رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

بهترین گرایش صنایع - صنایع است اینو همه استادا میگن:a030:

من میشناسم کسی رو که از آبان شروع کرد با 18 واحد رتبش شد 580:14k8gag:

قطعاً میرسی من 1 ماه شروع کردم ولی بکوب نبوده:no:

شروعش خیلی مهمه که چه جوری باشه

یعنی خب چه جوری شروع کنم؟:no:

با چی؟:ws38:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با رتبه 580 میشه روزانه اورد؟ وقتی 260 تا ظرفیت داره؟

بخونید تلاش کنید نتیجه میگیرید:girl_yes2:

یه دفترچه اصلاحی هم اومد که با رتبه 400 میشد شبانه آورد

من 580 رو که گفتم منظورم این بود که هیچ چیز غیر ممکن نیست

و 580 هم رتبه بدی نیست شاید فرقش با همون 260 تو 7-8 تا تست آمار یا OR باشه:ws38:

لینک به دیدگاه
یعنی خب چه جوری شروع کنم؟:no:

با چی؟:ws38:

با همین منابعی که همه می خونن

تمرکزت رو بزار رو آمار و or و زبان هم در کنارشون بخون 5 تا درس تخصصی هم که بسته به خودته کدوماشونو بیشتر دوست داری اونا رو بیشتر کار کن چون رو هم 50 تا سوال ازشون میاد یعنی یه درس ضریب 5!!!!!

کارنامه بچه ها رو نگاه کنی میبینی که تاثیر 5 درس تخصصی از زبان خیلی خیلی بیشتر بوده!!!!!

یعنی 100 تا رتبه بچه ها رو جا به جا کرده!!!

لینک به دیدگاه
با همین منابعی که همه می خونن

تمرکزت رو بزار رو آمار و or و زبان هم در کنارشون بخون 5 تا درس تخصصی هم که بسته به خودته کدوماشونو بیشتر دوست داری اونا رو بیشتر کار کن چون رو هم 50 تا سوال ازشون میاد یعنی یه درس ضریب 5!!!!!

کارنامه بچه ها رو نگاه کنی میبینی که تاثیر 5 درس تخصصی از زبان خیلی خیلی بیشتر بوده!!!!!

یعنی 100 تا رتبه بچه ها رو جا به جا کرده!!!

لینک کارنامه ها رو میذاری؟

مگه زبان ضریبش 2 نیست؟ببین اینا اینجوری نیست به نظرم که یه تست اونا 5 برابر باشه.

تا جایی که میدونم اینا تراز میگیرن:whistle:

لینک به دیدگاه
ببین من خودم شنیدم از کی یادم نیست ولی منبع موثقی بود:girl_blush2:

حرفتو قبول دارم چون منم خودم همین فکر رو میکردم ولی کارنامه یه چیزه دیگه میگه:w58:

البته این درس ها یه جوریه که به نظر من و با توجه به کارنامه باید میانگین +30% بزنی تا حرفی واسه گفتن داشته باشی:14k8gag:

البته این نظر شخصی منه:whistle:

لینک به دیدگاه
حرفتو قبول دارم چون منم خودم همین فکر رو میکردم ولی کارنامه یه چیزه دیگه میگه:w58:

البته این درس ها یه جوریه که به نظر من و با توجه به کارنامه باید میانگین +30% بزنی تا حرفی واسه گفتن داشته باشی:14k8gag:

البته این نظر شخصی منه:whistle:

اینم نظر خوبیه البته اگه بشه عملیش کرد.:a030:

یعنی رتبه 40 مثلا اگه OR رو 60 زده ما 90 بزنیم یهو دیدی شدیم 10:texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه
اینم نظر خوبیه البته اگه بشه عملیش کرد.:a030:

یعنی رتبه 40 مثلا اگه OR رو 60 زده ما 90 بزنیم یهو دیدی شدیم 10:texc5lhcbtrocnmvtp8

:ws28:ایول

خوشم میاد بچه های صنایع همه روحیشون خوبه:hapydancsmil:

خارج از شوخی OR تستاش خیلی سخته:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خودم اینجا اسپم کردم پاک میکنم اسپمامو

به صحبتای علمیتون ادامه بدید:ws43:

اقای سامی به هستی منبع ها رو بگید امسال باید قبول شه این و گرنه..........:167:

