رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود...یک سوالی برام پیش اومده در راستای تاپیک های طوفان ذهنی...چرا شرکتی مانند ebay داخل ایران نداریم...فقط آدینه بوک و یا مشابه ان باید باشه اما زیاد پیشرفت نکردن یا شاید هم اطلاعات من محدوده....این هم میتونه درآمد زا باشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود...یک سوالی برام پیش اومده در راستای تاپیک های طوفان ذهنی...چرا شرکتی مانند ebay داخل ایران نداریم...فقط آدینه بوک و یا مشابه ان باید باشه اما زیاد پیشرفت نکردن یا شاید هم اطلاعات من محدوده....این هم میتونه درآمد زا باشه

بارش افکار من:

مگه موسس ebay ایرانی نبود؟

قدمت مهم نیست؟

دست اندازهای قانونی داخل ایران شاید دلیل باشه؟

عدم ارتباط با دهکده جهانی عامل نیست؟

ارتباط بانک ها؟

ما که سایت های فروش دست دوم زیاد داریم؟ آخه چرا همشون یکی نمیشن؟

لینک به دیدگاه

چند تا سایت هست..از جمله یکی از سایت ها رو چند دختر اداره میکنن .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
آدرس وبلاگشونه و
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هم آدرس سایتشون....

البته به این قضیه هم توجه ضروریه که در اینجا اجناس درجه 1 رو تبلیغ میکنن موقع تحویل میبینی جنس درجه 2 یا حتی 3 برات فرستادن...فکر میکنم در بازار لوازم دست دوم این بی اعتمادی بیشتر هم باشه....

لینک به دیدگاه

یکی از دلایلش تحریم است

ebay

سایتی هست جهانی و هر گونه سلیقه را میپسنده محدودیت هم نداره

همه چیزها هم که دست دوم نیستن

لینک به دیدگاه

مریم میخوای این موضوع برا طوفان بعدی باشه یا که سوال کردی الان:ws3:

ولی بگم که علتش اینه ما روی بازاریابی و فروش اینترنتی فعال نیستیم یعنی روی فروض حقیقی ضعیفیم چه برسه به مجازیش

لینک به دیدگاه
مریم میخوای این موضوع برا طوفان بعدی باشه یا که سوال کردی الان:ws3:

ولی بگم که علتش اینه ما روی بازاریابی و فروش اینترنتی فعال نیستیم یعنی روی فروض حقیقی ضعیفیم چه برسه به مجازیش

کلا در مورد بازاریابی الکترونیکی یک جلسه طوفان لطفا برگزار کنید.:icon_gol:
لینک به دیدگاه

سلام من پابرهنه واردبحث شدم

به نظرمنم البته کلی تر باید درباره بازاریابی طوفان مغزی گذاشته بشه چون توایران بازاریابی حالت معمولیش هم افتضاحه دیگه چه برسه به فضای مجازی و حالت الکترونیکش

منم با نظرخانم مدیر موافقم

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

اومدم یه معذرت خواهی کنم

ببخشید اصلا متوجه نبودم که تاپیک مخصوص مهندساست سر زده اومدم فکر کردم ورود عموم آزاده:hanghead:

بازم عذر میخوام.....:ws37:

لینک به دیدگاه

چشم هر چی شوما بفرمایید ما در خدمتیم مریم خانوم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

اومدم یه معذرت خواهی کنم

ببخشید اصلا متوجه نبودم که تاپیک مخصوص مهندساست سر زده اومدم فکر کردم ورود عموم آزاده:hanghead:

خانوم دکتر عزیز اولا خیلی خوش اومدید:ws3:

دوم هم این که کلا بخش پارک علم و فناوری صنایع و تالار صنایع تنها مخصوص مهندسین نیست ورود برا عموم ازاد هست من مطمئنم نظرات شما خیلی به ما کمک خواهد کرد

لینک به دیدگاه
چشم هر چی شوما بفرمایید ما در خدمتیم مریم خانوم:ws3:

خواهش میکنم:icon_gol: البته دوستمون هم صحبت جالبی کردم کلا میشه در مورد بازاریابی و شیوه های مختلفش هم بحث کرد....

سلام من پابرهنه واردبحث شدم

به نظرمنم البته کلی تر باید درباره بازاریابی طوفان مغزی گذاشته بشه چون توایران بازاریابی حالت معمولیش هم افتضاحه دیگه چه برسه به فضای مجازی و حالت الکترونیکش

منم با نظرخانم مدیر موافقم

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

اومدم یه معذرت خواهی کنم

مثلا من دکترم:w02:

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

اومدم یه معذرت خواهی کنم

دنیز جان در تالار صنایع به روی همه بازه...دیگه ازین فکرا نکن که فقط مخصوص مهندساس...خوش اومدی....:ws37::icon_gol:

لینک به دیدگاه

در جهت نقد وبررسی

ازنظر اخلاق مذاکره دوستان حاضر دراین فضا بیشتر مسائل را رعایت میکنند

از نظر علمی دوستان بحثهای خوبی به اشتراک میگذارند

علی رقم اینکه ادم منتقدی نیستم اما نسبت به همکاری دوستان در هرگونه بحثهای طوفان فکری انتقاد دارم ....هرچند علاقه زیادی به بحثهای طوفان فکری دارم

درمورد موضوع بحث بازاریابی در فضای مجازی یا حقیقی میتونه بحث خوبی باشه ودر مورد شاخه های کسب وکار که اقا مهدی فرمودند قبلا هستی خانوم تاپیک رو زدند واکنون موضوع بسته شده واز طرفی کاش بچه ها بیشتر خلاقیت به خرج میدادندو.....ادامه مطلب در پست بعد...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...