رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ضمن عرض سلام و تشکر از سایت بسیار خوبتون

من یک قاب بتن مسلح مدل کرده ام که بعد از تحلیل بایکسری ارور ها مواجه شدم

For *tie pair (assembly_s_surf-7-assembly_m_surf-7), adjusted nodes with very small adjustments were not printed. Specify *preprint,model=yes for complete printout.

کسی می تونه راه رفع اون ها رو توضیح بده

ممنون میشم ازتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 850
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام و عرض ادب

در قسمتی از پروژه بنده یک پلیت با 4 پیچ باید به پشت جان ناودانی متصل بشه، اگر امکانش هست یک مش بندی خوب برای پلیت بهم پیشنهاد بدین،

از جنرال استاتیک استفاده می کتم و تقریبا مطمئن هستم که مش بندی باعث واگرایی میشه...

فکر می کنم که حداقل باید با 4 تا پارتیشن دایره ای شکل، دور سوراخ هارو مش بندی ریزتری انجام بدم.

سپاس

PLATE.jpg

لینک به دیدگاه
ضمن عرض سلام و تشکر از سایت بسیار خوبتون

من یک قاب بتن مسلح مدل کرده ام که بعد از تحلیل بایکسری ارور ها مواجه شدم

For *tie pair (assembly_s_surf-7-assembly_m_surf-7), adjusted nodes with very small adjustments were not printed. Specify *preprint,model=yes for complete printout.

کسی می تونه راه رفع اون ها رو توضیح بده

ممنون میشم ازتون:icon_gol:

با سلام

Error هستش یا warning? بیشتر بهش میخوره وارنینگ باشه

لینک به دیدگاه
ا سلام

دوستان ممنون میشم اگه جواب سوال من رو میدونید کمکم کنید

من یه قطعه رو تحت باری که به صورت خطی از 0 تا 20000 نیوتن تغییر میکنه قرار دادم و لازم به ذکره که از ماژول dynamic explicit استفاده کردم ولی وقتی میخوام نمودار نیرو بر حسب زمان رو از اباکوس بگیرم حتی در نقاطی که بار رو روی اونجا اعمال کردم کلا نیرو رو صفر نشون میده( منظورم RF1 RF2 و RF3 هست)

من واقعا نمیدونم کجارو اشتباه کردم

لطفا اگه کسی میتونه من رو کمک کنه

ممنون

با سلام

فکر می کنم مشکل از تعریف تکیه گاهتون باشه

اونجارو بررسی کنین. اگر مشکل از اونجا نبود set هاتونو بررسی کنین و در نهایت ایکه اگه RP تعریف نکردین باید با هم جمعشون کنین

امیدوارم کمکی کرده باشم

لینک به دیدگاه
سلام من یه دیوار آجری تو آباکوس مدل می کنم.اما ران نمی شه ارور می ده اگه میشه راهنماییم کنید باتشکر

displasemente increment for contact is too big

از تو قسمت step، عدد initial رو کمتر کنید مثلا یک هزارم، شاید کارتون راه بیافته ولی فکر میکنم در نهایت باید مش بندیتون رو در محل تماس درست کنین

امیدوارم کمکی کرده باشم.

لینک به دیدگاه
با سلام

تیری مدل کردم و تغییر مکانی به قسمتی از اون اعمال کردم ، حالا می خوام نمودار باری که باعث چنین تغییر مکانی شده رو رسم کنم. میتونید کمک کنید چگونه باید انجام بدم؟

با سلام

در قسمت Create XY data اولین گزینه رو انتخاب کینین، RF جهتی که بهش نیرو دادین رو با هم بگیرید بعد گزینه save as رو بزنین، Sum رو کلیک کنین و ok رو بزنین، دوباره همین مسیر رو برای u یا همون تغییر مکان انجام بدین فقط بجای sum گزینه avg رو انتخاب کینین. دوباره create XY data یزنین، گزینه Operate on XY Data رو انتخاب کینین، در پنجره باز شده از قسمت سمت راست combine رو انتخاب کنین، حالا دوبار رو u کلیک کنین (نسبت به اینکه اعمال جا به جاییتون مثبت یا منفی هستش اینجا نیز اگ لازم بود منفی رو قبل از U بذارید) و دوبار روی RF بعد گزینه Plot expression رو از پایین صفحه بزنین.

