رفتن به مطلب

درباره ابی ...

ارسال های توصیه شده

اگه قلبت یه جا دیگست ,

با چشمات صحنه سازی کن

اگه گیری , نمیتونی

توی دو نقش بازی کن

تا حالا تو هیچ ترانه ی ایرانی ندیده بودم به همچین رابطه ای بپردازه , پلک که کلا تو اهنگای ایرانی تفاوت ایجاد کرد , فقط حیف که تنظیمش یکم بده و ادم نمیتونه با ترانش زیاد ارتباط برقرار کنه مگر نه اینم جز اهنگای خیلی خیلی خوبش میشد !

خدا با ماست هم از معنی و مفهومش خیلی خوشم میاد ولی از لفظ چای نوشیدن خدا اصلا خوشم نیومد باید یه چیز بهتر پیدا میکرد افشین مقدم !

من عاشق آهنگ پلک ابی ام.:girl_in_dreams:

من تازه با این آلبوم حس تنهایی جزو طرفدارای ابی شدم:626gdau:

لینک به دیدگاه
وای چقد صدای ابی تغییر کرده تو این آهنگ :w58: فک کنم این از اولین آهنگاییه ک خونده

اگه این آهنگو باز خوانی کنی خیلی خوب میشه اصلا خوب اوج نگرفته صداش

از قسمت سیلل غارتگر اومدب بعدشو خوب نخونده

مرسی دستتون ندرده :icon_gol:

خواهش ميكنم:icon_gol:

آره دقيقا فكر كنم اصلا بچه بوده وقتي اين اهنگو خونده , بي تجربگي از صداشو طرز خوندش ميريزه :ws3:

ولي نكته ي افتخار اميزش اينه كه اول ابي خونده :icon_redface:

دقيقا هم با اين حرفت موافقم , ابي بجاي اينكه مست چشات و گريز و كه قبلا فوق العاده خونده رو دوباره بخونه بايد يه همچين اهنگاييش رو بازخوني كنه ....

ولي حيف كه مشاور درست حسابي دور و ورش نيست و خودشم زياد عقلش به اينجور مسائل نميرسه وگرنه خيلي خيلي ابي ميتونست از اين چيزي كه الان هست بهتر باشه !!!

لینک به دیدگاه
من عاشق آهنگ پلک ابی ام.:girl_in_dreams:

من تازه با این آلبوم حس تنهایی جزو طرفدارای ابی شدم:626gdau:

:icon_gol:

كلا حس تنهايي فكر كنم واسه جذب طرفداراي جديد بود البومش !!!:w16::ws2:

لینک به دیدگاه

جهان سوم

wvaqf62isfrqiqkttk2i.jpg

آهنگ جهان سوم يا ناجي شرق به نظر من يكي از بهترين كارهاي_ ابي_ با ترانه ي بسيار زيبا از اردلان سرافراز و از همون دسته از كارايي_ كه بازخونيش ميتونه بي نهايت موفق باشه , چون در عين اينكه كار فوق العاده ايه كمتر كسي هم اونو گوش داده!:icon_gol::icon_gol:

اگه گوش نداديد تا حالا , حتما دانلود كنيد ...:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

space.gif space.gif space.gif

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

آهنگ جهان سوم يا ناجي شرق به نظر من يكي از بهترين كارهاي_ ابي_ با ترانه ي بسيار زيبا از اردلان سرافراز و از همون دسته از كارايي_ كه بازخونيش ميتونه بي نهايت موفق باشه , چون در عين اينكه كار فوق العاده ايه كمتر كسي هم اونو گوش داده!:icon_gol::icon_gol:

این آهنگ مال کدوم آلبومه ؟ من نشنیده بودم تو ایران ترانه م ب اسم رامش هست این آهنگ ولی مال ابیو نداره :hanghead:

شعرش خیلی قشنگه ابی هم خوب خونده ولی تنظیم و آهنگ سازیش خوب نیست باز خونیش الان خیلی میتونه موفق باشه

دستتون ندرده :wubpink:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
این آهنگ مال کدوم آلبومه ؟ من نشنیده بودم تو ایران ترانه م ب اسم رامش هست این آهنگ ولی مال ابیو نداره :hanghead:

شعرش خیلی قشنگه ابی هم خوب خونده ولی تنظیم و آهنگ سازیش خوب نیست باز خونیش الان خیلی میتونه موفق باشه

دستتون ندرده :wubpink:

اين آهنگ تو آلبوم ظالم ِ ابي بوده كه قبل از انقلاب اجرا شده :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوستان اين اهنگ هم چيز ِ جالبيه , اجراي آهنگ ِ همزبونم باش ِ حميرا با صداي ابي تو يه كنسرت ِ قديمي !

