رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 234
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فاطمه جان پرچم شون همه جا برافراشته ست دیگه...:ws3::w02:

:ws3:اینجارو پیدا کردم اونقده حال کردم

بورانی تاپدیم اوقدر کئف ائلدیم:ws3:

دم شما گرم ، عالیه ، همیشه همراه و پشت همید. واقعا با غیرتید:aghosh:

لینک به دیدگاه
ترکی سومن زبان دنیاست پس خارجیم محسوب میشه

یاشاسین hanghead.gif

اون ترکی که شما میگی مال ترکیه و فوقش آذربایجانه ....

ترکی که تو ایران داریم مدت هاست که یه کلمه جدید واردش نشده ... نه فرهنگستانی نه چیزی sigh.gif

لینک به دیدگاه
یاشاسین hanghead.gif

اون ترکی که شما میگی مال ترکیه و فوقش آذربایجانه ....

ترکی که تو ایران داریم مدت هاست که یه کلمه جدید واردش نشده ... نه فرهنگستانی نه چیزی sigh.gif

ترکی ایران غیر ایران نداریم ترکیه ترکیه اصیل ترین کلماتم مال آذربایجانه که ترکای اینجا هم تقریبا مثل همونا صوبت میکنن.

لینک به دیدگاه
ترکی ایران غیر ایران نداریم ترکیه ترکیه اصیل ترین کلماتم مال آذربایجانه که ترکای اینجا هم تقریبا مثل همونا صوبت میکنن.

من خودم ترکم آرتاش خانوم ... ولی واقعیت اینه که ما الان وقتی میخوایم دو کلمه ترکی صحبت کنیم، سه کلمش فارسی و انگلیسی میشه

تقریبا شبیهه دیگه ... کاملا که نه !

الان مثلا یه افغانی وقتی فارسی حرف میزنه شما همه چیزشو متوجه میشی ؟؟

آذربایجانم همینجوریه. من تا حالا با چند تا آذربایجانی حرف زدم، بعضی جاها واقعا حرفشونو نمیفهمیدم، ولی اونا کلا میفهمیدن من چی میگم.

البته نمیدونم سر چی داریم بحث میکنیم الان :ws3: ولی حیف زبان ترکی ما که پیشرفت نکرد hanghead.gif

لینک به دیدگاه
من خودم ترکم آرتاش خانوم ... ولی واقعیت اینه که ما الان وقتی میخوایم دو کلمه ترکی صحبت کنیم، سه کلمش فارسی و انگلیسی میشه

تقریبا شبیهه دیگه ... کاملا که نه !

الان مثلا یه افغانی وقتی فارسی حرف میزنه شما همه چیزشو متوجه میشی ؟؟

آذربایجانم همینجوریه. من تا حالا با چند تا آذربایجانی حرف زدم، بعضی جاها واقعا حرفشونو نمیفهمیدم، ولی اونا کلا میفهمیدن من چی میگم.

البته نمیدونم سر چی داریم بحث میکنیم الان :ws3: ولی حیف زبان ترکی ما که پیشرفت نکرد hanghead.gif

دلیلش اینه که به زبان خودمون آموزش نمیبینم لااقل یه کتاب ترکی تو مدارس تدریس نمیشه

اما خوب الان بیشتر جونا این خلا رو احساس کردن و دارن بهتر و بیشتر پر محتوی بودن زبان ترکی رو درک میکنن من خودم سعی میکنم بیشتر یاد بگیرم مادربزرگا و بابا بزرگای ما واقعا ترک اصیل هستن از هر نظر ایشالله ماهم مثل اونا و حتی بهتر میشیم

الان که گفتد ترکید دیگه بعد این پستم ترکی صحبت میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دلیلش اینه که به زبان خودمون آموزش نمیبینم لااقل یه کتاب ترکی تو مدارس تدریس نمیشه

اما خوب الان بیشتر جونا این خلا رو احساس کردن و دارن بهتر و بیشتر پر محتوی بودن زبان ترکی رو درک میکنن من خودم سعی میکنم بیشتر یاد بگیرم مادربزرگا و بابا بزرگای ما واقعا ترک اصیل هستن از هر نظر ایشالله ماهم مثل اونا و حتی بهتر میشیم

الان که گفتد ترکید دیگه بعد این پستم ترکی صحبت میکنم:icon_gol:

یاخچی ... اوز دیلیمیزه دانیشاخ :w16:

بوجور اولماز کی ... گره بیر ایکی دنه دوزملی موسسه اولا کی تورک دیلین ترویج الیه ...

مثلا دانشگاه لار دا کلاس آموزش ترکی قویالار کی اولار کی علاقه لری واردی الیه بیللر شرکت الیپ اورگشه لر hanghead.gif

یا بیر ایکی دنه مجله هفته نامه یا ماه نامه کاملا ترکی اولا که بیوک شهر لر ده منتشر اولا ... ترک لرین رسم لرین، عقیده لرین و ضرب المثل لرین چاپ الیه hanghead.gif

لینک به دیدگاه
یاخچی ... اوز دیلیمیزه دانیشاخ :w16:

بوجور اولماز کی ... گره بیر ایکی دنه دوزملی موسسه اولا کی تورک دیلین ترویج الیه ...

مثلا دانشگاه لار دا کلاس آموزش ترکی قویالار کی اولار کی علاقه لری واردی الیه بیللر شرکت الیپ اورگشه لر hanghead.gif

یا بیر ایکی دنه مجله هفته نامه یا ماه نامه کاملا ترکی اولا که بیوک شهر لر ده منتشر اولا ... ترک لرین رسم لرین، عقیده لرین و ضرب المثل لرین چاپ الیه hanghead.gif

دوز دیسیز آما قویمولارکی یاخجیدیکی اؤزوموز چالیشاخ اؤرگشاخ :sigh:

دانشگاه تبریز تورکی کلاس قویموشدی 3ایل بونان قاباخ

فکر ائلیرم تورکی روزنامه ده واردی آما هامیسینان قاباخ گره اؤزوموز اؤرگشاخ نتده یاخجی آموزشلر واردی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...