رفتن به مطلب

رشته مکانیک در مقطع لیسانس

ارسال های توصیه شده

مکانیک کدوم دانشگاه ها خوبه ؟

رتبه بندی بگین !

این نظر شخصی منه:تهران(بجز عباسپور و الزهرا)-صنعتی اصفهان-شیراز(صنعتیش نه ها)-فردوسی-تبریز

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

رتبه بندی بگین !

نظر شخصی که نه ولی...

برا گرایش سیالات:

شریف

دانشگاه تهران

امیر کبیر

علم و صنعت

خواجه نصیر

دانشگاه شیراز(منظورم صنعتی شیراز نیست)

فردوسی

صنعتی اصفهان

لینک به دیدگاه

راستی رتبه شما چند شد؟

خوب نشدم متاسفانه :ws3:

نگم بهتره :w16:

مرسی از همه ... لطف کردین توضیح دادین ... من همه ی نوشته ها رو با دقت خوندم ... تا حدودی متوجه شدم اما خب مثه این که با اون چیزی که من فک می کردم خیلی فرق داشت :ws3:

لطفا اینم بگین که کدوم گرایش از همه بهتره؟ تا این جایی که من فهمیدم فک کنم سیالات بهتره، آره؟

لینک به دیدگاه

مرسی از همه ... لطف کردین توضیح دادین ... من همه ی نوشته ها رو با دقت خوندم ... تا حدودی متوجه شدم اما خب مثه این که با اون چیزی که من فک می کردم خیلی فرق داشت :ws3:

لطفا اینم بگین که کدوم گرایش از همه بهتره؟ تا این جایی که من فهمیدم فک کنم سیالات بهتره، آره؟

این جا بچه ها همه خودین.:ws3:

اگه رتبتون رو بگید بهتر میشه کمک کرد.باز تصمیم با خودتون.

درمورد این که کدوم گرایش بهتره هم بحث و جدل از اول عالم بوده ظاهرا:banel_smiley_4:

شما باید بشناسید گرایش ها رو.

در مورد دروسی که بیشتر روشون تمرکز میشه توی هر گرایش ، یه سری اطلاعات کلی بگیرید و مقایسه کنید بینشون ببینید به کدوم بیشتر علاقه دارید.

بحث بهتر بودن نیست.

شاید توی ایران با توجه به منابع طبیعیش و نیروگاه ها،پتروشیمی،پالایشگاه و... که داره گرایش سیالات کاربرد بیشتری توی صنعت داشته باشه.ولی مطمئن باشید تفاوت ها اونقدر نیست که بخواهید علاقتون رو نادیده بگیرید.

لینک به دیدگاه
نظر شخصی که نه ولی...

برا گرایش سیالات:

شریف

دانشگاه تهران

امیر کبیر

علم و صنعت

خواجه نصیر

دانشگاه شیراز(منظورم صنعتی شیراز نیست)

فردوسی

صنعتی اصفهان

مهندس جان

شریف

امیرکبیر

تهران

فردوسی(سیالاتش)

علم و صنعت

خواجه نصیر

شیراز

صنعتی اصفهان

لینک به دیدگاه

برای اینکه این خانوم ترسشون بریزه همه بیان رتبه هامونو بگیم.

نه؟

لینک به دیدگاه
یعنی هیشکی حاضر نیست؟

من خودم شروع می کنم

71 منطقه1:icon_pf (34):

من 2000 منطقه 3 :whistle:

که کارشناسی مهندسی مکانیک (روزانه) دانشگاه یاسوج قبول شدم

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
14000 منطقه دو :whistle:

بیا میترا خانوم.

همه اطلاعاتو ریختن رو دایره.

نمیگی هنوز؟ :ws3:

عهههه یادش بخیر :ws3:

اگه می دونستم سال بعدش قراره به جای بهتر شدن، یه چند صد تایی بدترهم بشم، هیچ وقت دوباره کنکور نمی دادم TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

لینک به دیدگاه

عهههه یادش بخیر :ws3:

اگه می دونستم سال بعدش قراره به جای بهتر شدن، یه چند صد تایی بدترهم بشم، هیچ وقت دوباره کنکور نمی دادم :4564:

نمیگی هنوز؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

رتبه بندی بگین !

نمیخوام بگم کدوم دانشگاه ها قوی اند تو سیالات چون همه چی به خودت بر میگرده خودتی که به اونچه بخوای میرسی -استاد بی تاثیر نیست ولی خود ادم بخواد میشه

نمیخوام بگم سیالات به فلان نیرو می پردازهو فلانو بهمان

ببینید میهواید تو سیالات تو صنعت کم نیاری و کار داشته باشی در یک جمله میگم علم و دانش روز + تجربه

فیلد کاری بسیاری داره تهویه مطبوع ، که خودش به کاربری های مختلف تقسیم میشه ( بیمارستان ، هتل ؛ صنعتی ، مسکونی ؛استخر ).و ... - فیلدای دیگه سیالات سردخانه ها - دیگه پالایشگاه ها که اونم بستگی داره به تجهیزات دوارو تجهیزات ثابت تقسیم میشه

اصولا تهویه مطبوع یعنی چیزی که شما بتونی دما رو توش کنترل کنی .وقتی دمارو کنترل کنی رطوبت تنظیم میشه -

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
از حسودیشونه:ws3:

بیشتر دروس مکانیک تحلیلی و محاسباتی هستش....یعنی قبل از هر اقدامی باید درک صحیحی از مساله یافت...فکر کنم به همین دلیل هست که خانم ها تمایل چندانی به این رشته ندارن

یکیش اینه..یه مورد دیگشم اینه که رشته مکانیک بدلیل خشونتی که داره و بازارکاری که تو ایران داره برای خانوما هنوز تعریف نشدست:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...