رفتن به مطلب

معرفی بخش صندلی داغ روانشناسی

ارسال های توصیه شده

و الدرود علیکم الی جمیع اهل النواندیشان

خب دوستان ضمن آرزوی کوک بودن همیشگی ساز همگی می خوام بخش جدید تالار رو بهتون معرفی کنم%28678%29.gif

این بخش دو قسمت عمده داره که در صورت استقبال شما دوستان فعال می شه :icon_pf (34):و در صورت عدم تمایل شما بر داشته می شه:ws31: (مدیونید اگه فکر کنید که شکلک هاشون جابه جا نذاشتم!):ws3:

خب این بخش دو قسمت داره:

1. صندلی داغ روانشناسی
  2. صندلی خالی

که هر دو ، دو تکنیک از تکنیک هاش گشتالت درمانی هستند و از اونجایی که بخش تحلیل شخصیت تقریبا از دست رفته محسوب میشه و خاصیتی جز نوشابه باز کردن واسه همدیگه نداره و همچنین استقبال زیاد هم ازش شده

بر آن شدیم تا تکنیک دقیق و علمی رو براتون بذاریم و در صورتیکه تمایل دارین ثبت نام کنین

اما معرفی این دو روش:

1. صندلی داغ: 9579f963d366b77f367afff2a9107372.gif

در این قسمت دوستانی که واجد شرایط باشن ثبت نام می کنن شیوه اجرا به این نحو است که شخص متقاضی میاد روی صندلی که تاپیک باشه اینجا می نشیند بعد از احساسات منفی و مثبت خود راجع به یک اتفاق در زندگی خودش121.gif یا یه چیزی که همیشه درباره خودش فکر می کرده و می خواد نظر دیگران رو درباره خودش یا اون موضوع بدونه رو مطرح می کنه. در مرحله بعدی یا خودش عده ای از دوستانی رو که شناخت خوبی ازش دارند دعوت می کنه و فقط از انها می خواد که در نقد و نظرخواهی شرکت کنن یا شرکت رو برای همه کاربران باز می ذاره بعد کاربران میان و نظرات مثبت و منفی خودشون رو نسبت به مسئله مطرح شده فرد یا توانایی های اون می گن یا در زمینه حل مسئله اون ازش سوال می پرسن(تا به این ترتیب توانایی های مقابله ای اون فرد مشخص بشه) و صندلی اون رو داغ می کنن فرد در تمام این مدت فقط به سوالها پاسخ می ده و در انتها برداشت های خودش رو از صحبت های دوستانش مطرح می کنه در تمام طول مدت شخصی به عنوان مشاور(ناظر بر انجام درست صحبت ها که من باشم) تاپیک رو در نظر می گیره تا مباحث مطرح شده منجر به توهین یا تند روی نشه.:w16:

2.کلینیک نواندیشان با تکنیک صندلی خالی mocantina.gif

در قسمت تکنیک صندلی خالی که مربوط به بخش کلینیک انجمن میشه دوستان به جای اینکه در پیغام خصوصی سوال هاشون رو مطرح کنن اگر مشکلی داشتن می تونن به من بگن ، در این بخش براشون جا رزرو می کنیم مرحله بعدی من یه نام کاربری به اسم مراجع ساختم اون نام کاربری رو با پسوردش در اختیار دوستمون قرار می دم که مسئله خودش رو با خیال راحت با اون نام کاربری مطرح کنه وحالا یا کمک من و در صورت تمایل خودش همراه با دوستان به سوالهاش و دغدغه ش پاسخ بدیم تا زمانی که جواب لازمه رو دریافت کنه بعد از اون نوبت به دوست بعدی می رسه که پسورد نام کاربری مراجع رو عوض می کنیم(هر چی که کاربر خودش بگه) و آیدی رو در اختیار اون می ذاریم تا یه مشاوره جدید به همون ترتیب داشته باشیم. چه بسا بار ها شده که سوالات شما دوستان یا مشکلاتتون با بقیه دوستان یکی بوده اینطوری از نظرات همدیگه استفاده مفیدتر و علمی تر وکاربردی تری می تونیم داشته باشیم:a030:

منتظر نظرات شما دوستان هستم

با تشکر

پری

:wubpink:

لینک به دیدگاه

خب طرح های بالا اول به شکل آزمایشی اجرا می شن اما شروط لازم برای شرکت

1. شرط اصلی توانایی بالا برای صبر و انتقادپذیری حتی تا درجه رفیع شهادت:ws3:
  2. ثبت نام برای هر کدام به صورت خصوصی به من wink.gif
  3. رعایت اصول مباحثه و نقد و پرهیز از نوشتن تعریف یا تجمید های محض در تاپیک های صندلی داغ (ورژن تازه تحلیل شخصیت) mail1.gif
  4. کاربران فعال از امتیاز ویژه بر خوردارند good2.gif

ببینم چه می کنیLaie_60A.gifد

لینک به دیدگاه

این نام کاربری عمومی خیلی فکر جالبی ، باید تو همه تایپیک های انتقادی و تحلیلی ازش استفاده بشه ، اصلا در صورت ممکن باید یه هکی انجام بشه و در این تایپیک ها نام کاربری افراد دیده نشه

لینک به دیدگاه

آخه نمیشه همه چیز را در ملا عام گفت که دکتر جان......

دکتر امین و ناموس مردم است،ملت هم که ناموس ما هستند،دیگه بخواهیم اعتراف کنیم در ملا عام، هیچ ناموسی نخواهد ماند.....

نمیشه خیلی از مشکلات را در ملا عام به راحتی گفت،میشه؟

لینک به دیدگاه

دکتر امین و ناموس مردم است،ملت هم که ناموس ما هستند،دیگه بخواهیم اعتراف کنیم در ملا عام، هیچ ناموسی نخواهد ماند.....

اون نام کاربری (مراجع) رو برای همین ساختیم دیگه که کسی نفهمه شما کی هستی که داری مشکلت رو مطرح می کنی اینجوری همه فقط به مشکل توجه می کنن نه به شخصی که اونو مطرح می کنه!

امنیتش بالاست دکتر مدیر حاج اسی:ws37:

لینک به دیدگاه

چرا نمیشه؟؟ترس و محافظه کاری رو بذارید کنار یکم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

منم مفافقم .. ایول پری جون به این پیشنهادت .. به نظرم عالیه .... خدا خیرت بده که میخوای مشکلاتمونو حل کنی..... :flowerysmile:

اما یه چیزی: خودت اول بنیش رو صندلی:persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
منم مفافقم .. ایول پری جون به این پیشنهادت .. به نظرم عالیه .... خدا خیرت بده که میخوای مشکلاتمونو حل کنی..... :flowerysmile:

اما یه چیزی: خودت اول بنیش رو صندلی:persiana__hahaha:

:icon_gol:

من جیز شم کی جیزدرمانیتون کنه اونوقت؟

حالا قربانی های خوبی داریم%281913%29.gif

لینک به دیدگاه
ایده خیلی خوبیه... :ws37:

خب داوطلب که زیاد داریم حالا از کی شروع میشه؟؟ :ws38:

از وقتی که اولین قربانیمون در جایگاه حاضر بشه:2rqfst4:

ایشالا دو سه روز آینده%281896%29.gif

لینک به دیدگاه
منم با اسی موافقم

حیلی شخصی و خصوصی میشه :hanghead:

بی راه حل نمونده ها

حالا شاید چند نفری رو اجرا کنیم عینی تر بشهgirl_yes2.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...