رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

تنظیم کانالای تلویزیون پدربزرگم..قربونش برم دکمه ها رو اشتباه میزنه بعد زنگ میزنه برم درستش کنم تا میرسمم میگه نمیدونم چیشد خراب شد..عزیززززم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

کلی نشستم عکسایی ک تو نظرسنجی سری اول "بفرمایید شاام نواندیشان" بودو نگاه کردم و نمره هاشونو سبک سنگین کردم، رفتم پاسخ ب موضوعو بزنم دیدم نوشته " موضوع بسته شد" :ws28: :ws28: خدایا این شادی هارو از ما نگیر :ws3:

لینک به دیدگاه
کلی نشستم عکسایی ک تو نظرسنجی سری اول "بفرمایید شاام نواندیشان" بودو نگاه کردم و نمره هاشونو سبک سنگین کردم، رفتم پاسخ ب موضوعو بزنم دیدم نوشته " موضوع بسته شد" :ws28: :ws28: خدایا این شادی هارو از ما نگیر :ws3:

این بلا سر منم اومد!

پی دی افشم پانلود کرده بودم. عادلانه و وجدانانه نشستم نمره بدم .. دیدم بستن:icon_razz:

دفعه بعد ناعادلانه ترین نمراتو میدم حالا هر مسابقه ای باشه! اصلا میرم داور تمام مسابقات میشم! :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...