رفتن به مطلب

قابل توجه بچه های رشته مهندسی کامپیوتر ....

ارسال های توصیه شده

قابل توجه بچه های رشته کامپیوتر ....

دوستان عزیز که رشته شون کامپیوتره بیان اینجا خودشونو معرفی کنن و بگن تو چه زمینه ای مهارت دارن تا بشه از مهارتشون استفاده کرد ...

ما اینجا جمع میشیم تا اطلاعات را به اشتراک بگذاریم و فرصت یادگیری بیشتری به خودمون بدیم ...

هرچه سریعتر خودتونو معرفی کنین ... :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببین نمیخوام ناامیدت کنم ولی از این بحثا و معرفی زیاد شده حتی گروه زبان برنامه نویسی هم راه افتاد ولی به نتیجه نرسید

نمیدونم چرا بچه های کام (از جمله خودم ) انگیزه اینکه اینجا تو رشته خودمون فعالیت کنیم رو نداریم

لینک به دیدگاه
ببین نمیخوام ناامیدت کنم ولی از این بحثا و معرفی زیاد شده حتی گروه زبان برنامه نویسی هم راه افتاد ولی به نتیجه نرسید

نمیدونم چرا بچه های کام (از جمله خودم ) انگیزه اینکه اینجا تو رشته خودمون فعالیت کنیم رو نداریم

فقط میخوام اینجا بچه ها رو بشناسم و بدونم چه کسی چه چیزی بلده ...تا خودم بتونم به زورم شده ازشون کار بکشم ...

این تنبلی ها فایده نداره ...

خواب غفلت دیگه تموم ... پاشییییییییییین :ws3:

لینک به دیدگاه
فقط میخوام اینجا بچه ها رو بشناسم و بدونم چه کسی چه چیزی بلده ...تا خودم بتونم به زورم شده ازشون کار بکشم ...

این تنبلی ها فایده نداره ...

خواب غفلت دیگه تموم ... پاشییییییییییین :ws3:

خوب من رشتم مهندسی کاپیوتر هست...

هنوز راهی مونده تا تازه لیسانسم رو بگیرم...

مسئله اینجاست که کسی تو اینجا توی چیزی "مهارت" به اون شکل نداره... یا حداقل تا حالا دیده نشده...

چهار خط برنامه نویسی... یکم فرمول و تئوری... چیزی نیست که بگیم...

اگر توجه بکنی مطالبی هم که توی این تالار ها هست فوق العاده پیش پا افتاده هستند... حتی برای کسی مثل من...

لینک به دیدگاه

خب باشه اینم امتحان می کنیم

من دانشجوی ارشدم

خط اصلی تحقیقم الان روی سیستم های multi-agent هست چالش فکری و درسی من هم jade و java ست

یه مقدار هم با انجمن اومدم جلو و تاپیک باهم جاوا یادبگیریم رو راه انداختم ولی یه چن تایی تشکر کردن و رفتن

غیر این مسیر هم نمی خوام وارد شاخه دیگه ای بشم مگر اینکه باز به تحقیقم ربط داشته باشه

(در واقع وقتش رو نمی تونم گیر بیارم )

همین

جاوا و multi-agen system باشه هستم در خدمت

لینک به دیدگاه

مسئله اینجاست که کسی تو اینجا توی چیزی "مهارت" به اون شکل نداره... یا حداقل تا حالا دیده نشده...

اگر توجه بکنی مطالبی هم که توی این تالار ها هست فوق العاده پیش پا افتاده هستند... حتی برای کسی مثل من...

موضوع همینجاست که میخوام بدونم کی چه چیزی بلده یا اینکه به چه چیزی علاقه منده یا میخواد یاد بگیره میتونیم در حین یادگیری مطالب رو اینجا هم بزاریم تا بقیه هم استفاده کنن ...

تو این روش فکر کنم بهتر جواب بده ...