گفته ميشه تو اين كنسرت چون خود ِ حميرا هم حضور داشته به احترام اون ابي اين اهنگ رو اجرا كرده !

6b189770-145270122206564-145269815539928-287921-2600506-n.jpg

لینک به دیدگاه

اگه قلبت یه جا دیگست ,

با چشمات صحنه سازی کن

اگه گیری , نمیتونی

توی دو نقش بازی کن

تا حالا تو هیچ ترانه ی ایرانی ندیده بودم به همچین رابطه ای بپردازه , پلک که کلا تو اهنگای ایرانی تفاوت ایجاد کرد , فقط حیف که تنظیمش یکم بده و ادم نمیتونه با ترانش زیاد ارتباط برقرار کنه مگر نه اینم جز اهنگای خیلی خیلی خوبش میشد !

خدا با ماست هم از معنی و مفهومش خیلی خوشم میاد ولی از لفظ چای نوشیدن خدا اصلا خوشم نیومد باید یه چیز بهتر پیدا میکرد افشین مقدم !

منظور کاملا مشخصه درک فلسفی‌ عرفانی می‌خواد اصلا منظور بدی نداره این ترانه معرکست

لینک به دیدگاه

راه من , راه ِ ابي يا راه ِ داريوش ؟!

:ws52:

داستان اهنگ ِ راه من به اين ترتيبه كه فريد زلاند ( آهنگساز ِ مشترك ِ اكثر كاراي ابي و داريوش ) آهنگ ِ راه من رو در اول با صداي ابي ضبط ميكنه ! , ولي وقتي ميبينه بعد از يكي دو سال ابي منتشر نميكنه اين آهنگ رو اين اهنگو به داريوشم ميفروشه ( كلاهبرداري ) و داريوش همون سال ( 84 ) آلبوم ِ راه من رو ميده بيرون و ابي هم اين اهنگ رو سال ( 85 ) با البوم ِ حسرت پرواز بيرون ميده !

بعد از اين قضيه نه ديگه ابي از فريد اهنگي گرفت نه ديگه رفاقتي با داريوش ميشناخت !

+ داريوش تو مصاحبش اعلام كرد كه نميدونسته ابي قبلا اين اهنگو خونده !

+ فريد اهنگساز ِ جاودانه اهنگايي مثل ِ : عطر تو , گريه نكن , بگو اي يار بگو , گريز , هزار و يك شب , محتاج , خورشيد خانوم و ...

cd54576-137727189615850-137727016282534-183647-6774072-o.jpg

لینک به دیدگاه
منظور کاملا مشخصه درک فلسفی‌ عرفانی می‌خواد اصلا منظور بدی نداره این ترانه معرکست

ميدونم , به نظرم اهنگم فوق العاده ايه اتفاقا !

ولي لفظ ِ چاي نوشيدن يكم نا خوشاينده , مثلا يكي در زد خدا رفت و درو وا كرد خوبه ولي اينكه

چاي نوشيد و قليون كشيد و يه دست گل كوچيك زد خوب نيست به نظرم زياد !

لینک به دیدگاه
ميدونم , به نظرم اهنگم فوق العاده ايه اتفاقا !

ولي لفظ ِ چاي نوشيدن يكم نا خوشاينده , مثلا يكي در زد خدا رفت و درو وا كرد خوبه ولي اينكه

چاي نوشيد و قليون كشيد و يه دست گل كوچيك زد خوب نيست به نظرم زياد !

خدا نشسته با ما چای مینوشه صمیمیت و نزدیکی‌ دیگه ضدّ اون ترسو دوری که اکثرا تلقین میشه واسه شکستن همین تابو معرکست:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
خدا نشسته با ما چای مینوشه صمیمیت و نزدیکی‌ دیگه ضدّ اون ترسو دوری که اکثرا تلقین میشه واسه شکستن همین تابو معرکست:girl_in_dreams:

باهات موافقم ولي ديگه كارِ ديگه اي نبود كه بگه ؟! , بايد ميگفت چاي مينوشه ؟!

من فكر ميكنم اگه يكم تلاش ميكرد به جملات ِ زيباتري ميرسيد :yes:

لینک به دیدگاه
باهات موافقم ولي ديگه كارِ ديگه اي نبود كه بگه ؟! , بايد ميگفت چاي مينوشه ؟!

من فكر ميكنم اگه يكم تلاش ميكرد به جملات ِ زيباتري ميرسيد :yes:

گیر دادیا:w874: خوب بستنی با روکش طلا میخورده خوبه؟!!:w16:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

ممنون از این تاپیک خوب...

ابی ینی خدا

ابی ینی زندگی

ابی ینی همه چیز

ابی ینی آرامش

ابی اصلا نمیگنجه که بخوای تعریفش کنی...

بزرگترین آرزوم اینه که برم کنسرتش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...