رفتن به مطلب

رشته ورزشی تون چیه؟

MOJTABA 77

ارسال های توصیه شده

من توو مدرسه..ابتدایی که بودم....عضو تیم پینگ پونگ بودم....توو ناحیه سوم شدیم....

بعد استخر که میرفتیم عضو تیم شنا شدم....شنام خوب بوده وو هست....اما اوون موقع بخاطر مشکلی که برام پیش اومد دیگه نتونستم شنا رو ادامه بدم به عنوان عضوی از تیم.....دیگه آزاد میرفتم.....

بعد که وارد راهنمایی شدم از اول راهنمایی تا 2 دبیرستان هم توو فصل مدارس هم تابستون والیبال کار کردم....عضو تیم باشگاهی بودم....که اوونم باز مربی رو عوض کردنو دیگه خورد به نقل مکانمون به تهرانو.:hanghead:....دیگه نشد ادامش بدم......حدود5 سال والیبال رو حرفه ای کار کردم....لیبرو بودم......الان 5 سال دستم به تووپ نخورده....دلم براش خیلی تنگ شده:sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 74
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من توو مدرسه..ابتدایی که بودم....عضو تیم پینگ پونگ بودم....توو ناحیه سوم شدیم....

بعد استخر که میرفتیم عضو تیم شنا شدم....شنام خوب بوده وو هست....اما اوون موقع بخاطر مشکلی که برام پیش اومد دیگه نتونستم شنا رو ادامه بدم به عنوان عضوی از تیم.....دیگه آزاد میرفتم.....

بعد که وارد راهنمایی شدم از اول راهنمایی تا 2 دبیرستان هم توو فصل مدارس هم تابستون والیبال کار کردم....عضو تیم باشگاهی بودم....که اوونم باز مربی رو عوض کردنو دیگه خورد به نقل مکانمون به تهرانو.:hanghead:....دیگه نشد ادامش بدم......حدود5 سال والیبال رو حرفه ای کار کردم....لیبرو بودم......الان 5 سال دستم به تووپ نخورده....دلم براش خیلی تنگ شده:sigh:

میگم سنت زیاده ها:w58:

لینک به دیدگاه

سه سال کاراته (شیتوریو) کار کردم بهترین مقامم سومی استان بود (یه رشته ی کیو کوشین علاقه زیاد دارم)

دو سال دفاع شخصی کار کردم

یه ساله بدن سازی حرفه ای کار می کنم

شنا زیاد می رم انواع شنا ها رو بلدم

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...

من در طول زندگیم ورزش های زیادی رو تجربه کردم تو شطرنج مدال تهرانو دارم

اما اونایی که الان انجام میدم ایناست:

بیلیارد - فوتبال - بدنسازی - کوهنوردی - شنا

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
به به

آقا مجتبی

میبینم که رشته عمران میخونی

کجا بودی پسر؟ :w02:

سلام آقای خاص(اسپمر بزرگ):ws3:

خوبی؟

اره عمرانی شدیم دیگه:w02:

مشغولم درس و مشخامم دیگه وقت اضافه هم میرم شطرنج آنلاین بازی میکنم:ws17:

لینک به دیدگاه
سلام آقای خاص(اسپمر بزرگ):ws3:

خوبی؟

اره عمرانی شدیم دیگه:w02:

مشغولم درس و مشخامم دیگه وقت اضافه هم میرم شطرنج آنلاین بازی میکنم:ws17:

خوب یادته اسمم هنوز :ws3:

بسلامتی

خیلی خوشحال شدم

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...