رفتن به مطلب

دوای پای شکسته جوجه مرغ چیه؟

ارسال های توصیه شده

کاری نکینن از جوجه خواری به آدم خواری روی بیاوریم.... :zadan:

روي بيار

ما كه فرشته ايم

در ضمن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به پای جوجه ام آتل بستم.

دراز کشیه جلو آفتاب داره واسه خودش حال مبکنه. :w16:

اسی جان گذاشتم مرغ تپلی بشود و تحفه بیاورم بیت.

لینک به دیدگاه

زدی پای جوجه ی بدبختو شکستی میخوای با دوا خوب شه ؟!!!

پای خودت بشکنه با دوا خوب میشه؟

بیر به یه دامپزشک نشون بده .. گناه داره زبون بسته

لینک به دیدگاه
مهم اینه که مشکل اون زبون بسته حل بشه ... دام پزشک یه اصطلاحه ... درساشون در مورد دام و طیوره:ws3:

یعنی طیورپزشک نداریم؟

کجاش زبون بسته است،بسی جیک میزند با صدایی هولناک.... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
یعنی طیورپزشک نداریم؟

کجاش زبون بسته است،بسی جیک میزند با صدایی هولناک.... :icon_pf (34):

داریم ما و شما بهش میگیم دامپزشک:icon_redface:

اگه زبون بسته نبود که داد میزد میگفت مرد حسابی تو تهران جای جوجه نگه داشتنه که منو میگیری می ندازی تو رنج و بدبختی

لینک به دیدگاه
  • 7 سال بعد...

عضو شدن در این سایت چقدر مشکل بود یکم راحتتر بگیرید تا بقیه هم سوال و پاسخ هاشون رو در دیدگاه عموم بزارن مدیر جان.خیلی سخت نگیرید حتما باید عضو شدن تا پاسخ بدن.

لینک به دیدگاه

پای مرغ یا هر حیوان یا آدمیزاد که در بره یا بشکنه با این مواد مالیدنی خوب میشه فقط پای شکسته باید جا بیفته ولی پای در رفته مشکلی نیس کم کم خوب میشه به مرور زمان البته اگر جا بیفته که عالیه فقط باید بلد باشید جا بزنید. این مواد را شب قبل از خواب بمالید تا تحرک کم باشه.زردچوبه-مومنایی--زعفران-ارد جوانه گندم-تخم مرغ محلی-روغن زیتون یا حیوانی یا روغن زرد یا هر روغن دیگر. طرز تهیه هم اینجور هست.مومنایی را دو تکه کوچک کنید و مقدار کم بریزید تو ظرف و حدود دو لیوان آب و نصف لیوان روغن اضافه کنید تا با حرارت بجوشدومومنایی باز شود.اب اگر کم بود اضافه شود.مراقب باشید ته نگیرد مرتب هم بزنید تا باز شودومثل کره آب شود.بعد از حرارت بردارید.همه مواد را داخل این روغن و باهم مخلوط کنید.همه مواد به اندازه ای باشد تا مثل خمیر یکدست و به بدن بچسبد نه آبکی باشه نه زیاد سفت.اگر شل بود آرد جوانه گندم اضافه شود و اگر سفت آب یکم اضافه شود.بقیه مواد هم کم بریزید.زردچوبه یک قاشق غذاخوری بسه.تخم مرغ یک عدد.زعفران مقداری.مواد را با دست برداشته و به نواحی آسیب دیده بزنید و با پلاستیک و کهنه یا باند کشی یا باند نخی ببندید.این کار را هرشب تا مدتی که ناحیه آسیب دیده خوب شد ادامه بدهید.بهترین درمان هست.مومنایی سیاه رنگ هست و در عطاری پیدا میشه.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...

من یه جوجه محلی دارم خیلی ریزه و دوتا دیگه ماشینیه خیلی شیطونن یهو یکیشون پرید رو این جوجه محلیه پاش میلنگه بنظرتون خوب میشه??انقد گریه کردم دارم دق میکنم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

?سلام من یک خروس بزرگ دارم نژادش مرندی هستش من عاشق خروسمم خیلی دوسش دارم اما متاسفانه الان

پام رفت رو پاش الان داره بایک پا راه میره چیکارکنم خوب شه????

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام جوجه منم روش وسایل افتاد کلا بدنش بی حس شد و میلنگید فرداش پاش ورم کرد ونمیتونست بزاره زمین اذیت شده بود

گذاشتمش تو قفس دست مالیشم نکردم زیرش پارچه انداختم مکانی که ازش نگه داری میکردم نه سرد بود نه گرم بعد یک هفته کاملا خوب شد مثل روز اولش شد تو این مواقع نباید بزاری اصلا راه بره چون پاش درد میگیره بزار استراحت کنه اگه غذا نمخوره چیزی که بهش میدیو خیس کن با انگشت بده نگران نباش چیزیش نمیشه اگه هواشو داشته باشی?

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۲/۲۱ در ۲۰:۲۲، امیرحسین براتی گفته است :

?سلام من یک خروس بزرگ دارم نژادش مرندی هستش من عاشق خروسمم خیلی دوسش دارم اما متاسفانه الان

پام رفت رو پاش الان داره بایک پا راه میره چیکارکنم خوب شه????

سلام یه مقدار مومیایی بده بهش بخور یه مقدارم براش بمالون محل شکستگی سریع خوب میشه
تو اینترنت بزن درمان شکستگی با مومیایی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام خوبی?

من یبار جوجم از بالای پله ها افتاد پایین پاش میلنگید 

بعد من بش تخم مرغ دادم حالش خوب شد بهش هم نباید دست بزنی ماستم باید بدی و اگه میتونی توی آبش ویتامین بریز

حالا من امروزم یکی از جوجه هام افتاد پایین نمیتونه راه بره انگاری پاش شکسته?

ولی خب من همونایی که بلدم رو امتحان کردم شاید خوب بشه حالا هم منتظرم خوب شه?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...