رفتن به مطلب

اداره تاپیک های خیلی تخصصی مکانیک

ارسال های توصیه شده

شاید موضوع تاپیک خیلی گنگ باشه...

آخه موضوع دیگه ای نتونستم پیدا کنم...

کلا شروع کننده خوبی نیستم در انجمن :ws3:

حالا اصل مطلب؛

دیگه کم کم داریم به اعلام نتایج ارشد نزدیک میشیم و بعضی از دوستان فعال تالار هم درگیر درس و مشق می شوند و بعضی ها هم که باید به شهر دیگه ای عزیمت کنند و مشغول بشوند. به هر حال با شروع مهر و باز شدن دانشگاه ها هر کسی مشغله خاص خودش رو داره.

هدف از ایجاد این تالار در حقیقت اینه که این اعضا هر کدام حداقل یک تاپیک خیلی تخصصی رو تحت مدیریت خود قرار بدهند تا در حین تحصیل اگر به تمام تالار نتوانند سرزنی کنند اونها رو داشته باشند و از حضورشون بهترین سود برده بشه.

مثلا"، من در زمینه سیالات 1 و 2 تقریبا" میشه گفت علم خوبی دارم، پس من میتونم با شروع دانشگاه، تاپیکی بزنم با عنوان سیالات 1 و سیالات 2 و کلا هر سوال و یا نکته ای باشه اونجا جمع بشه..

یکی هست میتونه در زمینه انرژی های بازگشت پذیر فعالیت کنه...

یکی در زمینه استاتیک (مثل اسی) و ....

این ها همه مثال بودند...

به هر حال فکر کنم تونستم منظورم رو برسونم...

حالا دیگه من منتظر نظرات شما هستم..:wubpink:

لینک به دیدگاه
دیگه کم کم داریم به اعلام نتایج ارشد نزدیک میشیم و بعضی از دوستان فعال تالار هم درگیر درس و مشق می شوند و بعضی ها هم که باید به شهر دیگه ای عزیمت کنند و مشغول بشوند

منو میگید:ws3:

چه میکنه این ارشد ..که اثراتش بر تالار مکانیک هم رسیده:banel_smiley_52:

من هم در زمینه تالار زبان-تاپیک های کنکور سیالات(ترمو-انتقال-سیالات ) و انرژی فعالیت خودم رو ادامه خواهم داد.

فقط واسم جای سوال...چرا عضو جدیدی به جمع ما اضافه نمیشه؟دو ماه از تابستون گذشت و اعضای ثابت تالار تغییری نکرد؟

لینک به دیدگاه

با تشکر از اسماعیل عزیز که مثل همیشه نظراتش راهگشاست .

ایده ی بسیار خوبیه ...

در مورد ابهام در این زمینه که چرا کسی به جمع ما اضافه نمیشه در ابتدا من زیاد با این موضوع موافق نیستم

خب ما امروز در قسمت اباکوس از حضوز " بهروز " عزیز داریم بهره میبریم

همچنین " دانیال ( دنیجان ) " عزیز که هر وقت ازشون سوال بشه کم بسیار زیادی میکنه ...

البته باید از بعد دیگری هم به این موضوع نگریست ...

من مثال میزنم خدمت شما :

به تالار مکانیک باشگاه مهندسان دقت کنید . حداقل 60 نفر انلاین داره ولی سطح کیفی تالار رو میدونید در چه وضع اسفباری قرار داره ...

ببینید از نظر ما کمیت مهم نیست بلکه کیفیت مهمه

شما میتونید بگین چند نفر از اعضای تالار مکانیک باشگاه رو کنار هم بزاریم سطح علمیشون برابر با اسی عزیز میشه ؟

یا برابر با اسماعیل عزیز ؟

یا برابر بابک عزیز ؟

یا شما ؟

یا سجاد و سهیل و مهندس نسیمی و حقیقی و یوسف و جان نثار و موسویان و ...

من میگم شما حتی اگر همه ی اعضای اون تالار رو کنار هم قرار بدین نمیتوانند در هیچ زمینه ای با اعضای خوب ما رقابت کنند ...

این یعنی تفاوت ...

به هرحال من شدیدا موافق با طرح اسماعیل عزیز هستم .

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...