میتونیم حتی یه مسئله رو به صورت اشتراکی کار کنیم که در این صورت با مشکل کمتری مواجه میشیم ..

لینک به دیدگاه

شما این تئوری و فرمول رو دست کم نگیر چون همین تئوری هایی که زاییده تراوش ذهنیه میتونه تبدیل به یه مقاله در حد isi بشه

لینک به دیدگاه
خب باشه اینم امتحان می کنیم

من دانشجوی ارشدم

خط اصلی تحقیقم الان روی سیستم های multi-agent هست چالش فکری و درسی من هم jade و java ست

یه مقدار هم با انجمن اومدم جلو و تاپیک باهم جاوا یادبگیریم رو راه انداختم ولی یه چن تایی تشکر کردن و رفتن

غیر این مسیر هم نمی خوام وارد شاخه دیگه ای بشم مگر اینکه باز به تحقیقم ربط داشته باشه

(در واقع وقتش رو نمی تونم گیر بیارم )

همین

جاوا و multi-agen system باشه هستم در خدمت

منم کشته ی این مرامتم ساراجون ...

خب تو همون رویه ی کاریتو ادامه بده

میتونی یه کار دیگه ای هم بکنی البته اگه دوست داشتی ... مسیر یادگیریتو اینجا هم قرار بده ...

اینجوری میشه گفت جلسه به جلسه پیش میریم ...

نیمدونم تا چه اندازه با نظر من موافقین ... ولی خودمم سعی میکنم اینکارو انجام بدم ...

من خودم باید از شنبه شروع کنم به یادگیری جاوا ...

منتظرتم اینجا ... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
شما این تئوری و فرمول رو دست کم نگیر چون همین تئوری هایی که زاییده تراوش ذهنیه میتونه تبدیل به یه مقاله در حد isi بشه

اتفاقا به همونش هم خودم داشتم فکر میکردم...

نمیشه... یعنی هنوز یک چیزایی رو بلد نیستیم (نیستم... بیشتر بچه های لیسانس رو میگم...) که بخوایم مثلا یک ایده رو عملا پیاده گذاری کنیم...

برای مثال همین قضیه ی ddos dbo رو که یه مدت خیلی سر و صدا کرده بود رو من دوست داشتم روش کار کنم... بعد دیدم عمرا با این توانایی و درک ما از شبکه و برنامه نویسی سطح پایین بشه روش کار کرد...

بسی ضد حال بود...

نمیگم کلا نمیشه ها... ولی خیلی خیلی کار میخواد...

توی فوق لیسانس امیدوارم بشه...

لینک به دیدگاه
موضوع همینجاست که میخوام بدونم کی چه چیزی بلده یا اینکه به چه چیزی علاقه منده یا میخواد یاد بگیره میتونیم در حین یادگیری مطالب رو اینجا هم بزاریم تا بقیه هم استفاده کنن ...

تو این روش فکر کنم بهتر جواب بده ...

میتونیم حتی یه مسئله رو به صورت اشتراکی کار کنیم که در این صورت با مشکل کمتری مواجه میشیم ..

خوب این خیلی عالیه... من خیلی خوشحال میشم اینطوری کار کنم...

خوب من خودم فعلا دارم LINQ یاد میگیرم... که هنوز خیلی مونده حرفی برای گفتن داشته باشم توش...

بعدشم دارم روی Network Simulator 2.0 کار میکنم ببینم چطوری میشه شریان داده ای رو توی شبکه های محلی (یا حالا WAN اگر تونستم که بهتر) شبیه سازی کرد که اینقدر ایراد داره اصلا حتی اجرا هم نمیشه... چه برسه به شبیه سازی...

یه چندتا مقاله هم هست که دارم روش کار میکنم همینطوری برای دلخوشی...

یکیش در مورد Disassembler های دست نویس هست که فکر کنم بچه های برق ازش خیلی خوب سر در بیارن...

دیگه چندتا چیز دیگه هم هست... ولی اینها بیشتر...