امیدوارم کمکی کرده باشم

لینک به دیدگاه
با عرض سلام و خسته نباشید.من یک سوال از آباکوس دارم لطفا کمکم کنید.کل کار پایان نامم به این خاطر خوابیده

من برای صحت سنجی از یه مدل اتصال تیر به ستون استفاده کردم که در پورتکل بارگذاری ضرایب در دریفت ضرب میشود.برای بدست آوردن دریفت بارگذاری مونوتونیک انجام دادم وبار رو به صورت تغییرمکان وارد کردم.حالا برای دریفت میخواهم نمودار بار تغییر مکان بکشم.برای بار RF پایین ستون را در نظر گرفتم.برای تغییرمکان کجا را در نظر بگیرم؟ و یه سوال دیگه اینکه این فایل من وسط ران شدن ارور میده که Too many attempts made for this increment

نمیدونم علتش چیه لطفا کمکم کنید.

با سلام

برای RF اگر هم بخواهید از ستون استفاده کنین باید بالا و پایین ستون رو با هم جمع کنین، ولی بهتر اینه که همون انتهای تیر که بار رو اعمال کردین در نظر بگیرین، فقط یادتون نره که باید با هم جمع بشن، برای U هم باز هم انتهای تیر ( همون جایی که بار رو اعمال کردین در نظر بگیرین در کل یک ست انتهای تیر بذارین بعد جابه جایی رو به همونجا اعمال کینن و U و RF هم از همونجا بگیرین).

در رابطه با این ارور هم معنی کلیش یعنی اینکه همگرا نشده و دلایلش به همه چیز میتونه مربوط باشه، از ماژول part گرفته تا خود تماسی که تعریف کردین یا مشی که زدین... تنها راهنماییم اینه که اگه اتصال تیر به ستون ساده دارین تنها و تنها از general static استفاده کنین و سعی کنین همینجا جواب بگیرین، و اصلا سمت expilict یا impilict نرین.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز

من دارم روی یه خط جوش کار میکنم

میخوام با تعریف فیلد توی پروپرتی یه حوضچه مذابو مدل کنم به این صورت که تا دمای 900 درجه توی یه فیلد عدد 1 دادم بعد از 900 درجه به بعد 2 دادم

منظورم از این کار اینکه از 900 به بالا حوضچه جوش دارم و از 900 به پایین حوضچه تشکیل نشده

ولی همش آبی نشون میده توی خروجی فیلد

از سابروتین استفاده میکنم واسه چشمه حرارتی اون مشکل نداره دقیق دما رو نشون میده

اما توی فیلد آبی هستش

کدش به نظرتون مشکل داره؟؟؟؟؟

اگر مشکل داره چجور رفعش کنم

ممنون میشم راهنماییم کنید

l_0bc239f21217c7899325050a85c11f55.jpg

l_2c6f990bda8c54736a006022b31755d9.jpg

l_32fc887490e69673856227abaaf0a991.jpg

Capture.JPG

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

با سلام خدمت همه اعضای محترم سایت.
بنده تازه دارم با نرم افزار آباکوس شروع به کار میکنم.و همین اول یه مشکل خیلی الکی و اعصاب خورد کن برام پیش اومده که شاید برا شما خنده دار باشه ولی حسابی منو گیج کرده . مشکل هم اینه که وقتی یه سری پنجره ها تو محیط نرم افزار باز میکنم نمیتونم گزینه ok  رو اون پایین بزنم.ینی به عبارتی سایز پنجره رو نمیتونم کوچیک کنم.گیر کردم واقعا.ممنون میشم یکی کمکم کنه?

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...