رفتن به مطلب

ورود ممنوع ! فقط تیرماهیها !!!!!

ارسال های توصیه شده

:ws3::ws3::ws3::ws3:

آبجی منم تیر ماهیه:w02:

همیشه هم شاد و پر انرژیه:hapydancsmil:

تولد همتون مبارک:hapydancsmil:

این یکی از سعادتهای یه خونواده است که یه فرزند تیر ماهی داشته باشه ....

وای لازم شد باز اشاره کنم که خدا یا شکرت که خونواده منو به خاطر تولد من تو تیرماه سعادتمند کردی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 509
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws3::ws3::ws3::ws3:

این یکی از سعادتهای یه خونواده است که یه فرزند تیر ماهی داشته باشه ....

وای لازم شد باز اشاره کنم که خدا یا شکرت که خونواده منو به خاطر تولد من تو تیرماه سعادتمند کردی

امان از داداش خود شیفته ی خودم:ws3:

البته فک کنم خصوصیت تیر ماهیا باشه.آبجی منم صبح که از خواب پا میشه تو آئینه به خودش میگه سلام خوشگل خانم صبحت بخیر:w58:

لینک به دیدگاه
امان از داداش خود شیفته ی خودم:ws3:

البته فک کنم خصوصیت تیر ماهیا باشه.آبجی منم صبح که از خواب پا میشه تو آئینه به خودش میگه سلام خوشگل خانم صبحت بخیر:w58:

نه ..نه ..اصلن بحث خودشیفتگی نیست ...ما تیر ماهی هااااا اصلن نمیتونیم حقیقت رو تو وجودمون کتمان کنیم باید به زبون بیاریم ...:w16::ws3:

لینک به دیدگاه
نه ..نه ..اصلن بحث خودشیفتگی نیست ...ما تیر ماهی هااااا اصلن نمیتونیم حقیقت رو تو وجودمون کتمان کنیم باید به زبون بیاریم ...:w16::ws3:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
سلام تیری های عزیز

خبری نیست ازتون فرزندانم

خوبید خوشید ؟

شهدخت خدا بخواد به تو بچه تیرماهی هم بده اونم این همه.... دیگه لطفش خیلی زیادی میشه برات...

بشین کنار قانع باش...دعا کن خدا به بقیه بچه تیر ماهی بده...یواش بگم مخصوصا دخترش:ws3:

خودت خوبی من خوبم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...