رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 1 ماه بعد...

خیلی زیادن...فقط همینارو یادم میاد!

بوف کور- سگ ولگرد از هدایت....خیلی خیلی نا امید کننده بود از زندگی سیر شدم اینارو خوندم!

ماندانا از فهیمه رحیمی.....کله سبز...حیف از وقتم!

من گنجشک نیستم از مصطفی مستور....سردرد گرفتم اینو خوندم!

عربی....از راهنمایی تا دبیرستان!!!

علوم راهنمایی

جمعیت و تنظیم خانواده.....کله سبز!!!...یادش میوفتم لرزش 24 ریشتری میگرم!

زبان فارسی!

لینک به دیدگاه
کتاب " کوری " d59sfij9y0ib01iq79tp.gif

وای اصلا اصلا ازش خوشم نیومد ، آخر کتاب ک رسیدم کلی ناراحت بودم ک خریدمش و خوندمش :icon_pf (34):

من نصفشو خوندم اعصابم خورد شد :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خیلی زیادن...فقط همینارو یادم میاد!

بوف کور- سگ ولگرد از هدایت....خیلی خیلی نا امید کننده بود از زندگی سیر شدم اینارو خوندم!

ماندانا از فهیمه رحیمی.....کله سبز...حیف از وقتم!

من گنجشک نیستم از مصطفی مستور....سردرد گرفتم اینو خوندم!

عربی....از راهنمایی تا دبیرستان!!!

علوم راهنمایی

جمعیت و تنظیم خانواده.....کله سبز!!!...یادش میوفتم لرزش 24 ریشتری میگرم!

زبان فارسی!

کتابای صادق هدایت تقریبا همشون همینطوری هستن!

لینک به دیدگاه
کتاب " کوری " d59sfij9y0ib01iq79tp.gif

وای اصلا اصلا ازش خوشم نیومد ، آخر کتاب ک رسیدم کلی ناراحت بودم ک خریدمش و خوندمش :icon_pf (34):

من نصفشو خوندم اعصابم خورد شد :icon_pf (34):

:w58: کتاب کوری یکی از قشنگترین کتابایی بود که خوندم.بعدشم بینایی رو نوشته ساراماگو که اونم خیلی قشنگه.

اینکه بدون حتی یه اسم و بدون یه نقطه یا ویرگول و کلا علائم نگارشی یه کتاب بنویسی با اون توضیحات کار هر کسی نیست.ادم حس می کنه خودش یکی از شخصیت های کتابه

من برای اولین و آخرین بار یکی از اون کتابای عاشقانه رو خوندم ااااای

پریچهر.از همینا که یا پسره فقیر یا دختره و اینا.واقعا شرمنده م از خوندش :icon_pf (34):

به خدا دیگه ازاینا نمی خونم :girl_blush2: بچه بودم :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
تموم کتابای نسرین ثامنی و فهیمه رحیمی رو که تو دوران جاهلیتم خوندم و وقتمو هدر دادم :viannen_38:

کار کی با براهنی داریم ما که نسرین ثامنی داریم

از خوندن هیچ کتابی پشیمون نیستم.چون اگه بدی ها رو نشناسم نمیتونم خوبی رو تشخیص بدم

لینک به دیدگاه
کار کی با براهنی داریم ما که نسرین ثامنی داریم

از خوندن هیچ کتابی پشیمون نیستم.چون اگه بدی ها رو نشناسم نمیتونم خوبی رو تشخیص بدم

بارکلا به ادبت. منم از خوندن هیچ کتابی پشیمون نیستم. انقدر چیزای دیگه پشیمونم که نمیتونم بگم از خوندن فلان کتاب یا هیچ کتابی پشیمونم. در برابر کارهایی که کردم و پشیمونم کتاب خوندن نمیتونه پشیمونی به بار بیاره.

لینک به دیدگاه

من هر کتابی خوندم در جهتی بوده 

مثلا عمومی ها در جهت نمره (خوشحام که خوندمشون تا نمره ی بیشتر از حالت نخوندنشون بگیرم)

ریاضیات و فیزیک و شیمی الی در جهت لذت بردن

البته خداییش یکی از بهترین کتابایی که خوندم اندیشه ی یک بود خبلی دوستش داشتم (برای اثبات همه اش میومد شک ایجاد می کرد و نمی تونست رفع شک کنه :lol:) البته استادش خیلی باحال بود خیلی ادم با حالی بود و کلاس خیلی شادی داشت (حرفای چیز دار هم می زد) الان اندیشه 2 هم باهاش گرفتم(تنها ستاره ی بخش الهیاته)

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

كتاباي مودب پور آدمو عين سگ پشيمون مي كنه ! دوران دبيرستان قحطي كتاب داشتيم انگار مجبورمون كرده بودن هي كتاباي اينو مي خونديم هي حالمون بد مي شد !!!! :icon_pf (34): ( دريا - گندم - ياسمين - شيرين - پريچهر )!!!!

كتاباي فهيمه رحيمي نيز هم !!!

.

كلا خوندن اين كتابا انقد از كتاباي ايراني زده م كرد كه يه چند سالي فقط كتاب خارجي خوندم , واقعا هم خوب بودن :w16:

بعد استادمون يه كتاب فارسي معرفي كرد گفت معركه س ! گفتيم بريم بخونيم ببينيم چيه !

كافه پيانو ! نمي دونم خوندينش يا نه ! ولي انقد معركه س كه عوض همه ي خاطرات تلخم از كتاباي ايراني رو درآورد . واقعا خوبه :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
كتاباي مودب پور آدمو عين سگ پشيمون مي كنه ! دوران دبيرستان قحطي كتاب داشتيم انگار مجبورمون كرده بودن هي كتاباي اينو مي خونديم هي حالمون بد مي شد !!!! :icon_pf (34): ( دريا - گندم - ياسمين - شيرين - پريچهر )!!!!

.

كلا خوندن اين كتابا انقد از كتاباي ايراني زده م كرد كه يه چند سالي فقط كتاب خارجي خوندم , واقعا هم خوب بودن :w16:

چرتترین کتابی که در تمام عمرم دیدم و خواهم دید.

در تمام وقت خوندن تنها احساسی که داشتم حماقت بود.اخرش از کل داستانش فجیعتر بود

لینک به دیدگاه

.

بعد استادمون يه كتاب فارسي معرفي كرد گفت معركه س ! گفتيم بريم بخونيم ببينيم چيه !

كافه پيانو ! نمي دونم خوندينش يا نه ! ولي انقد معركه س كه عوض همه ي خاطرات تلخم از كتاباي ايراني رو درآورد . واقعا خوبه :ws37:

وااااایییییییییییییییی خدا کتابای مودب پور که گفتی یادم اومد چه قد چرت بودن ،آدمو به مرگ مینداختن ،یادم اومد که چقد وقتمو تلف کردم:w000:

لینک به دیدگاه

.

عنوان تاپیکو دیدم گفتم بیام بگم مودب پورicon_razz.gif

دیدم چند نفر زودتر از من گفتن:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...