رفتن به مطلب

چرا مردان زنان جوان را ترجیح می دهند؟

pari daryayi

ارسال های توصیه شده

خرده شیشه داشتن الزاما صفت بدی نیست،بلکه یک واقعیت وجودی است.

در موقعیتش قرار بگیری،مطمئنا خودش را نشان میده،زیبایی و جوانی راحت تر از آنچه فکرش را بکنی تو را میفریبد.

موافقم ولی شاید جاه طلبی صفت مناسب تری باشه برای تعریف...:icon_gol:

خوشم میاد خیلی با اعتماد میحرفی! ما درموقعیتش قرار گرفتیم تموم شد رفت! دیگه هم نمیخوایم در موقعیتش قرار بگیریم ... همین یه بار کافیه ... زرنگ باشیم همین یه دونه ...

اما من از روی رفتار علاقمند شدم ... بعد از درخواست سن رو پرسیدم! نه اینکه اول آمار سن رو بگیرم ... مشخصا اینکه طرف خوشگلترین باشه پیامبر خدا هم بدش نمیاد و خوشش میاد!

اما من اسمش رو شیشه خرده نمیزارم!

این واژه رو جای دیگه بکار میبرم! :icon_gol:

یه نگاهی به ازدواج ها که بندازی (حتی بدون احتیاج به آمار گیری) متوجه میشی که هیچ مردی که تا به حال ازدواج نکرده یا طلاق گرفته و بچه نداره زنی رو هم سن خودش یا حتی در رده سن خودش انتخاب نمی کنه بلکه دقیقا چیزی رو انتخاب می کنه که دلش می خواد!!

دلش چی می خواد؟

همون چیزایی رو که دوستان گفتن!

فکر کنم شما هم شخصی رو انتخاب کردی که دلت می خواسته چون هر دوتون سن وقت ازدواج داشتین

و ظاهر و رفتار ها مورد پسند بوده اما فرض کنیم شما در ۵۰ سالگی تازه می خواهید همسر انتخاب کنید

آیا زنی هم رده سنی انتخاب می کنی یا با سن کمتر؟

لینک به دیدگاه

طراوت و شادابی

تیپ بهتر

طراوت جنسی بیشتر

علاقه زنان به مردان مسن تر

جذابیت بیشتر زنان

ذات مردان این را می طلبد

حرف شنوی بیشتر

اینها نکاتی بود که از صحبت های شما دوستان برداشتم

خب همه این نکات تا حدودی دو چیز رو شامل میشد :

1. زیبایی ظاهری
  2. توانایی جنسی و تولید مثل

اما یه سوالی که دارم اینه که چی باعث می شه مثلا مردی در فاصله سنی ۴۰ تا ۶۰ سال

خودش رو از هر نظر هم پایه زنی ۲۰تا ۳۰ سال بدونه؟

تا حدی که این میزان از اختلاف سنی براش مهم نباشه...

خب اون مرد مثل اینکه تصمیم گرفته از نو زندگی کنه!

من فعلا به این رده سنی نرسیدم اما علم ثابت کرده که مرد تا دم مرگ هم نیاز جنسی داره!

بلا شک اگر مردی چنین تصمیم گیری ای کنه اولین گزینه نیاز جنسی اون مرد مد نظره! :w16:

موافقم ولی شاید جاه طلبی صفت مناسب تری باشه برای تعریف...:icon_gol:

یه نگاهی به ازدواج ها که بندازی (حتی بدون احتیاج به آمار گیری) متوجه میشی که هیچ مردی که تا به حال ازدواج نکرده یا طلاق گرفته و بچه نداره زنی رو هم سن خودش یا حتی در رده سن خودش انتخاب نمی کنه بلکه دقیقا چیزی رو انتخاب می کنه که دلش می خواد!!

دلش چی می خواد؟

همون چیزایی رو که دوستان گفتن!

فکر کنم شما هم شخصی رو انتخاب کردی که دلت می خواسته چون هر دوتون سن وقت ازدواج داشتین

و ظاهر و رفتار ها مورد پسند بوده اما فرض کنیم شما در ۵۰ سالگی تازه می خواهید همسر انتخاب کنید

آیا زنی هم رده سنی انتخاب می کنی یا با سن کمتر؟

بله چیزی رو انتخاب میکنه که دلش میخواد ... اما این دل خواستن حتما این نیست که زنش از نظر سنی جوون و خیلی کوچکتر از خودش باشه ... (این حرف شما عمومیت داره) (اما بندرت هم پیدا میشه که به جوونی سن اهمیت نده! ... مثلا فردی میخواد ازدواج کنه که تا باقی مونده عمرش رو با همسرش ادامه بده ... و شخصی میخواد ازدواج کنه چون تصمیم گرفته از خودش نسلی رو باقی بزاره! ...) پس بستگی به هدف داره!

