رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

صبج محل کارم میخواستم صبحانه دوم رو مثل سابق بزنم ولی بوفه بسته بود سه بار رفتم ولی بسته بود بالاخره بناچار صبر کردم و بعد از دو ساعت ولع خوردن از ذهنم رفت و شادی عجیبی مرا فر گرفت وامیدی نو که من میتوانم شکمو نباشم.باشد که بر این روال متعهد باشم:ws3:

لینک به دیدگاه

یه زمانهای برای خودم خلوت کنم وبا هیچکس حرف نزنم خیلی بهم ارامش میده ودوست دارم

به همه محبت کنم بدون توقع خیلی لذت میبرم

یه اهنگ رو که خوشم میاد 1000 باز پشت سرهم گوش کنم وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای ازاین بهتر نمیشه:ws3:

لینک به دیدگاه

دو نمونه هست که همه مردم دنیا لذت میبرن

یکی غذا خوردنه

یکی هم گلاب به روتون ....:whistle:

اما لذت کوچیک زیاده

مثلا توی دوران جدید داشتن سه راهی سیار تو رختخواب :ws28:

لینک به دیدگاه

حس خوبی دارم,

چقد حتی فکر و احتمال و نشانه های کوچیک ازش حالمو خوب میکنه …

امیدواری دوباره,انگیزه داشتن دوباره و سپردنش در اخر به خدا

لذت بزرگیه

لینک به دیدگاه

خیلی احساس خوبیه که میتونم کتاب بخونم.امروز کتاب شازده کوچولو رو گرفتم و خوندم و نکاتش رو در اوردم و بسی لذت بردم از محتوای قشنگش.خدایا از این بهتر نمیشه که سواد و علاقه مطالعه دارم.شکر:w42:

لینک به دیدگاه

همین که ازدواج نکردم توخونه بابا بدون مسیولیت ،نه مردی که هست که دستور بده نه اذیتم کنه هی برم منتو بکشم ،برای خود خودم هستم:ws3::ws3::ws3: این لذت کوچکی نیست خیلی بزرگه

لینک به دیدگاه

مامان بيدار كنه بگه پاااااشو عروس خانومت اومدههههه....خوشحالي و لذت ديدن عروس خانوم همه خواب ٧صبح بپرونه وبرم حياط...

عروس خانوم من(برف هستن)....برف زمستان اسمش بايد عروس باشه ....چيزي از عروس كم نداره❤️

لینک به دیدگاه
مامان بيدار كنه بگه پاااااشو عروس خانومت اومدههههه....خوشحالي و لذت ديدن عروس خانوم همه خواب ٧صبح بپرونه وبرم حياط...

عروس خانوم من(برف هستن)....برف زمستان اسمش بايد عروس باشه ....چيزي از عروس كم نداره❤️

منم الان محو تماشاي عروس خانون تو بازي كلش اف كلنز هستم :w58:

پ.ن : بازي رو كه اجرا كردم ديدم همه جاي دهكده ام سفيد پوش شده و دونه هاي برف اروم اروم مياد پايين

انقققد حس خوبي بهم ميييده :icon_redface:

بجاي بازي نشستم تماشاش ميكنم:ws37:

لینک به دیدگاه

طبق زمان‌بندی ای که تعیین کرده، ایمیل‌هایی که قبلا نوشته به دستت برسه و میون دلتنگی نبودنش سورپرایزت کنه.

ایمیل اول، اولین جمعه‌ای که نبود.

پ.ن: یه فیلم تر و تمیز میشه از روش ساخت:)))

لینک به دیدگاه

عاشقم به اینکه یک نفر با ماسک های مختلف بیاد باهام حرف بزنه...:icon_redface:

بیشتر از اینکه این میون چیزی از من نصیبش بشه...من بیشتر با شخصیت های مختلف درونش آشنا می شم...

اینکه در آن واحد می تونه هم مرد باشه...هم زن...هم متاهل باشه...هم مطلقه...هم بچه باشه...هم پیر...هم شوخ باشه...هم رسمی...:ws37:

از صحبت با آدم هایی که ماسک به صورت دارن نترسین...اونا تنهان و البته کنجکاو:icon_redface:

باهاشون بازی کنین...لذت داره...هم بازی های خوبی هستن...:w16:

.

.

.

:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

یکی از لذتها اینه که از طریق ایمیل کرکسیون کنم و مجبور نشم زود زود برم دانشگاه...کرکسیون ایمیلی سخته اما غیر ممکن نیست:whistle:.

خخخخ بیچاره استادِ الان به مرز سکته رسیده به وضوح یه پشیمونم خاصی تو چشاش میبینم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...