رفتن به مطلب

اجرا و تفسیر معروف ترین آزمون شخصیتی mmpi

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 82
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها واسه من هي ميزنه خطا در اتصال به اينترنت!!!! :w58::ws18:

واسه منم همینطور... babyboy.gif

.

.

.

ببخشیدا نمیخواستم اسپم کنم.... babyboy.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
چرا واسه من زبونش این جوریه؟

خوب توضیح داده که باید زبان ویندورز رو فارسی کنید

این نرم افزار با سیستمهای ویندوز ایکس پی و ویستا سازگاری کامل دارد و انتظار میرود بر روی سایر سیستمها نیز با مشکلی مواجه نباشد.

img_windows_logo2.gif

با توجه به فارسی بودن برنامه، بهتر است که قسمت فارسی ویندوز شما فعال باشد. برای این کار میتوانید به کنترل پانل رفته و با انتخاب ...Regiona and آنرا فعال نمایید.

regional0.gif

regional2.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
L:3

f:3

k:5

hs:7

d:11

hy:14

pd:6

pa:3

pt:9

sc:7

ma:6

دمت گرم

اول یه توضیح بدم که این آزمون باید مصاحبه بالینی هم داشته باشه یعنی تو جلسه مشاوره

روانشناس یه سری اطلاعات درباره مراجع می گیره تا بر اساس اونها و پروفایل ترسیمی شروع به تفسیر کنه

اما خب من که مصاحبه با شما ها نداشتم و فقط اونچیزی رو می گم که از پروفایل به دست اومده

برای همین ممکنه فقط بعضی از اون ویژگی ها درست باشه

خیلی روی همه مواردش تکیه نکنید!

اما پروفایل مینا جون

با مقیاس های روایی یعنی سه تای اول شروع می کنیم:

نمودار شکل نمودار نوع B یا نمودار افراد نوروتیک است

ممکنه دچار خود کم بینی یا ضعف اعتماد به نفس باشی یا یکم گیجی و آشفتگی فکر

همینطور در پاسخ ها صریح باز هستی که شامل افرادی رک راحت از نظر اجتماعی سلطه گر و متکی به خود را شامل می شود.

ممکنه گاهی مشکلات خودت رو انکار کنی

کیفیت های مثبت بالقوه زیادی داری، مستقل ، توانایی کلامی و مهارت اجتماعیت هم خوبه!

پله بعدی:

خب هیچ کدوم از 8 تا مقیاس بالینیت خارج از نرم و اندازه معمول نبوده

یعنی شما در زمینه های بیماری های انحراف روانی اجتماعی ،پارانوئید اضطراب و صعف روانی و اسکیزوفرنی و مانیا کاملا سالمی

اما صفاتی که در اونها نمرات متوسط گرفتی نشون می ده ممکنه اضطراب و تعارض های روانیت رو به شکل مشکلات بدنی در بیاری (مشکلاتی مثل چاقی یا لاغری تهوع بی اشتهایی عصبی یا مشکلات عصبی مثل سرگیجه کرختی ضعف و خستگی باشه)

این افراد ممکنه خود انتقاد گر باشن

یا اینکه گرایش زیادی به منفی گرایی داشته باشن

یا مشکلاتشون رو انکار کنن چون می خوان مطلوب و دلخواه باشند

همچنین ممکنه مربوط به افرادی باشه که سازگاری خوبی دارند و سعی دارند تا دیگران رو تخت تاثیر قرار بدهند

اما درباره مقیاس پارانوئید نمره پایین :

این زنان با ویژگی های مطلوب توصیف می شوند به این معنی که نه تنها متعادلند بلکه افرادی منطقی و پخته نیز هستند قابل اعتماد،وفادار مصمم و خویشتن دار اند

که می توانند دفاعی شده گریزان و کمرو هم باشند

عزیزم اینا تفسیر پروفایل بود ممکنه خیلی هاش صادق نباشن هاا:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
L 2

F 4

k 7

Hs 6

D 4

Hy 13

Pd 6

Pa 2

Pt 5

Sc 6

Ma 6

با تشکر :wubpink:

خب شیما جان پروفایل شما خیلی خیلی شبیه به پروفایل مینا شد که توضیحش رو تو پست قبلی نوشتم برای همین فقط تفاوت هاش برات اینجا می نویسم تفسیر مینا و این رو با هم در نظر بگیر:

مستقل و متکی به خود توانایی کلامی و مهارت اجتماعی خوب

نمره پایین در مقیاس افسردگی:

عدم افسردگی نشاط خوش بینی هوشیاری فعال بودن و خود انگیختگی

درباره خواب مشکلی ندارند

دارای قدرت سریع تصمیم گیری کنجکاو درباره خود و حتی ممکن است مستعد خود نمایی باشند.

