رفتن به مطلب

هر چه دل تنگت میخواهد بگو...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 337
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ای بابا دست رو دلمون نذار، از چی بگم آخه. از سیاست، از کار، از پرنده های قفسی، از چی؟

ولی بیشترین چیزی که فعلاٌ داره آذارم میده بلاتکلیفیه.

لینک به دیدگاه

هر چی دلم میخواد بگم؟ بگم؟

خوب میگم .

من دلم میخواد به استاتر بگم که ایشون تو انتخاب تالار برای موضوع تاپیکهایش دقت نمیکنه و همه رو تو این تالار میزنه. خود همین تاپیک هم نمونه شه. محل بحث که نداره , پس جاش اینجا نیست. همه تاپیکهاشو همینجوری تو این تالار ول میده.

دلم میخواست اینو بگم و گفتم. :ws28:

لینک به دیدگاه

خوب میگم .

من دلم میخواد به استاتر بگم که ایشون تو انتخاب تالار برای موضوع تاپیکهایش دقت نمیکنه و همه رو تو این تالار میزنه. خود همین تاپیک هم نمونه شه. محل بحث که نداره , پس جاش اینجا نیست. همه تاپیکهاشو همینجوری تو این تالار ول میده.

این خنده آخرت منو کشت.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
از درس ....................دانشگاه ..................استادا..................................بیکاری................و................................

اينا كه گفتي هيچ كدومش فقط كاش يه دكمه ريفرش ري استار چيزي داشتم ميزدم از هنگي در مي اومدم ..بدجور هنگ كردم خيلي :mornincoffee:

لینک به دیدگاه

خیلی دلم گرفته نمی دونم چرا با اینکه می دونم خیلی از آدم های این زمونه لیاقت محبت رو ندارن بازهم یه این افراد محبت می کنم.

در عوض چیزی جز نامردی و بی احترامی از این افراد نمی بینم ولی باز هم عبرت نمی گیرم.

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
دیدین بعضی وقتا میگن " خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است" ؟

الان من دقیقا همین حالتو دارم :ws37:

يعني الان دوفازي هستي لابد ؟

ميگن ادما يا بايد خيلي اميدوار باشن يا كلا نا اميد بشن بشن تا به ارامش برسن اگه بينا بين حركت كنن داغون ميشن

لینک به دیدگاه
يعني الان دوفازي هستي لابد ؟

ميگن ادما يا بايد خيلي اميدوار باشن يا كلا نا اميد بشن بشن تا به ارامش برسن اگه بينا بين حركت كنن داغون ميشن

دوفاز؟ نه عزیزم یک فاز، اونم فازی که باعث میشه تا غم انگیز بخندم :ws2:

لینک به دیدگاه

خوب میگم .

راست میگین حق با شماست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ناراحتم...میدونید از چی؟؟؟!!!از احترام زیادی که واسه آدم های بی ارزش گذاشتم...

از وقتی که میگذاشتم...از خنجری که میدیدم و با روی خوش گذشت میکردم...

به جایی رسیدم که اصلا نمی تونم به راحتی ببخشم...

کسی که با تمام وجود می پرستیش...بعد میفهمی داره از حسادت میمیره...

و حتی چشم نداره تو رو خوشبخت ببینه...!!!

واااااااااااای خیلی زیادن!!!

حس میکنم باید از صفر شروع کنم...شایدم زیر صفر!!!!

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
از درس ....................دانشگاه ..................استادا..................................بیکاری................و................................

الان دل پری ندارم بعدا می آم این تاپیکو منفجر میکنم:ws37:

لینک به دیدگاه

مـا عــادت کـردیـم وقـتـی تـوی خــونـه فــیـلم مـی بـیـنـیم ، تمام که شد و بـه تـیتـراژ رسـید دسـتـگاه رو خـامــوش مــی کـنـیـم یـا اگــه تـوی ســیـنما بـاشــیم ســالـن رو تــرک مـی کــنـیم . مـا تـوی زنــدگـیـمون هـم هـیـچ وقــت کــســانی کــه زحــمـت هـای اصــلـی رو بــرای مــا می کشن نـمی بـیـنیم ، ما فـــقـط کــســانـی رو دوســت داریـم بـبـینـیم کــه بــرامـون نـقـش بــازی مـی کـنن

نویسنده ناشناس

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...