رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران پرسپولیس (شیاطین سرخ آسیا) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

برو دکتر..گوشات مشکل داره:banel_smiley_4:

رفتم دکتر ، دکتر بهم دوا داد:ws3:

لامصب نه که مدلش 2016 منظورم به گوشمه سنسور داره ، حرف های که به ضررش باشه، اتوماتیک وار اطلاعاتش رو دریافت نمیکنه:ws28:

لینک به دیدگاه
رفتم دکتر ، دکتر بهم دوا داد:ws3:

لامصب نه که مدلش 2016 منظورم به گوشمه سنسور داره ، حرف های که به ضررش باشه، اتوماتیک وار اطلاعاتش رو دریافت نمیکنه:ws28:

مدل تو واس قرن دایناسوراس باو....

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 7 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

این صعود به فینال با وجود کارشکنی هایی که شد و متأسفانه بعضیا از داخل هم توش سهیم بودن، خیلی چسبید.

پرسپولیس یه بار دیگه بعد از رسیدن به فینال با 14 تا بازیکن، نشون داد که تیمی که قدرتمند باشه هیچی نمیتونه جلوشو بگیره.

جالبه با این بازیها و صعود، هر بازیکنی انتظار پاداش داره، ولی بخشی از بازیکنای قدیمی پرسپولیس بخشی از طلب خودشونم بخشیدن.

لینک به دیدگاه
در در 13 مهر 1399 در 10:11، Mohammad Aref گفته است :

این صعود به فینال با وجود کارشکنی هایی که شد و متأسفانه بعضیا از داخل هم توش سهیم بودن، خیلی چسبید.

پرسپولیس یه بار دیگه بعد از رسیدن به فینال با 14 تا بازیکن، نشون داد که تیمی که قدرتمند باشه هیچی نمیتونه جلوشو بگیره.

جالبه با این بازیها و صعود، هر بازیکنی انتظار پاداش داره، ولی بخشی از بازیکنای قدیمی پرسپولیس بخشی از طلب خودشونم بخشیدن.

بله ، درسته ، برای قدرتمند بودن  لازمست قدرتمندی مونو باور کنیم. 

لینک به دیدگاه
در در 13 مهر 1399 در 10:11، Mohammad Aref گفته است :

بخشیدن چون بهشون نمیدن  

تا وقتی دولتی باشن همینه

لینک به دیدگاه

تنها کسانی که ضرر می کنند من و شما هستیم تازه دارم میفهمم اینا همش الکیه یه تعدادی فوتبال بازی می کنند ( آخر اگر هم بلد بودن دلمون نمی سوخت ) پولهای آنچنانی میگیرن و... حالا ما بزنیم تو سر هم که این ته جدوله اون ته جدوله یا این باخت یا اون . به...... که باخت . خانم ، آقایی که سر و دست میشکنی چی به تو میرسه ؟ آیا نصفی از پولی که هر بازیکن میگیره به تو میدن ؟

لینک به دیدگاه
در در 19 مهر 1399 در 07:15، Mohammad-Ali گفته است :

تنها کسانی که ضرر می کنند من و شما هستیم تازه دارم میفهمم اینا همش الکیه یه تعدادی فوتبال بازی می کنند ( آخر اگر هم بلد بودن دلمون نمی سوخت ) پولهای آنچنانی میگیرن و... حالا ما بزنیم تو سر هم که این ته جدوله اون ته جدوله یا این باخت یا اون . به...... که باخت . خانم ، آقایی که سر و دست میشکنی چی به تو میرسه ؟ آیا نصفی از پولی که هر بازیکن میگیره به تو میدن ؟

:ws28:

چرا اینقدر حرص میخوری .........

یکسری دوست دارن دیگه چیکارشون داری بذار حالشونو  بکنن ....

هر از گاهی داغ میکنیا :ws28:

یکبار هم یادمه باز داغ کرده بودی میگفتی تهران رو نمیدونم با بمب اتم منفجر کنن یا یک همچین چیزی :ws28::ws28: اون ناصر کچل هم دلداریت میداد  ....لباس شیخی رو در آورده بود جاش پروستاتش رو گرفته بود دستش
:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...