رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

کاش بیشتر از اینکه در مورد بیوگرافی جیکوبز صحبت کنیم ،نظراتش به چالش بکشیم و اینکه چطور نیومن و دیگران اشتباه اون در مورد نظرش(چشمان خیابان) ثابت کردن!ولی قطعا جیکوبز جز زنان بزرگ قرن به حساب میاد

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کاش بیشتر از اینکه در مورد بیوگرافی جیکوبز صحبت کنیم ،نظراتش به چالش بکشیم و اینکه چطور نیومن و دیگران اشتباه اون در مورد نظرش(چشمان خیابان) ثابت کردن!ولی قطعا جیکوبز جز زنان بزرگ قرن به حساب میاد

پس اینجا رو واسه چی گذاشتیم :

انجمن شهرسازان مرده

بپر بیا ببین چه خبره!!!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
اين كافه را بسيار دوست داشتيم! اميدوارم شاهد بحث هاي خوبي در آينده باشد.

در حفظ و نگهداري آن كوشا باشيد!

چنگيز رو زنش بدين.

ما رو هم حلال كنيد.

حرفهايت بسي غريب است

به كجا چنين شتابان

لینک به دیدگاه
اين كافه را بسيار دوست داشتيم! اميدوارم شاهد بحث هاي خوبي در آينده باشد.

چنگيز رو زنش بدين.

ما رو هم حلال كنيد.

:ws52:

لینک به دیدگاه

من قبل از اینکه کافه دیزاینی بشم اینجا تاپیک زدم:ws3:

ين كافه را بسيار دوست داشتيم! اميدوارم شاهد بحث هاي خوبي در آينده باشد.

چنگيز رو زنش بدين.

ما رو هم حلال كنيد.

الآن دقیقا این یعنی چی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خب ميگم كافه ديزايني هم كه شديم حال چه بايد بكنيم؟

چرا هيشكي موضوع نميده؟

راستش من یه تاپیک زدم... تعریف طراحی شهری رو از نگاه بقیه میخواستم بدونم... ولی خب تا اینجا جز دو تا تشکر چیزه دیگه ندیدم...:hanghead:

تعریف شما از طراحی شهری

لینک به دیدگاه
راستش من یه تاپیک زدم... تعریف طراحی شهری رو از نگاه بقیه میخواستم بدونم... ولی خب تا اینجا جز دو تا تشکر چیزه دیگه ندیدم:hanghead:

خوب انوشه جان وقتی تاپیک میزنی و میخوای تعریف یه مبحثی رو از نگاه دیگران بخوای بهترین کار اینه که لینکشو به بقیه بدی تا بیان.

اونایی که تو تالارهای دیگه اند فکر می کنند بحث تخصصیه نمیان . بچه های تالار شهرسازی هم فکر می کنند یه مبحث تکراریه ، شرکت نمی کنند.ولی اگه دعوت کنی هممون متوجه میشیم که بحث نگاه تخصصی ندارد بلکه دید کلی همه رشته ها رو میخواد . اونوقته که بیشتر جذبش میشن.

تو که ماشاالله خودت واردی :ws2:

لینک به دیدگاه
خوب انوشه جان وقتی تاپیک میزنی و میخوای تعریف یه مبحثی رو از نگاه دیگران بخوای بهترین کار اینه که لینکشو به بقیه بدی تا بیان.

اونایی که تو تالارهای دیگه اند فکر می کنند بحث تخصصیه نمیان . بچه های تالار شهرسازی هم فکر می کنند یه مبحث تکراریه ، شرکت نمی کنند.ولی اگه دعوت کنی هممون متوجه میشیم که بحث نگاه تخصصی ندارد بلکه دید کلی همه رشته ها رو میخواد . اونوقته که بیشتر جذبش میشن.

تو که ماشاالله خودت واردی :ws2:

خب من فکر میکردم بقیه هم ممکنه مثل خودم انقدر کنجکاو باشن که وقتی تاپیک جدیدی زده میشه تو بخشی که برای بحث و گفت گو هست یه سری بزنن ببینن چیه!!!

