رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

۴ روز تو ذهنم تصور میکردم دو ماده رو با هم واکنش بدم میشه فلان و وقتی بهش فکر میکردم میگفتم بابا ولمون کن تو هم پیر شدی زده به سرت اینا که واکنش نمیدن ....ظهر بی حوصله یک کاتالیست درست کردم تست کردم ..... ۸۴ درصد واکنش داد و باورم نمیشه شد همونی که تو تصورم به شکل کودکانه فکر میکردم ....ولی فقط یکم بوش کردم ریختم تو سینک .... دیگه حوصله ندارم بشینم ور برم رو کاتالیسته سلکتیوش کنم بعد بشینم اسکیل آپ کنم برم بالا ..... ولی دو چیز برام لذت بخش بود ، اول اینکه احساس میکردم دارم بخیه به آبدوغ میزنم و سرکاریه ولی نبود دوم اینکه هنوزم با اینکه ریپ میزنم ذهنم کار میکنه ...فقط حیف که حوصله ندارم دیگه ِ....در اصل بیشترین لذت همون بو کردنه بود که دیدم همونیه که باید بشه ....یک فلز قلیایی قوی هم پیدا کردم تو اسید میندازیش آخ نمیگه .... نمیدونم یا من دیوانه هستم یا این ترکیبات هم منو گیر آوردن ....چی میکشن اطرافیان من از دستم ....

لینک به دیدگاه

منم از اینکه

اسممو بگن ، از رانندگی ، از غذاهای خوشمزه ، گشت و گذار تو طبیعت ، سفر ، صحبت با ادم های  خوب بدون رفتن روی اعصاب ، از ی عالمه پیام خوب روی گوشیم ، از اینکه هر کسی خودش باشه ، تشکیل خانواده ? 

از عدم سواستفاده ، از هر چی ک منو بهم نریزه و احساس خوبی داشته باشم .

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

زبون ریختن خواهر زاده ت وقتی میخواد گولت بزنه بره سر کمدت عروسکاتو برداره : )))) 

هرکدومم الکی میگم دیگه ندارمش میگه داری خودم دیدمش توی کمدت  o_O  ....  قبلا بررسی هاشو کرده . مرسی که دست نزده 

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

اینکه ی هفته از گندی که آرایشگره به موهات زده گذشته و ی خورده الان جا افتاده و حس بهتری داری! 

ی وقتی میزنه زیاد کوتاه میکنه تراکم پایین موهات تو ذوق میزنه

ی وقتی فقط قیچی رو تو هوا تکون میده و موهات هیچ فرقی نمیکنن

و تا ی باد میزنه مثل جنگل های حرا شناور میشن! دی

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
در در 6 آذر 1399 در 21:55، Rose6 گفته است :

گوش دادن به آهنگی ک حرف دلمو میزنه و احساس راحتی و آرامش !

حرف دلتون کدوماست ؟ 

آخه حرفای دل نسبت به موقعیت ها ، زمان ، سن و سال ، شرایط خاص و خیلی رویداد ها فرق میکنه .یه آهنگ چه جوری میتونه متناسب با اینهمه حالات روحی مطابقت داشته باشه ؟

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، فکور گفته است :

حرف دلتون کدوماست ؟ 

آخه حرفای دل نسبت به موقعیت ها ، زمان ، سن و سال ، شرایط خاص و خیلی رویداد ها فرق میکنه .یه آهنگ چه جوری میتونه متناسب با اینهمه حالات روحی مطابقت داشته باشه ؟

حرف دلم خوب خیلی چیزاس.

همه ما خیلی چیزا برای بوجود اومدن حال خوب یا بد اون لحظه مون داریم . مثلا یه چیزی گوش میدم خوشم میاد ممکنه شاید بعدا دیگه دلم نخواد بهش گوش بدم چون حالم عوض شده و حال قبلی رو ندارم . 

لینک به دیدگاه
در در 10 آذر 1399 در 22:17، Rose6 گفته است :

حرف دلم خوب خیلی چیزاس.

همه ما خیلی چیزا برای بوجود اومدن حال خوب یا بد اون لحظه مون داریم . مثلا یه چیزی گوش میدم خوشم میاد ممکنه شاید بعدا دیگه دلم نخواد بهش گوش بدم چون حالم عوض شده و حال قبلی رو ندارم . 

من خیلی سخت از یه آهنگ خوشم میاد ، ولی اگه آهنگی رو بپسندم ، همیشه بهش گوش میدم. الان تو آرشیوم صد ها آهنگ دارم که یادگار همه سالهای زندگیم هستند و به تناوب بهشون گوش میدم. هیچوقت هم شعراشو ازبر نمیکنم تا همیشه برام تازگی داشته باشن.

اگه یه بار از یه خواننده ای خوشم بیاد ، همیشه می پسندمش و اگه یه خواننده ای به دلم نشینه ، دیگه هیچوقت ازش خوشم نمیاد. یه کم بلدم گیتار بزنم. بهم میگن چرا همیشه همون آهنگها رو میزنی ؟ میگم چون اینا به دلم می نشینند. البته اگه دوستان بخوان آهنگی بخونن،  با آکورد همراهیشون میکنم ولی همصدایی نمیکنم. مگه اینکه آهنگی رو بخونن که من خوشم میاد ، اونوقت باهاشون همصدایی میکنم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...