رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

رمان آیا؟؟؟؟

رمان نه. یه قالب مشخص دارن که توی اکثر رمانا تکرار شده.یعنی اونایی که من خوندم اینطور بوده:banel_smiley_4:

کتابای تاریخی قشنگترن:w16:

لینک به دیدگاه

فلافل کوچه رستم بخوری

بعدم بری آب هویج مغازه‌های اطراف میدونو بخوری در حالی که کلاست کنسل شده و احساس می‌کنی یکی از شادترین آدم‌های دنیایی:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

آخر شب وقتی همه جا تاریکی و سکوته با خدام حرف میزنم.

اینقد خوبه خدا هست که نه منت سرت بزاره واسه کوش دادن...

نه راز دلتو فاش کنه...

نه تو ذوقت بزنه...

نه مسخرت کنه...

فقط گوش میده...

.

.

.

و آخرم به بهترین نحو کمکت میکنه

خدایا شکرت

...

خوردن یه چای گرم تو زمستون وقت بارش برف...

خوندن رمان

پیاده روی تو غروب(اگه زمستان پاییز باشه بهتر)

دورهم جمع شدنای فامیل دوستان

زیر باران راه رفتن مقصد مهم نیست فقط پیاده رفتن...

لینک به دیدگاه
یه قطره اشک.. یه نفس عمیق.. یه لبخند.. احساس اینکه هنوز صبر دارم :)

وای چه احساس قشنگی...منم این حسو داشتم...یکی از لذت های کوچیک زندگیمه...که خیلی تکرار میشه..

لینک به دیدگاه

لزتهای کوچیک زندگی افکارای پراکنده و بی سروته که خودتم نمیدونی این چه فکرایی که تو رو محاصره کرده و داره مثل خوره مختو روحتو میخوره بعد بری پنجره رو باز کنی به به هوا ابری و یه قطره بارون بیفته رو صورتت و بی هوا اسمونو ببینی و بگی خدایا دوستت دارم یه انرژی خاصی تو وجودت از نوک انگشتای پات شروع به رشد کنه تا به سمت قلب و مغز سرت بیاد و روشن شی و انگار افکاری نداری و در یک لحظه خالی از هرگونه افکار و حس بیخودی بشی.. خیلی لذت کوچیکیه که برات کم پیش میاد و من این لذتو دوست دارم:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...