لینک به دیدگاه

نمیشه... یعنی هنوز یک چیزایی رو بلد نیستیم (نیستم... بیشتر بچه های لیسانس رو میگم...) که بخوایم مثلا یک ایده رو عملا پیاده گذاری کنیم...

برای مثال همین قضیه ی ddos dbo رو که یه مدت خیلی سر و صدا کرده بود رو من دوست داشتم روش کار کنم... بعد دیدم عمرا با این توانایی و درک ما از شبکه و برنامه نویسی سطح پایین بشه روش کار کرد...

بسی ضد حال بود...

یه ریزه همت میخواد و اراده .... خواستن توانستن است ... سعی کن

لینک به دیدگاه

راستی اینجا من یه چیزی رو بگم که خیلی جالبه...

چه چیزی هست که توی این مدت خیلی توی دنیای کامپیوتر سر و صدا کرده ؟

چی بود که خیلی همه رو شکه کرده بود ؟

چی بود گفتند در طول تاریخ به عنوان نقطه ی آغاز جنگ مجازی ازش یاد خواهد شد ؟

حتی یک نفر یک کلمه در موردش اینجا حرف نزد...

از بچه های رشته های دیگه انتظاری نمیره... ولی واقعا خودتون بگید چطوری میشه یک نفر مثل ما که رشتش کامپیوتر هست به همچین چیزی علاقه مند نشه و در موردش چیزی نگه...

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآییییییییییی مردم... :ws3:

لینک به دیدگاه
خوب این خیلی عالیه... من خیلی خوشحال میشم اینطوری کار کنم...

خوب من خودم فعلا دارم linq یاد میگیرم... که هنوز خیلی مونده حرفی برای گفتن داشته باشم توش...

بعدشم دارم روی network simulator 2.0 کار میکنم ببینم چطوری میشه شریان داده ای رو توی شبکه های محلی (یا حالا wan اگر تونستم که بهتر) شبیه سازی کرد که اینقدر ایراد داره اصلا حتی اجرا هم نمیشه... چه برسه به شبیه سازی...

یه چندتا مقاله هم هست که دارم روش کار میکنم همینطوری برای دلخوشی...

یکیش در مورد disassembler های دست نویس هست که فکر کنم بچه های برق ازش خیلی خوب سر در بیارن...

دیگه چندتا چیز دیگه هم هست... ولی اینها بیشتر...

خب اینکه خیلی خوبه ...

مطمئن باش موفق میشی ...

میتونی از مقدماتش شروع کنی تا پیشرفته تا بقیه هم بتونن پیش بیان شاید تونستی چند نفر رو عللاقه مند هم بکنی و اینطوری زودتر نتیجه بگیری ...

لینک به دیدگاه
یه ریزه همت میخواد و اراده .... خواستن توانستن است ... سعی کن

یه ریزه البته بیشتر میخواد ها...

اگر به این سادگی ها بود بچه های شریف و تهران هر روز داشتند مقاله بیرون میدادند...

ولی دارم دقیقا همین کارو میکنم...

لینک به دیدگاه
من که هیچ مهارتی ندارم....

فوق دیپلمم رو گرفتم و از مهر دانشگاهم شروع میشه واسه لیسانس... :hanghead:

مگه میشه مهارتی نداشته باشی ...

باید پیداش کنی ...

ببین به چه چیزی بیشتر علاقه مندی ... رو همون زمینه کار کن ...

:wubpink:

لینک به دیدگاه

بسی ضد حال بود...

