رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این نرم افزار توسط شرکت RocScience تهیه شده است و به طور تخصصی به مسئله مکانیک سنگ، سیستم های پایداری تونل ها و آنالیز تنش ها می پردازد. از خصوصیات بارز نرم افزار RocSupport میتوان به استفاده از نمودار های کرنش و تنش و صلبیت نگهداری اشاره نمود که تاثیر زمان ایستایی، نوع نگهداری و بهترین زمان نصب را بررسی میکند.

qq0awtksat07qld6sam3.jpg

این نرم افزار به راحتی می تواند محاسبات مقاومت کاوش های زیر زمینی که داخل زمین (مانند تونل) محیط های دوار انجام می شود را بررسی کند.

این نرم افزار با در نظر گرفتن نوع سنگ، شعاع تونل، شرایط محیطی و آنالیز اطلاعاتی خود، مدلی نمودار شکل از محیط داده و موارد محاسبه شده را در تونل ها نشان می دهد.

دانلود نرم افزار

پسوورد فایل: http://www.noandishaan.com

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام نرم افزار های خوبی برای دانلود گذاشتید دست ات درد نکنه فقط خواهشی گه دارم این هست که آموزش flac3d را می خواستم داخل دانلود ها بگذارید خیلی دنبالش گشتم.

ایمیل من برای پسورد نرم افزار /rocsupport این هست saied.jabbar@gmail.com

لینک به دیدگاه
سلام نرم افزار های خوبی برای دانلود گذاشتید دست ات درد نکنه فقط خواهشی گه دارم این هست که آموزش flac3d را می خواستم داخل دانلود ها بگذارید خیلی دنبالش گشتم.

ایمیل من برای پسورد نرم افزار /rocsupport این هست saied.jabbar@gmail.com

پسورد نرم افزار به ایمیلتون فرستاده شد

منتظر فعالیتتون در سایت هستیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام خيلي ممنون از زحماتتون

ايميل بنده ghorashizade@gmail.com

با تشكر فراوان

يا علي

پسوور فایل ارسال شد

ببخشيد اگر لطف كنيد نرم افزار Multiframe 4D

را براي دانلود بگذاريد

خيلي ممنون مي شم و جبران زحماتتان را خواهم كرد

نرم افزار مولتی فریم از نرم افزار های تخصصی رشته عمران هست:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...