بعد راستش فکر نمیکردم موضوعش واسه بچه های شهرسازی تکراری باشه:ws52:... شاید ما خودمون روی خیلی موضوع ها فکر کنیم.. ولی وقتی بیان میشه و راجع بهش مینویسیم یا نظر دیگرانو میخونیم 1کم فکرمون روشن تر میشه...

ولی درکل حق با شماست...:w16:

لینک به دیدگاه

منظورم از نظر تکراری بودن اسم تاپیکته

چون تو کافه دیزاین و میزگرد شهرسازی و .... چنین مباحثی مطرح شده و بچه ها در موردش نظر دادن ، البته با دید شهرسازی...

مسلما اگه همین مباحثو حتی خود شهرسازا بخوان با زبان عادی بگن تعاریفشون جالبتر خواهد شد و از اون خشکی تخصصی بودنش در میاد :ws31:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خوب از این به بعد بهتون بگم ناظم اینجا منم

هر کی دیر بیاد ، غیبت کنه ، اسپم بکنه ( شهرسازانه اش مجازه ) بخشش در کار نیست ، خودم به شخصه تنبیهش میکنم :ws3:

حالا دیگه خود دانی

واسه فردا شب یه تاپیک جدید با رویکردی جدید به طراحی رو مد نظر دارم که شروع کنم ، به خاطر همین همتون خودتونو آماده کنید که خوشکل و خوش تیپ و اتو کشیده بیاد تو مباحث و میزگردا و مستطیلیاش و غیره و ذالک شرکت کنید :ws3:

فعلا برید خوش بگذرونید تا فردا :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
خوب از این به بعد بهتون بگم ناظم اینجا منم

هر کی دیر بیاد ، غیبت کنه ، اسپم بکنه ( شهرسازانه اش مجازه ) بخشش در کار نیست ، خودم به شخصه تنبیهش میکنم :ws3:

حالا دیگه خود دانی

واسه فردا شب یه تاپیک جدید با رویکردی جدید به طراحی رو مد نظر دارم که شروع کنم ، به خاطر همین همتون خودتونو آماده کنید که خوشکل و خوش تیپ و اتو کشیده بیاد تو مباحث و میزگردا و مستطیلیاش و غیره و ذالک شرکت کنید :ws3:

فعلا برید خوش بگذرونید تا فردا :icon_pf (44):

سلام رئیس. icon_pf%20%2844%29.gif

لینک به دیدگاه

مردم نظر بدن، اما به عنوان استفاده کننده نه متخصص!!!!!!!!!!!

وضع اسف بار امروزین شهرهای ما ناشی از همین طرز تفکره که بدون مطالعه و تخصص میشه نه تنها نظر داد، بلکه میشه برای شهرها تصمیم گرفت.

به نظر من مرزها باید مشخص بشه، مخصوصا تو رشته ی ما که بین رشته اییه

لینک به دیدگاه
مردم نظر بدن، اما به عنوان استفاده کننده نه متخصص!!!!!!!!!!!

وضع اسف بار امروزین شهرهای ما ناشی از همین طرز تفکره که بدون مطالعه و تخصص میشه نه تنها نظر داد، بلکه میشه برای شهرها تصمیم گرفت.

به نظر من مرزها باید مشخص بشه، مخصوصا تو رشته ی ما که بین رشته اییه

در کافه دیزاین از اسمش مشخصه هدف چیه.

کافه محلی برای تبادل آرا در باره موضوعی مشخص پیرامون مفهوم دیزاین مجاز از اربن دیزاین!

مردم همیشه از منظر استفاده کننده نظر میدن، چون تخصصی ندارن!

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

یعنی من برما! خاک میخوره اینجا. :banel_smiley_4:

از خاک خوردن گذشته دیگه....:sad0:

----------------------------------------------

امکانش هست دوباره این تاپیک احیا شه؟!:ws3:

کیست مرا یاری کند؟hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...