و در مورد خودم:

بستگی به هدفم از ازدواج در 50 سالگیم داره!

لینک به دیدگاه

اینها نکاتی بود که از صحبت های شما دوستان برداشتم

خب همه این نکات تا حدودی دو چیز رو شامل میشد :

1. زیبایی ظاهری
  2. توانایی جنسی و تولید مثل

اما یه سوالی که دارم اینه که چی باعث می شه مثلا مردی در فاصله سنی ۴۰ تا ۶۰ سال

خودش رو از هر نظر هم پایه زنی ۲۰تا ۳۰ سال بدونه؟

تا حدی که این میزان از اختلاف سنی براش مهم نباشه...

نه خب فقط زیبایی ظاهری و توانابب جنسی نیست، ممکنه خانومی از آقایی بزرگتر باشه و تواناییش در این دو مورد از خانومای کوچکتر از آقا بیشتر باشه، مثلاً ممکنه خیلی زیباتر و محرکتر باشه، منکه نظر درستانو خوندم چیزای دیگه ای مثل اخلاق طرف، یا قدرت درکش از زندگی مشترک هم مهم بود.

و اما درباره سوال دوم، کجا پیش اومده که مردی 40 تا 60 ساله خودشو هم پایه زنی 20 تا 30 ساله بدونه؟ اینم که اکثر ما اطرافمون مشاهده کردیم 99 درصد برای مردایی اتفاق میافته که ( آشغالن) و نمیتونن خودشونو کنترل کنن و به دنبال راهی برای ارضای جنسی هستند و اینم مسلمه که یک خانوم جوان این حس رو راحت تر بهشون میده. و اگر هم این خانوم به این آقایی که که 20 تا 30 سال ازش بزرگتره جواب مثبت بده یا خودش هم همون مشکلو داره یا دنبال پول اون آقاست، ولی به طور طبیعی نه خانم و نه آقای با 30 سال اختلاف سنی خودشونو هم پایه هم نمیدونن، البته در این بین یک درصدی هم وجود داره که حس عشق باشه، مثلاً به دلیل شخصیت بسیار بالا و وقار آقا بتونه با این سن خانمی رو به خودش جذب کنه

لینک به دیدگاه
منم از مردایی که از خودم 5 تا 7 سال بزرگترن بیشتر خوشم میاد :ws2:دو طرفس به گمونم:ws37:

بفرمایید، این هم مصداقی برای حرف اولم :a030:

لینک به دیدگاه
نه خب فقط زیبایی ظاهری و توانابب جنسی نیست، ممکنه خانومی از آقایی بزرگتر باشه و تواناییش در این دو مورد از خانومای کوچکتر از آقا بیشتر باشه، مثلاً ممکنه خیلی زیباتر و محرکتر باشه، منکه نظر درستانو خوندم چیزای دیگه ای مثل اخلاق طرف، یا قدرت درکش از زندگی مشترک هم مهم بود.

و اما درباره سوال دوم، کجا پیش اومده که مردی 40 تا 60 ساله خودشو هم پایه زنی 20 تا 30 ساله بدونه؟ اینم که اکثر ما اطرافمون مشاهده کردیم 99 درصد برای مردایی اتفاق میافته که ( آشغالن) و نمیتونن خودشونو کنترل کنن و به دنبال راهی برای ارضای جنسی هستند و اینم مسلمه که یک خانوم جوان این حس رو راحت تر بهشون میده. و اگر هم این خانوم به این آقایی که که 20 تا 30 سال ازش بزرگتره جواب مثبت بده یا خودش هم همون مشکلو داره یا دنبال پول اون آقاست، ولی به طور طبیعی نه خانم و نه آقای با 30 سال اختلاف سنی خودشونو هم پایه هم نمیدونن، البته در این بین یک درصدی هم وجود داره که حس عشق باشه، مثلاً به دلیل شخصیت بسیار بالا و وقار آقا بتونه با این سن خانمی رو به خودش جذب کنه

:a030:

اگه مردی پیدا بشه با 20 تا 30 سال اختلاف با زنی و خودشو همپایه اون زن (بجز موارد استثناء) من اسم اون مرد رو مرد نمیزارم!