چشم

چشم

اگه قول بدی شاکی نشی:biggrin:

آمار:ایوزیان-جان فروند

OR:مهرگان-زاهدی سرشت

زبان:راهیان ارشد

طرح ریزی: راهیان ارشد

موجودی: راهیان ارشد

اقتصاد:ثانی

کنترل پروژه:سبزه پرور

کیفیت:امیری

لینک به دیدگاه

شاکی چی نشه؟:icon_redface:

آمار ایوزیان رو گرفتم -فروند هم منبع درسیمون بود

OR زاهدی رو نمایشگاه کتاب هر چی گشتم کتابش نبود تستاشو داشت.منم کتاب اکبر عالم رو گرفتم.

لینک به دیدگاه
شاکی چی نشه؟:icon_redface:

آمار ایوزیان رو گرفتم -فروند هم منبع درسیمون بود

OR زاهدی رو نمایشگاه کتاب هر چی گشتم کتابش نبود تستاشو داشت.منم کتاب اکبر عالم رو گرفتم.

:biggrin:

ایوزیان خیلی عالیه،حرف نداره

زاهدی کتابش هست بیرون ولی نمیشه فقط به زاهدی اتکا کرد

بیشتر اون نکات ریزی که گفته به درد میخوره نه نحوه درس دادنش چون خیلی خلاصه است

لینک به دیدگاه

نمیدونم تا چه اندازه مصمم برای شرکت در ازمون ارشد صنایع هستید ،ولی اگر مثل من هنوز نمیدونید(یا تردید دارید) چه رشته ای رو برای ارشد انتخاب کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
سایت رو هم ببینید.

این سایت در مورد رشته MBA توضیحات کاملی داده و کلا دید منو نسبت به mba عوض کرد ، مخصوصا بخش بازار کار و میزان درآمدش یا ... .

لینک به دیدگاه
نمیدونم تا چه اندازه مصمم برای شرکت در ازمون ارشد صنایع هستید ،ولی اگر مثل من هنوز نمیدونید(یا تردید دارید) چه رشته ای رو برای ارشد انتخاب کنید
سایت رو هم ببینید.

این سایت در مورد رشته mba توضیحات کاملی داده و کلا دید منو نسبت به mba عوض کرد ، مخصوصا بخش بازار کار و میزان درآمدش یا ... .

حرف شما هم درسته ولی تا پارسال صحبت از این بود که قراره بچه های مهندسی دیگه نتونن تو رشته mba شرکت کنن

احتمال خیلی زیاد تو دفترچه امسال اعمال شه

و گرنه که mba خیلی آسون من همه دوستام شرکت کردن و قبول شدن تو بهترین دانشگاه ها

لینک به دیدگاه
سایت رو هم ببینید.

این سایت در مورد رشته MBA توضیحات کاملی داده و کلا دید منو نسبت به mba عوض کرد ، مخصوصا بخش بازار کار و میزان درآمدش یا ... .

حرف شما هم درسته ولی تا پارسال صحبت از این بود که قراره بچه های مهندسی دیگه نتونن تو رشته mba شرکت کنن

احتمال خیلی زیاد تو دفترچه امسال اعمال شه

و گرنه که mba خیلی آسون من همه دوستام شرکت کردن و قبول شدن تو بهترین دانشگاه ها

شاید این نظر شما تا حدی درست باشه. اما قضیه mba شده مثل کلاس های زبان. یعنی خب وقتی موسسات بیرون هم آموزش میدن هم مدرک ارزش نداره چند سال وقتمونو بذاریم که آموزش ببینیم.

موسساتی هستن که نه تنها مدرک میدن بلکه سابقه 2 سال کار مدیریتی رو هم بهتون میدن.

پس بهتره عجولانه تصمیم نگیرین.:girl_yes2:

هر چند اگه بچه های صنایع بخوان mba شرکت کنن امار شرکت کننده های صنایع کمتر میشه و شانس قبولی صنایع بالاتر میره :texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

بله آسونه،خیر اعمال نشده تو دفترچه که چیزی ننوشته بودن

c11223.jpg

لینک به دیدگاه
بله آسونه،خیر اعمال نشده تو دفترچه که چیزی ننوشته بودن

c11223.jpg

بله، منم گفتم که تا سال پیش تو دفترچه چنین چیزی نبود و صحبت از این که قرار از امسال این طرح اعمال شه

