رفتن به مطلب

آزمون اسکیس طراحس شهری و تشریحی تحلیلی برنامه ریزی چه طور بود؟؟؟؟؟

ارسال های توصیه شده

بالاخره امروزم مرحله دو کنکور ارشد شهرسازی برگزار شد.:banel_smiley_4:

بچه هایی که آزمون دادن بیاین بگین چه طور بود؟؟؟ :imoksmiley:

مخصوصا آزمون تشریحی تحلیلی که خیلی سرش بحث بود!!!

نظراتتون رو در مورد آزمون بنویسید .

لینک به دیدگاه

من چون تو یه تاپیک دیگه گفتم. همونو اینجا کپی میکنم :ws3:

خب اما من چیکار کردم :w02:

دیشب سر یه موضوعی غیر از امتحان استرس گرفته بودم اساسی icon_pf%20%2834%29.gif با هزار زور و زحمت تخته شاسی رو هم روز قبلش گیر آورده بود :ws50:

اما صبح که می خواستم برم جا گذاشتم خونه و نبردم :whistle: دست به جیب و با یه مداد و پاک کن و تراش با خیال آسوده رفتم سمت حوزه امتحانی. :ws3:

سوال یک و دو رو که سیاه کردم رفت هیچی. mail1.gif

سوال سه که قسمت طرح پیشنهادیش بود، گفتم خب حالا چه کنم، چه نکنم. :ws38: گفتم یه نقشه میزنم کافیه دیگه. نشستم طرح رو دادم و کلی در خیال خودم دارم خوب کار می کنم 150fs464885.gif اما همین که تموم شد یه سر سمت چپیمو نگاه کردم، دیدم تیریپ سیاه لشکره :banel_smiley_4: سمت راستمو نگاه کردم w58.gif دیدم طرف چه خط کشی کرده، چندتا نقشه کشیده و اسکیس زده و ..... موندم تو این وقت چطوری همه اینا رو زده بود و انقدرم تمیز بود برگش:obm:

این بود جریان کنکور امروز ما :w02:

لینک به دیدگاه

با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیزی که جمعه امتحان تشریحی و تحلیلی برنامه ریزی شهری رو پشت سر گذاشتن :a030:

منم 2 تا سئوال اول رو به صورت تشریحی کامل توضیح دادم (هرچی به ذهنم رسید نوشتم) ! :ws3:

برای سئوال آخر که طرح پیشنهادی بود هم کلی زحمت کشیدم ! چ.ن ذشته ام معماری بود و لوازم راندو با خودم برده بودم حسابی روی طرحم کار کردم و همه صفحات رو پر کردم

نمیدونم تا چه حد درست کار کردم ولی باعث تضعیف روحیه خیلی ها شدم چون کسی رنگی کار نکرده بود ! و تا جایی که من دیدیم همه داشتند مینوشتند ! :icon_redface:

امیدوارم که ههمون موفق شیم :ws37:

لینک به دیدگاه
با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیزی که جمعه امتحان تشریحی و تحلیلی برنامه ریزی شهری رو پشت سر گذاشتن :a030:

منم 2 تا سئوال اول رو به صورت تشریحی کامل توضیح دادم (هرچی به ذهنم رسید نوشتم) ! :ws3:

برای سئوال آخر که طرح پیشنهادی بود هم کلی زحمت کشیدم ! چ.ن ذشته ام معماری بود و لوازم راندو با خودم برده بودم حسابی روی طرحم کار کردم و همه صفحات رو پر کردم

نمیدونم تا چه حد درست کار کردم ولی باعث تضعیف روحیه خیلی ها شدم چون کسی رنگی کار نکرده بود ! و تا جایی که من دیدیم همه داشتند مینوشتند ! :icon_redface:

امیدوارم که ههمون موفق شیم :ws37:

پس یکی از اونایی که باعث تضعیف روحیه من شد تو بودی؟ :ws3:

بابا اخه چیه پا میشین میاین اسکیس میزنین واسه برنامه ریزی. فکر ما دست داغونا رو نمی کنین :ws3:

من یادم رفت خودمو پیوست کنم به برگه واسه خوندن خطم :ws3:

شوخی میکنما :a030:

ایشالا که موفق باشیم. :ws52: فقط نمیدونم چرا از بقیه خبری نیست :ws52: بقیه نمیان بگن چیکار کردن :ws52:

لینک به دیدگاه

مرسی آقای محمد....انشالله که همه موفق باشن

قصد توهین نداشتماااااا شوخی کردم ! اگه قرار بود به رنگ و لعاب نمره بدن که عالی بود ! :w16:

من در حد توانایی خودم کار کردم چون تئوری چیز زیادی نخونده بودم ........ از باطن و صحت کار خبر ندارم فقط ظاهرش قشنگ بود !:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
مرسی آقای محمد....انشالله که همه موفق باشن

قصد توهین نداشتماااااا شوخی کردم ! اگه قرار بود به رنگ و لعاب نمره بدن که عالی بود ! :w16:

من در حد توانایی خودم کار کردم چون تئوری چیز زیادی نخونده بودم ........ از باطن و صحت کار خبر ندارم فقط ظاهرش قشنگ بود !:icon_pf (34):

ممنون.

اختیار داری بابا، توهین چیه. منم که خودمم گفتم شوخی میکنم :a030:

ایشالا که موفق باشیم.

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم سوالای خیلی مسخره ای بود چون اونایی که پدرشون رو در آورده بودن وخیلی خونده بودن و تحلیلی کار کرده بودن با اونایی که اصلا امیدی به مرحله دوم نداشته و هیچی هم بلد نبودن از هم جدا نمی شن.تازه همونایی که شاید سطح علمیشون هم پایین تره به خاطر دست قوی ترشون نمره بالاتری می گیرن و این یعنی عدالت

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سوالای برنامه ریزی شهری بافت تاریخی بود من کم تو این زمینه مطالعه کرده بودم کلی سرانه و فرمول و راهبرد توسعه شهرهای جدید ... رو اینا تمرکز داشتم تقریبا خوب بود ولی وقتی برگه بغل دستیامو دیدم کلا نا امید شدم حتی دست خطشونم به صورت اسکیس بود چه جدولایی کشیده بودن ...

ایشالا هممون قبول میشیم:w16:

لینک به دیدگاه
سوالای برنامه ریزی شهری بافت تاریخی بود من کم تو این زمینه مطالعه کرده بودم کلی سرانه و فرمول و راهبرد توسعه شهرهای جدید ... رو اینا تمرکز داشتم تقریبا خوب بود ولی وقتی برگه بغل دستیامو دیدم کلا نا امید شدم حتی دست خطشونم به صورت اسکیس بود چه جدولایی کشیده بودن ...

ایشالا هممون قبول میشیم:w16:

در مورد سوالای امسال بچه ها تو تاپیک زیر دارن با هم صحبت میکنن، اگه خواستی می تونی تو هم تو بحثشون شرکت کنی :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread115459.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...