رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اینترنت تولدت مبارک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگر شما هم اکنون درانجمن نواندیشان فعال هستید به خاطر وجود اینترنت است. بیست سال پیش در چنین روزی با تولد نخستین وب سایت دنیا توسط «آقای تیم برنرز لی» اینترنت به دنیا آمد.

فقط دو دهه گذشته. اینترنت با اینکه جوان است اما تاثیر شگرفی بر زندگی انسان ها گذاشته. به گونه ای که چند ماه پیش در سازمان ملل دسترسی به اینترنت به عنوان یکی از حقوق اساسی بشر مطرح شد.

حالا اینترنت دنیای دومی برای زندگی شده. مکانی که برای برخی افراد از دنیای واقعی نیز مهم تر است. بسیاری از کارها و شغل ها مستقیما به اینترنت وابسته هستند و تاثیر آن را بر هر گوشه از زندگی مان مشاهده می کنیم. تولد ۲۰ سالگی اش مبارک!

اینترنت بر زندگی شما چه تاثیری گذاشته است؟

لینک به دیدگاه
اینترنت بر زندگی شما چه تاثیری گذاشته است؟

کلا زندگی من رو که زیر و رو کرد :sigh:

گاهی پیش خودم فکر می کنم که کاش هیچ وقت با اینترنت و فضای مجازی آشنا نشده بودم

یعنی عطا رو به لقاش بخشیدم

خیلی تاثیر مثبت می تونه توی زندگی داشته باشه ازجمله این که با انواع اخبار روز دنیا و افراد مختلف از سراسر دنیا در ارتباطی و می تونه توی یه چشم به هم زدن و با یه سرچ ساده به هر آنچه که نیاز داری برسی و اطلاعاتت رو بالا ببری

اما گاهی اون قدر تاثیر گذار می شه که جایگاه دنیای اول رو توی زندگی فرد بازی می کنه و باعث می شه این قدر معتادش بشی و توی خوشی های سراب مانندش غرق بشی که رشته اصلی از دست بره

من چندین ساله که کامپیوتر دارم و از نت استفاده می کردم اما چهار ساله که رسما وارد دنیای مجازی شدم و در کنار آدمای مجازی زندگی کردم و متاسفانه بدترین و تلخ ترین تجربه ها رو هم از همین دنیای مجازی داشتم

اگه راه برگشتی به عقب بود مطمئنا هیچ وقت سراغ دنیای مجازی نمی رفتم :sigh:

لینک به دیدگاه

تولدش مبارک:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v ایشا.. همیشه خبرای خوش و مطالب خوب داشته باشه:ws37:

من به شخصه خیلی چیزا از اینترنت یاد گرفتم و اگه ضررایی داشته فوایدش به ضرراش چربیده:w16: و کلا از بودن باهاش خیلی احساس خوبی دارم اکثر مواقع:ws37:

لینک به دیدگاه
کلا زندگی من رو که زیر و رو کرد :sigh:

گاهی پیش خودم فکر می کنم که کاش هیچ وقت با اینترنت و فضای مجازی آشنا نشده بودم

یعنی عطا رو به لقاش بخشیدم

اگه راه برگشتی به عقب بود مطمئنا هیچ وقت سراغ دنیای مجازی نمی رفتم :sigh:

من تا حدودی میفهمم چی میگی :ws44:

من هم ازش زخم خوردم هم ازش سود بردم:w16:

ولی هنوزم فکر میکنم سودش بیش تر از ضررشه:ws3:

کلا وابستگی واعتیاد به هر چیزی باعث ضرر میشه اینترتم اگر بهش وابسته بشی اثرات منفیه زیادی داره که یکیش غفلت از دنیای واقعیه:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

20 سال :jawdrop:

سال 75 از دانشگاه علوم پزشکی به اینترنت وصل شدیم

با سرعت 9.6 کیلوبیت بر ثانیه

ینی اون موقع اینترنت فقط 5 ساله بوده که اومده ایران !!!

لینک به دیدگاه
20 سال :jawdrop:

سال 75 از دانشگاه علوم پزشکی به اینترنت وصل شدیم

با سرعت 9.6 کیلوبیت بر ثانیه

ینی اون موقع اینترنت فقط 5 ساله بوده که اومده ایران !!!

احتمالا:4chsmu1:

اینترنت خیلی سریع رشد کرد:ws3:

فکر کنم ایرانم تو خاورمیانه جزو اولین کشورهایی بوده که اینترنت رو اورده:w16:

لینک به دیدگاه

تولد تولد تولدش مبااااررررررررک بیاد شمعارو فوت کنه که بازم زنده باشه:ws3: ( البته با سرعت بیشتر) :ws3:

زندگی منم که به کل زیرو رو شد، فوایدش انقد زیاده که قابل انکار نیست، ولی خب من که خیلی گوشه گیر و خجالتی شدم که به نظرم مهمترین عاملش همین نته :ws37:

لینک به دیدگاه

یادش بخیر یه زمانی اگه قرار بود خبری از جایی به جای دیگه برسه حداقل چند روز طول میکشید، الان چند لحظه

یادش بخیر یه زمانی بود با چاپار نامه ها اینور اونور میشد ، الان با یه کلیک

یادش بخیر یه زمانی وقتی میخواستی خبرب از کسی بگیری ماها باید منتظر میشدی ، الان فقط با یه وب کم

یادش بخیر یه زمانی صدای جیر جیر مودم بود و حرص و جوش خرید کارت اینترنت ، الان خط پرسرعت ( مثلا ) و مودم adsl

لینک به دیدگاه
1500 ساله بشی عزیزمممممم!!

الی فکر نکنم اونقدرا دووم بیاره:ws3:

یادش بخیر یه زمانی اگه قرار بود خبری از جایی به جای دیگه برسه حداقل چند روز طول میکشید، الان چند لحظه

یادش بخیر یه زمانی وقتی میخواستی خبرب از کسی بگیری ماها باید منتظر میشدی ، الان فقط با یه وب کم

یادش بخیر یه زمانی صدای جیر جیر مودم بود و حرص و جوش خرید کارت اینترنت ، الان خط پرسرعت ( مثلا ) و مودم adsl

ماشالله مهرداد من فکر میکردم فسیلی ولی نه دیگه تا این حد:ws28:

تو زمونه چاپارها هم یادته:w58:

لینک به دیدگاه

میخوای یه چند تا خبر هم از آینده بهت بدم :ws28:

لینک به دیدگاه

:jawdrop::jawdrop:

دقیقا منم موخواستم همینا رو بپرسکم:ws28:

لینک به دیدگاه

اخیییییییی گوگولی از من کوچیکتره بلا سوخته...:ws3:

تولدت مبااارک باشه...:aghosh:

من که دوستش دارم...

هیچ وقت البته نذاشتم اون قدر قاطیش بشم که بخواد برام مسئله ساز بشه خدا رو شکر...البته همه مون معتادیم در کل بهش...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...