چرا شاید همپایه از نظر شهوتش باشه! ... و کسی که شهوت پرسته سطح فکرش هم در حد یک نوجوون 15 - 16 سالست! پس مرد نیست!

لینک به دیدگاه
:a030:

اگه مردی پیدا بشه با 20 تا 30 سال اختلاف با زنی و خودشو همپایه اون زن (بجز موارد استثناء) من اسم اون مرد رو مرد نمیزارم!

چرا شاید همپایه از نظر شهوتش باشه! ... و کسی که شهوت پرسته سطح فکرش هم در حد یک نوجوون 15 - 16 سالست! پس مرد نیست!

اینجا منظور از مرد جنس مذکر هستش، وگر نه خیلی از مذکرها شامل این لقب نمیشن :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اینکه مردانی هستندکه زنانی برای ازدواج انتخاب میکنند که 30تا 40سال اختلاف سنی دارندامری

انکارناپذیراست.همه ماهم کم وبیش دراطراف خوددیده ایم

امابایددیداین ازدواجهاآیادرشرایط استانداردونرمال اتفاق میافتند؟اغلب نه.چنین شرایطی تنهابرای زنانی اتفاق میافتدکه حق انتخاب ندارند.انتخاب میشونددقیقاهمانندکنیزکان قدیم!

قطعاچنین ازدواجهایی جزبرای ارضاءمیل جنسی ولذت جنسی چه دلیلی میتواندداشته باشد؟

یک مرددرآن سن بیشتریه مراقب و

پرستار میخواهدتاهمسر.

به نظرمن فقط به 2دلیل این نوع ازدواجهاسرمیگیرد

1)ارضاءمیل جنسی

2)مراقبت ونگهداری

لینک به دیدگاه
ببخشید تعصب جنسیتی رو خطاب به کی فرمودین؟ :icon_gol:

کسی اینجا با تعصب صحبت نکرده ها! :ws52:

شاید من دارم اشتباه میکنم! :banel_smiley_4:

پست برای اینکه سوءتفاهم ایجادنشه ویرایش شد.

لینک به دیدگاه

منم منظوری نداشتما! فقط میخواستم بگم که برای پاسخ به این سوال اتفاق نظر داریم (میل جنسی)

پس تعصبی در کار نبوده خدایی نکرده! :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
مردان انسانهاي نادرستي هستند

:ws42::ws50:

دقیقا همینطور که برخی از دوستان گفتند بستگی داره فرد چه نگاهی به ازدواج داشته باشه و چه معیارهایی براش مطرح باشه ؟

زیبایی ؟

طراوت ؟

شهوت ؟

روحیات ؟

و ..

یک نفر ممکنه معیاری مثل ثروت براش مهم باشه و بره با یک فرد 90 ساله هم ازدواج کنه .

یک نفر ممکنه مهر و درک متقابل و اطمینان براش مهم باشه و مسئله ی سن براش خط بخوره حالا چه با یک فرد بزرگتر و یا کوچکتر ازدواج کنه .

در مجموع پاسخ به این سوال رو باید در میزان رشد فکری و به الطبع نیازهای طرفین جستجو کرد :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر من اون دسته از مردایی که ظاهر فقط براشون مهمه و حرف مردم یا دختر جوون دوست دارن

اما اون کسی که آرامش تو زندگی براش مهمه و اخلاق یه نفرو دوست داره و نمیخواد اونو مطابق میل خودش تغییر بده بلکه در کنارش آرامش داشته باشه دختری انتخاب میکنه که سنش به خودش نزدیکتر باشه

من دیدم مردای 35 ساله ای رو که با دخترای 20 ساله ازدواج کردن اما کلی مشکل داشتن که تازه این دخترو بزرگ کنن و رفتار بزرگانه یادشون بدن

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
پس اون مردهای مسنی که خودشون شور و نشاط جوونیشون کمه چی؟!

من که نگفتم همه مثل همن فقط جواب سوال از نظر خودمو گفتم

بعدش مردا تو مسائل جنسی هیچ وقت شورو نشاطشون کم نمیشه

لینک به دیدگاه
من که نگفتم همه مثل همن فقط جواب سوال از نظر خودمو گفتم

بعدش مردا تو مسائل جنسی هیچ وقت شورو نشاطشون کم نمیشه

آها من فک کردم راجع به مسائل و اخلاقهای روزمره گفتین:a030:

واسه همین با خودم گفتم مردای مسن که مث جوونیاشون فرز و شنگول نیستن:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...