم مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام خدمت دوستان عزیز من یسری اطلاعات کامل در مورد سنسور التراسونیک hc-sr04 میخواستم ممنون میشم کمک کنید.

سلام :a030:

چ جور اطلاعاتی میخواید؟

خب الان ماژول آماده این مدل تو بازار موجوده....

راه اندازیش رو میخواید؟

لینک به دیدگاه

سلام اطلاعات Hc-Sr04 رو برا یه مقاله میخواستم طرز کارش و قطعاتی که داخلش به کار رفته و کار هر بخش مدارش خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید.http://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/icons/icon_gol.gif

لینک به دیدگاه
سلام اطلاعات Hc-Sr04 رو برا یه مقاله میخواستم طرز کارش و قطعاتی که داخلش به کار رفته و کار هر بخش مدارش خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید.http://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/icons/icon_gol.gif

امیدوارم این فایل بدردتون بخوره:a030:

فایل اصلی پروژه و شماتیک پروتئوس....

لینک به دیدگاه
بببخشید یه سوال چطور میتونم برا اینجا عکس ارسال کنم

این مورد رو تو این تاپیک گفتم به چه شکلیه :w16:

http://www.noandishaan.com/forums/thread103931.html

واسه گذاشتن فایل هم اگه نیاز داشتین این تاپیک هست:

http://www.noandishaan.com/forums/thread143570.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...