رفتن به مطلب

اهدای جایزه اسکار و تمشک طلایی به رشته های دانشگاهی

ارسال های توصیه شده

همون طور که همتون میدونید جایزه تمشک طلایی توی سینما نقطه مقابل جایزه اسکاره و به بدترین فیلم و بازیگر و کارگردان و ...داده میشه

حالا من می خوام از شما خواهش کنم که جایزه اسکار و تمشک طلایی رو به دو تا رشته دانشگاهی تقدیم کنید

در ضمن این یه شوخی با رشته های دانشگاهیه و هدف اصلی اشنا شدن بچه های تالار با همدیگس خداییش من خیلی از بچه ها رو نمیشناسم...پس لطفا به این دید به این تایپیک نگا کنید و تایپیک رو حذف نکنید

من از خودم شروع می کنم

من اسکار رو میدم به شهرسازی... اولا به خاطر اینکه عشقه منه ثانیا دلیل نمی خواد همه می دونن میگید نه برید بپرسید

جایزه تمشک طلایی رو میدم به معماری...خداییش معماری هم شد رشته

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 86
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من اسکار رو میدم به شهرسازی... اولا به خاطر اینکه عشقه منه ثانیا دلیل نمی خواد همه می دونن میگید نه برید بپرسید

جایزه تمشک طلایی رو میدم به معماری...خداییش معماری هم شد رشته

ایضاً تکرار میشه :ws3:

لینک به دیدگاه

اسكار رو ميدم به برق(خدايي اين خواهر من پير شد بس كه رياضي و فيزيك خوند).....تمشك رو هم به كشاورزي(كشاورزي هم شد رشته آخه....نه آخه كشاورزي ديگه تخصص ميخواد!!!):ws3:

لینک به دیدگاه
بذار اول گوشتو بکشم بعد دادوبیداد کن:w00:

یاد اون جوکه افتادم:icon_pf (34):

میگن غضنفر از تاکسی پیاده میشه بعد در رو خیلی محکم می بنده... بعد شروع میکنه به راننده فحش میده

راننده میگه من که هنوز چیزی نگفتم...غضنفر میگه بعدا که میگی!!!:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...