شدنش که میشه

من همین الان یه پایان نامه تو دستم دارم طرف انگشت گذاشته رو بزرگترین بازار جهان (انرژی ) اونقدر محدوده عملیاتیش گسترده ست که خودش هم مجبور شده ساده شده اش رو پیاده سازی کنه

برای یه وسیله تقریبا کوچولو (مترسنج هوشمند) کلی کارش خوابیده بود بخاطر پروتکل هایی که با معماری سیستمش نمی خوندولی قشنگ مو به مو راههای رفع مشکلشو گفته

مشکل ما ضعف های مهارتی یا برنامه نویسی نیس (هس ولی اون رومیشه در عرض یه سال برطرفش کرد ) مشکل اینکه کار تیمی بلد نیستیم

شما الان ممکنه با ذوق و شوق بیایی کارای که انجا میدی اینجا بزاری کلی هنر کنن یه دونه تشکر برات میزنن و تموم

ولی تو فروم های خارجی قشنگ حتی یه جمله ای که توضیح دادی رو به چالش میکشن (البته نه مثل اینجا که طرف دوتا چیز از اینجا اونجا یادگرفته و به گوشش خورده میاد باهاش پز میده و دانش طرف مقابل را حقیر می کنه )

تو رو مجبور می کنن بری یاد بگیری

لینک به دیدگاه
منم کشته ی این مرامتم ساراجون ...

خب تو همون رویه ی کاریتو ادامه بده

میتونی یه کار دیگه ای هم بکنی البته اگه دوست داشتی ... مسیر یادگیریتو اینجا هم قرار بده ...

اینجوری میشه گفت جلسه به جلسه پیش میریم ...

نیمدونم تا چه اندازه با نظر من موافقین ... ولی خودمم سعی میکنم اینکارو انجام بدم ...

من خودم باید از شنبه شروع کنم به یادگیری جاوا ...

منتظرتم اینجا ... :icon_gol:

شنبه :w58:

چرا شنبه امروز نمیشه؟

باشه کافی یه گروه 4نفری داشته باشیم

بعدا که موضوع جون گرفت ملت سرازیر میشن توش

لینک به دیدگاه
شدنش که میشه

من همین الان یه پایان نامه تو دستم دارم طرف انگشت گذاشته رو بزرگترین بازار جهان (انرژی ) اونقدر محدوده عملیاتیش گسترده ست که خودش هم مجبور شده ساده شده اش رو پیاده سازی کنه

برای یه وسیله تقریبا کوچولو (مترسنج هوشمند) کلی کارش خوابیده بود بخاطر پروتکل هایی که با معماری سیستمش نمی خوندولی قشنگ مو به مو راههای رفع مشکلشو گفته

مشکل ما ضعف های مهارتی یا برنامه نویسی نیس (هس ولی اون رومیشه در عرض یه سال برطرفش کرد ) مشکل اینکه کار تیمی بلد نیستیم

شما الان ممکنه با ذوق و شوق بیایی کارای که انجا میدی اینجا بزاری کلی هنر کنن یه دونه تشکر برات میزنن و تموم

ولی تو فروم های خارجی قشنگ حتی یه جمله ای که توضیح دادی رو به چالش میکنن (البته نه مثل اینجا که طرف دوتا چیز از اینجا اونجا یادگرفته و به گوشش خورده میاد باهاش پز میده و دانش طرف مقابل را حقیر می کنه )

تو رو مجبور می کنن بری یاد بگیری

خب منم میخوام از شنبه همه بچه های کامپیوتر رو اینجا صف کنم ... یعنی زور ... اولش رفتم التماس دیدم نمیشه واسه همین اومدم گفتم زور ...

:ws3:

لینک به دیدگاه
شنبه :w58:

چرا شنبه امروز نمیشه؟

باشه کافی یه گروه 4نفری داشته باشیم

بعدا که موضوع جون گرفت ملت سرازیر میشن توش

چرا میشه ... ولی کارامو اینجا از شنبه شروع میکنم ... چون پنج شنبه باهاس پروژه سایت رو تحویل بدم و اینکه تو شرکت هم کلی کار دارم ... الانم مثلا دارم کار میکنم .. رئیسم میره بیرون میام اینجا :ws3:

خودمم میام این دوره کلاس طراحیمو به عنوان آموزش قرار میدم .... و میشینم پای ترجمه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...