رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ممنون بهرام جان

خب البته با سپ هم ميشه طراحي سه بعدي كرد

اين آموزشي كه هست كاملا مخصوص تحليل پل ماكاروني هست كه حتي نويسنده اين آموزش جناب نوري هم از قديمي هاي پل ماكاوني و از داوران امروز هستند اين آموزشم واسه همين نوشته

آموزش بدي نيست خوبه ... خيلي ساده و راحت براي اونايي كه كار كردن با سپ بلد نيستن مثل من :ws3:خيلي بدرد خورد

لینک به دیدگاه
ممنون بهرام جان

اين آموزشي كه هست كاملا مخصوص تحليل پل ماكاروني هست كه حتي نويسنده اين آموزش جناب نوري هم از قديمي هاي پل ماكاوني و از داوران امروز هستند اين آموزشم واسه همين نوشته

آموزش بدي نيست خوبه ... خيلي ساده و راحت براي اونايي كه كار كردن با سپ بلد نيستن مثل من :ws3:خيلي بدرد خورد

راستی گفتی sap مریم دنبال یکی میگشت که sap2000 بلد باشه یه چند تا سوال داشت. کسی بلده ؟:ws52:

لینک به دیدگاه
ممنون بهرام جان

خواهش عزیزم

خب آره sap نرم افزار خیلی قوی ای هستش، انواع پلهای کابلی و .. هم میشه باهاش مدل کرد . بر عکس Etabs که فقط برای ساختمون هستش، انواع خرپاهای سه بعدی یا سازه های فضاکار به راحتی مدل میشن . و یه چیز دیگه اینکه sap خیلی دقیقتر از Etas هست .

آره این آموزش برای خرپای ماکارونی نوشته شده، راستش اول مخواستم این تاپیکو تو همون کارگاه ماکارونی بذارم بعد گفتم شاید ناراحت شی ازینکه اونجا مطالب آموزشی بذارم (آخه اونجا معلم تویی:ws3:) ، واسه همین اینجا گذاشتمش

راستی گفتی sap مریم دنبال یکی میگشت که sap2000 بلد باشه یه چند تا سوال داشت. کسی بلده ؟:ws52:

من پروژه هامو با sap انجام میدم، کامل بلد بلد نیستم ولی خب کارامو راحت انجام میدم، سوالاتو بگو شاید تونستم کمک کنم.

لینک به دیدگاه
خواهش عزیزم

خب آره sap نرم افزار خیلی قوی ای هستش، انواع پلهای کابلی و .. هم میشه باهاش مدل کرد . بر عکس etabs که فقط برای ساختمون هستش، انواع خرپاهای سه بعدی یا سازه های فضاکار به راحتی مدل میشن . و یه چیز دیگه اینکه sap خیلی دقیقتر از etas هست .

آره این آموزش برای خرپای ماکارونی نوشته شده، راستش اول مخواستم این تاپیکو تو همون کارگاه ماکارونی بذارم بعد گفتم شاید ناراحت شی ازینکه اونجا مطالب آموزشی بذارم (آخه اونجا معلم تویی:ws3:) ، واسه همین اینجا گذاشتمش

چي شده يه دفعه جو ميگيرتتون ... معلم م كجا بود ... نخيرم از اين بحث ها اونجا نداريم ... حالا جلوتر بريم تازه متوجه ميشي اصلا بحث تازه كار بودن يا قديمي بودن نيست بلكه بايد همه نظراشون و اونچيزي كه بلدن بريزن وسط تا يچي خوب در بياد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...