اینها در حالی صادقه که شخص سعی در انکار افسردگی نداشته باشه که اینجوری نیست فکر کنم!

به ظاهر درباره سلامت خود نگران نیستن اما اضطراب خودشون رو به شکل بیماری های بندی تبدیل می کنن انکار مشکلات دارند ادراکشان از رویداد ها کلی است و به جزئیات توجی ندارند گله هایشان یا کاملا مبهم یا کاملا اختصاصی است و مبانی شناخته شده ای ندارند.

باز هم می گم اینا فقط تفسیر پروفایل هستن

موفق باشی:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
خب شیما جان پروفایل شما خیلی خیلی شبیه به پروفایل مینا شد که توضیحش رو تو پست قبلی نوشتم برای همین فقط تفاوت هاش برات اینجا می نویسم تفسیر مینا و این رو با هم در نظر بگیر:

مستقل و متکی به خود توانایی کلامی و مهارت اجتماعی خوب

نمره پایین در مقیاس افسردگی:

عدم افسردگی نشاط خوش بینی هوشیاری فعال بودن و خود انگیختگی

درباره خواب مشکلی ندارند

دارای قدرت سریع تصمیم گیری کنجکاو درباره خود و حتی ممکن است مستعد خود نمایی باشند.

اینها در حالی صادقه که شخص سعی در انکار افسردگی نداشته باشه که اینجوری نیست فکر کنم!

به ظاهر درباره سلامت خود نگران نیستن اما اضطراب خودشون رو به شکل بیماری های بندی تبدیل می کنن انکار مشکلات دارند ادراکشان از رویداد ها کلی است و به جزئیات توجی ندارند گله هایشان یا کاملا مبهم یا کاملا اختصاصی است و مبانی شناخته شده ای ندارند.

باز هم می گم اینا فقط تفسیر پروفایل هستن

موفق باشی:icon_gol:

مرسییییییییی :wubpink:

• Like 2
لینک به دیدگاه
1i4ssrg6yl9qdiaqq.png

دکتر وضعم خرابه نه؟؟؟ چرا نمودارم شبیه اژدهائه؟

دکتر جون مریض اصلیه من بودماا. منتظرم.

خب اول از همه بگم که خیلی تست جالبی شد!

کاملا منعکس کننده توصیفاتته و حدسم هم درست بود یکم حالات اسکیزو افکتیو هست که کاملا طبیعیه و ممکنه برای افراد دیگه هم پیش بیاد

اما بگم که خیالت راحت باشه همه چیز برای سنت مناسبه و این جای نگرانی نداره اما یه پیشنهاد در انتها من برات دارم که اول تفسیر تست رو می گم

در مورد مقیاس های روایی:

نشان دهنده افرادیه که به صورت نا خود اگاه وا نمود بد دارند یعنی درباره بیماریشون مبالغه می کنن یا مربوط به کسانی که رک و صریح هستند و حساسیت نسبت به مشکلاتشون رو منعکس می کنه!

مقیاس های بالینی:

شکلی که می گی شبیه به اژده هاست برای افرادیه که گرایش سایکوتیک دارند اما خب برای نوجوانان کاملا طبیعیه چون اونها دارن کسب هویت و شحصیت می کنن

اما ریز تفسیرات

افرادی با وجدان مسئول و پیرو موازین اخلاقی!!

افرادی با نشاط خوش بین و هشیار و فعال تحت کنترل و کنجکاو

در مورد آقایان تا حدودی کم رو و ساده اندیش

سازگاری خوبی دارند

در مورد پسران ممکنه نشان دهنده مشکلاتی در مدرسه باشه مثل مشکلات پیشرفت یا احساس هایی مثل احساس گناه داشتن کمرویی ترسو یا کمال گرا بودن

عزت نفس پایینی ممکنه داشته باشند.

همه اینها ممکنه صدق نکنه این ها تفسیر نموداره

اما پیشنهاد من

به نظرم به یه روان شناس جهت پیشگیری از به وجود آمدن مشکلاتی در آینده مراجعه کنید می تونه خیلی ضامن سلامت و موفقیت در آینده باشه

موفق باشید:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...