رفتن به مطلب

راهنمایی در رابطه با سیستم mis هلال احمر

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام خدمت دوستان یه پروژه بهم پیشنهاد شده که سیستم mis را در هلال احمر پیاده سازی کنم کسی تجربه کارشوداره؟ یا مثلا راهنمایی کنید من چه فاکتورهای پیشنیاز را باید در نظر بگیرم؟

خودم به نتایجی رسیدم ولی نیاز به همفکری بیشتر دارم

مرسی

لینک به دیدگاه
با عرض سلام خدمت دوستان یه پروژه بهم پیشنهاد شده که سیستم mis را در هلال احمر پیاده سازی کنم کسی تجربه کارشوداره؟ یا مثلا راهنمایی کنید من چه فاکتورهای پیشنیاز را باید در نظر بگیرم؟

مرسی

سلام

مهرآذین عزیز من در حوزه mis فعالیت تجربی ندارم.

اما اگر امکانش هست توضیحاتی بدید تا در صورت داشتن اطلاعات بهتون کمک کنم.

لینک به دیدگاه
سلام

مهرآذین عزیز من در حوزه mis فعالیت تجربی ندارم.

اما اگر امکانش هست توضیحاتی بدید تا در صورت داشتن اطلاعات بهتون کمک کنم.

سلام و عرض ادب خدمت شما درباره هماهنگی تمام زیر مجموعه های هلال احمر در شرایط بحرانی قراره که سیستم طراحی بشه که یک سیستم جامع که تمام قسمت ها را با ارتباط اکستند باهم مرتبط باشند و مثلا اکتور مدیر در سیستم اطلاعات را از سیستم بگیره که این البته توی use case آن باید طراحی بشه

یک سوال شما همان خانم مهتابی توی سایت مهندسان ایران هستید که به من پیشنهاد ورود به انجمن را دادید اگر اینطور است از شما تشکر می کنم که بنده را قابل دانستید

راستش اطلاعات دیگه ای هم هست که من روی آنها کار می کنم و جامع تر در اختیار شما می گذارم

لینک به دیدگاه
سلام و عرض ادب خدمت شما درباره هماهنگی تمام زیر مجموعه های هلال احمر در شرایط بحرانی قراره که سیستم طراحی بشه که یک سیستم جامع که تمام قسمت ها را با ارتباط اکستند باهم مرتبط باشند و مثلا اکتور مدیر در سیستم اطلاعات را از سیستم بگیره که این البته توی use case آن باید طراحی بشه

یک سوال شما همان خانم مهتابی توی سایت مهندسان ایران هستید که به من پیشنهاد ورود به انجمن را دادید اگر اینطور است از شما تشکر می کنم که بنده را قابل دانستید

راستش اطلاعات دیگه ای هم هست که من روی آنها کار می کنم و جامع تر در اختیار شما می گذارم

راستش فکر می کردم سطحش اینقدر بالا نباشه. در این سطح من نمتونم کمکی کنم متاسفانه.

بذارین مهرداد بیاد ببینم مهرداد چیزی از این حوزه میدونه یا نه.گرچه فکر کنم اونم فیلد کاریش متفاوته اما باز هم با این حال مطمئنم اگر بدونه کمک می کنه.

من در زمینه BPR کار میکنم اگر در خصوص فرآیند یا مدون سازی مستندات و ... باشه در خدمتم.

بله خودمم:4chsmu1: خواهش میشه. همیشه افراد زبده در هر جایی مطرح خواهند بود.مرسی که دعوتم رو پذیرا شدین.

لینک به دیدگاه

مرسی

با سیلااااام

من در حقیقت تو این مورد تجربه ای ندارم ولی اگه بهم فرصت بدی تلاشم و میکنم تا در صورت امکان توی این امر کمکت کنم

یه پیشنهادم دارم اگه بتونی و یکم این حوزی کاری رو توضیح بدی و چیزایی رو که خودت میدونی رو بنویسی نازی و مهرداد بخاطر تجربه هاشون میتونن با این اطلاعات کمکت کنن و با هم پروژه رو انجام بدین:ws3:

لینک به دیدگاه
با سیلااااام

من در حقیقت تو این مورد تجربه ای ندارم ولی اگه بهم فرصت بدی تلاشم و میکنم تا در صورت امکان توی این امر کمکت کنم

یه پیشنهادم دارم اگه بتونی و یکم این حوزی کاری رو توضیح بدی و چیزایی رو که خودت میدونی رو بنویسی نازی و مهرداد بخاطر تجربه هاشون میتونن با این اطلاعات کمکت کنن و با هم پروژه رو انجام بدین:ws3:

سلام راستش خودتم تو تاپیک دیدی نازنین خانم هم مشارکت کردند ولی گفتند اطلاعاتم کامل نیست وفرمودند مهرداد بیاد بهش میگم که اگر میدونه راهنماییت کنه ولی خبری نشد با کمال میل خوشحال میشم

ببین میلاد جان من چیزی که میدونم که هلال احمر برای مدیریت اتفاقات ناگهانی مثل سیل و...

میخواد یک سیستمی داشته باشه که از تمام زبر مجموعه هاش مثلا قسمت مالی یا انبار یا مثلا قسمت خدمات ارتباط تنگاتنگ داشته باشند که بتونند نیازمندی ها را توی سیستم ازش مطلع باشند

که حالا این چیزی که من خوندم اینه که باید برای تک تک قسمت ها یک data base طراحی بشه که توی آن ماهیت قسمت مشخص بشه زیر مجموعه ها یا اگر مثلا انبار باشه برآوردی از موجودی بشه و حد آرمانی از لحاظ موجودی تعیین بشه تا کمبودها مشخص بشه

اگر قسمت مالی باشه میزان بودجه و هزینه ها مشخص بشه تایک مدیریتی هم توتهیه احتیاجات و هم توی هزینه بشه

و بعد ارتباط های هرکدوم از این قسمت ها باهم معین بشه نوع اطلاعات در گردش بین واحدها مشخص بشه

راستش تاهمین حد اطلاعات دارم

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...