اما بچه های مدیریت خیلی به این موضوع اعتراض کرده بودند که آمار قبولیا بیشتر واسه بچه های برق و مکانیک و صنایع است و آمار هم دقیقاً همینو میگفت

سر همین حرفا دیگه بچه ها وقتشونو نمیزارن رو mba

به هر حال ریسکش زیاده و گرنه من که از خدامه

لینک به دیدگاه
شاید این نظر شما تا حدی درست باشه. اما قضیه mba شده مثل کلاس های زبان. یعنی خب وقتی موسسات بیرون هم آموزش میدن هم مدرک ارزش نداره چند سال وقتمونو بذاریم که آموزش ببینیم.

موسساتی هستن که نه تنها مدرک میدن بلکه سابقه 2 سال کار مدیریتی رو هم بهتون میدن.

پس بهتره عجولانه تصمیم نگیرین.:girl_yes2:

هر چند اگه بچه های صنایع بخوان mba شرکت کنن امار شرکت کننده های صنایع کمتر میشه و شانس قبولی صنایع بالاتر میره :texc5lhcbtrocnmvtp8

اتفاقاً الان بازار کار MBA خیلی زیاده

شما اگه خودت کارفرما یه شرکت معتبر باشی پروژتو میدی به یکی که مدرکشو با پول گرفته یا اونی که ارشد MBA داره؟؟

کار واسه MBA فراوونه و معمولاً تو پروژه ها مدیر پروژه میشه یه MBA نه صنایع چون هم توقعشون کمتر و هم تخصص اصلیشون همینه

الان شما در نظر بگیر ما چقدر پروژه راه سازی داریم(واسه نمونه گفتم)

خیلیا تفکر شما رو دارن و به MBA زیاد بها نمیدن در صورتی که پول تو mba الان

لینک به دیدگاه
اتفاقاً الان بازار کار MBA خیلی زیاده

شما اگه خودت کارفرما یه شرکت معتبر باشی پروژتو میدی به یکی که مدرکشو با پول گرفته یا اونی که ارشد MBA داره؟؟

کار واسه MBA فراوونه و معمولاً تو پروژه ها مدیر پروژه میشه یه MBA نه صنایع چون هم توقعشون کمتر و هم تخصص اصلیشون همینه

الان شما در نظر بگیر ما چقدر پروژه راه سازی داریم(واسه نمونه گفتم)

خیلیا تفکر شما رو دارن و به MBA زیاد بها نمیدن در صورتی که پول تو mba الان

من که اینطور فکر نمیکنم مدرک ،مدرکه دوره های mba که من میگم 1 سال طول میکشه. بله خب مگه دانشگاه ها پول نمیگیرن..

شما فقط به خاطر اینکه شاید نتونی شرکت کنی قیدش رو زدی؟

خب بذازین چند سال بعد پول به صنایع هم میاد هر چند در جهان همینطوره

یه پست زدم "درود بر مهندسان صنایع"بد نیس اونم بخونید..

مضافا اینکه هیچ رشته ای صنایع نمیشه....:ws46::(50):

لینک به دیدگاه

بله هیچ رشته ای صنایع نمیشه . قبل از اینکه اون سایتو ببینم من هم نظر شما رو داشتم که mba رشته خوبی نیس .

اما خیلی جاها مدرک موسسه را شاید قبول نداشته باشن در ضمن چه کاریه که من 2 سال برم ارشد(مثلا صنایع) بعد دوباره بیام یکسال mba بخونم

لینک به دیدگاه
من که اینطور فکر نمیکنم مدرک ،مدرکه دوره های mba که من میگم 1 سال طول میکشه. بله خب مگه دانشگاه ها پول نمیگیرن..

شما فقط به خاطر اینکه شاید نتونی شرکت کنی قیدش رو زدی؟

خب بذازین چند سال بعد پول به صنایع هم میاد هر چند در جهان همینطوره

یه پست زدم "درود بر مهندسان صنایع"بد نیس اونم بخونید..

مضافا اینکه هیچ رشته ای صنایع نمیشه....:ws46::(50):

راستش چون من بازار کار رو دیدم این حرفو می زنم و گرنه که بله حرفه شما کاملاً درسته که هیچ رشته ای صنایع نمیشه و با حال ترین مهندس ها هم همیشه مهندس های صنایع هستند:ws50::guntootsmiley2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...