رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

1314090610.jpg

اگر به من بگویی ، فراموش می کنم

اگر یادم بدهی ، به خاطر می آورم

اما اگر درگیرم کنی ، یاد می گیرم

از امروز میتوانید بر روی گیرنده های تلویزیونی خود شاهد پدیدای جدید در عرصه ی علم ومهارت و آموزش باشید......

شبکه ای از جنس دانش ،تکنولوژی وصنعت .........

بینندگان وشنوندگان محترم خرسندیم که خدمتتان اعلام نماییم از امروز دیگر امر اموزش یک معزل نیست ،متخصصان آینده نگر تالار صنایع با همت بلند خود گامی سترگ وبزرگ در این راستا برداشته اند..........

مژده به تمام دانشجویان، اساتید وعلاقه مندان به تعلیم و تعلم

شبکه ی آموزشی TQM در راستای اهداف بلند تالار صنایع ، یعنی آموزش همراه با لذت وتوانمندی آغازبه کار کرد

امید است با همراهی کادر مجرب مهندسین صنایع تالار دسترسی به قله های رفیع علم ومعرفت برای همه ی ما آسان شود.

فهرست آموزش هایی که به وسیله ی خود دوستان تهیه و آموزش داده خواهد شد....

1- آموزش مباحث تخصصی وعمومی رشته مهندسی صنایع

2-فراهم آوردن ترجمه ی کتب ومقالات مفید

3-آموزش نرم افزار های کاربردی توسط اعضا

4- فیلم ها و کلیپ های صوتی وتصویری آموزشی

اهداف فرا اموزشی:

1- فراهم اوردن کانون ها و گردهمایی های آموزشی وپژوهشی

2- ایجاد انگیزه وعلاقه بیش تر در اعضای انجمن

3- افزایش میزان اطلاعات اعضا نسبت به دانش مهندسی صنایع وبالا رفتن کارایی انها در ایندی شغلی خویش

4- برگزاری همایش ها وکنفرانس های مجازی برای اولین بار

از تمام دوستان علاقه مند دعوت می نماییم تا با ما دراین شبکه ی اموزشی همکاری نمایند

هر یک از اعضا که توانایی یاد دادن وشوق یاد گرفتن دارد با ما همراه شود.....

TQMیا TOTAL QUALITY MANAGEMNET: مدیریت کیفیت فراگیر، مدیریت جامع کیفیت فرایندی است متمرکز بر روی مشتریها، کیفیت محور، مبتنی بر حقایق، متکی بر تیمها که برای دستیابی به اهداف استراتژيك سازمان از طریق ارتقای مستمر فرايند ها، توسط مدیریت ارشد سازمان رهبری می شود.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

از تمام دوستان علاقه مند دعوت می نماییم تا با ما دراین شبکه ی اموزشی همکاری نمایند

هر یک از اعضا که توانایی یاد دادن وشوق یاد گرفتن دارد با ما همراه شود.....

چرا این تاپیک منفعل شد؟!

من شوق یادگیری دارم. الان باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
چرا این تاپیک منفعل شد؟!

من شوق یادگیری دارم. الان باید چیکار کنم؟

تمام دوستانی که شوق یادگیری دارن در زمینه هایی که بالا اعلام شد واینجا هم اورده میشه فعالیت اموزشیشون و شروع کنن سوالیم در این زمینه دارن همینجا مطرحش کنن

فهرست آموزش هایی که به وسیله ی خود دوستان تهیه و آموزش داده خواهد شد....

1- آموزش مباحث تخصصی وعمومی رشته مهندسی صنایع

2-فراهم آوردن ترجمه ی کتب ومقالات مفید

3-آموزش نرم افزار های کاربردی توسط اعضا

4- فیلم ها و کلیپ های صوتی وتصویری آموزشی

لینک به دیدگاه

سلام میلاد مدیر من چندتا فایل تصویری دارم که آموزش است فقط خیلی طول می کشد من آپلودش کنم

جزوه آموزشی هم کمی دارم

توکه هرتاپیکی بزنی من پیک ثابت همکاری هستم عزیزم

می خوامت برادر

حالا آمادش کنم کجا بذاریم برای بچه ها؟

لینک به دیدگاه
سلام میلاد مدیر من چندتا فایل تصویری دارم که آموزش است فقط خیلی طول می کشد من آپلودش کنم

جزوه آموزشی هم کمی دارم

توکه هرتاپیکی بزنی من پیک ثابت همکاری هستم عزیزم

می خوامت برادر

حالا آمادش کنم کجا بذاریم برای بچه ها؟

خیلی عالیه شبکه ی اموزشی از این پیشنهاد استقبال میکنه

فعلا تاپیکاش رو تو صفحه ی اصلی قرار بدید تا به امید خدا یه بخش جدا برای این شبکه داشته باشیم:w139:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

اطلاعیه ی شماره 1 tqm:

با سیلااااااام

دوستانی که در زمینه ی آموزش مقدماتی یا پیشرفته ی نرم افزار های مربوط به رشته ی مهندسی صنایع امادگی دارن اینجا اعلام کنن تا با تشکیل گروهی از اونایی که بر یه نرم افزار مشخص مسلطن با هم شروع کنیم به اموزش نرم افزارهای تخصصی و غیر تخصصی مربوط به مهندسی صنایع

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
اطلاعیه ی شماره 1 tqm:

با سیلااااااام

دوستانی که در زمینه ی آموزش مقدماتی یا پیشرفته ی نرم افزار های مربوط به رشته ی مهندسی صنایع امادگی دارن اینجا اعلام کنن تا با تشکیل گروهی از اونایی که بر یه نرم افزار مشخص مسلطن با هم شروع کنیم به اموزش نرم افزارهای تخصصی و غیر تخصصی مربوط به مهندسی صنایع

ممنون

هنوز گروهی تشکیل نشده ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
هنوز گروهی تشکیل نشده ؟؟؟؟

نه کسی هنوز اعلام امادگی نکرده

شما تو زمینه ی اموزش نرم افزار خاصی تبحر داری؟دوری اموزشی نرم افزاری رو گذروندی؟

لینک به دیدگاه
نه کسی هنوز اعلام امادگی نکرده دستمون ،دستتون،دستشون درد نکنه

شما تو زمینه ی اموزش نرم افزار خاصی تبحر داری؟دوری اموزشی نرم افزاری رو گذروندی؟

تبحر که نه،این ترم که کنترل پروژه دارم ،استادمون یه سری آموزش در مورد کار با msp or p6 رو میده ، سعی میکنم اونها را اینجا قرار بدم ،در مورد ارزیابی مثلا نرم افزار abc flowChater هست که مراحل کارسنجی و قرار گرفتن دستگاه ها را با اون نشان میدن که کار با این نرم افزار سادست، تقریبا نیاز ب آموزش نداره ،

راستی آموزش آفیس که لازم نیس ،هست؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...

سلام دوستان میلادجان حتما شماهر امری بفرمایید من اطاعت می کنم

http://www.noandishaan.com/forums/thread80060.html#post869151

این نرم افزار یه نرم افزار دررابطه با مبحث تحلیل سیستم ها است

البته منم خدای این نرم افزار نیستم فقط شما گفتید من آموزش گذاشتم پیشاپیش از کم و کاستی ها پوزش می خوام:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...