رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام من یه 206 مدل پایین خریدم سیمهای ظبطش بریده شده می خواستم ظبط فابریکی ببندم سیم ها و رنگهاشون رو نمی دونم کسی می تونه کمک کنه

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با عرض سلام خدمت همه بزرگواران.ابتدا سال نو را تبریک میگویم.

یکی از دوستام ضبط پایونیر مدل avh-p6050dvd داده.میخواستم بپرسم آیا میتونم با ضبط پراید(فابریک)جابجا کنم؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام

لطف کنید 1-در پخش فابریک کاست خور پرایدمدل sr-306c بگید سیمهای بلنگو طبق رنگ به بلنگوی کدام سمت(عقب جلو راست یا چپ) و کدام پایه بلند گو وصل می شوند(- یا + بلنگو)

2-البته اگر نقشه تعمیرش هم باشه ممنون میشم

3-لطفا اموزش usb خور کردن اونا هم بگید

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام . رو ضبط من چن تا سیم هست میخواستم بدونم که برا چه چیزایی هستن?

1.سیم قرمز و مشکی:ext-key1

2.سیم نارنجی و سفید:ext-key2

3.سیم نارنجی :ill

4.سیم صورتی : brake

5.سیم سبز و سفید : tx-out

6.قهوه ای : back in

7.آبی و سفید : AMP-VCC

ممنون میشم اگه مختصر جواب بدید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

درود

دوستان عزیز اگه امکانش هست سیم بندی ضبط پژو 405 برام توضیح بدین

سیمهای اسپیکر میشناسم اما برق و اتصال نه

داخل سیم کشی این رنگها هست

زرد باخط سبز

نارنجی

آبی کم رنگ زخیم

آبی پر رنگ زخیم

آبی باریک:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام من یه 206 مدل پایین خریدم سیمهای ظبطش بریده شده می خواستم ظبط فابریکی ببندم سیم ها و رنگهاشون رو نمی دونم کسی می تونه کمک کنه

سلام

اگه یه ولت متر و یک باتری قلمی دم دستت باشه کارت راحت تره وگرنه یه عکس از سیمها بگذار تا بگم چیکار کنی

الان حفظ نیستم رنگ سیمهارو

با عرض سلام خدمت همه بزرگواران.ابتدا سال نو را تبریک میگویم.

یکی از دوستام ضبط پایونیر مدل avh-p6050dvd داده.میخواستم بپرسم آیا میتونم با ضبط پراید(فابریک)جابجا کنم؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

بله میتونی ....در چه زمینه ای راهنمایی میخوای؟واسه نصب اگه تاحالا انجام ندادی توصیه میکنم انجام ندی چون یک سیم اشتباه خسارت زیادی برات به جا میگذاره

سلام.اطلاعاتي كه درباره سيم داديد براي من ي ذره نا مفهوم بود.ماشينم ٤٠٥ هستش و اينكه دقيق بم بگين كدوم سيم رو به كدوم سيم وصل كنم.ممنون

اگه یادم مونده باشه دوتا سوکت داره که یکی خار کنارش وسط سوکته و اون یکی بالاتر

اون که وسطه سوکت بانده و اون یکی برق

سیم مشکی بدنه است دوتا برق داره یکی مستقیم و یکی سوییچ

سلام

لطف کنید 1-در پخش فابریک کاست خور پرایدمدل sr-306c بگید سیمهای بلنگو طبق رنگ به بلنگوی کدام سمت(عقب جلو راست یا چپ) و کدام پایه بلند گو وصل می شوند(- یا + بلنگو)

2-البته اگر نقشه تعمیرش هم باشه ممنون میشم

3-لطفا اموزش usb خور کردن اونا هم بگید

۱-دقیقا خاطرم نیست رنگ بندی رو اما با یک باتری میتونی خودت مشخص کنی

۲-این هیچ جایی گیرت نمیاد منم ندارم

۳-در این زمینه هم اطلاعی ندارم چون ضرر داره واسه ضبط هیچ وقت انجام ندادم

سلام من نقشه سوکت خروجی ضبط فابریک پراید رو می خواستمSR-306 c

نقشه خاصی نیست...سوکت تکی برق مستقیمه سوکت سه تایی برق و اتصال بدنه و دوتا زوکت چهارتایی داره سفید جلو هست و آبی باند عقب

سلام . رو ضبط من چن تا سیم هست میخواستم بدونم که برا چه چیزایی هستن������

1.سیم قرمز و مشکی:ext-key1

2.سیم نارنجی و سفید:ext-key2

3.سیم نارنجی :ill

4.سیم صورتی : brake

5.سیم سبز و سفید : tx-out

6.قهوه ای : back in

7.آبی و سفید : AMP-VCC

ممنون میشم اگه مختصر جواب بدید

سیمهای ۲و۱ عملا کارایی خاصی نداره مال موقعی هست که شما میخوای از صبط واسه یه سیستم دیگه رابط بزنی بقیه موارد هم کارایی خاصی ندارن جز ۷ که سیم تحریک آمپلی فایره وقتی آمپ بستی این سیم رو تا آمپ میکشی وبه برق تحریک آمپ وصل میکنی

۳مربوط به چراغ پنله

با سلام میخواستم بدونم که باید باند های جلو رو به سیم های سفید و سفید خط دار وصل کنم

معمولا بله

درود

دوستان عزیز اگه امکانش هست سیم بندی ضبط پژو 405 برام توضیح بدین

سیمهای اسپیکر میشناسم اما برق و اتصال نه

داخل سیم کشی این رنگها هست

زرد باخط سبز

نارنجی

آبی کم رنگ زخیم

آبی پر رنگ زخیم

آبی باریک:ws3:

عکس بذاری دقیق تر واست توضیح میدم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام خسته نباشید

زحمت بکشین یه اموزش تصویری برای نصب فلش پلیر روی ضبط سی دی یا ضبط های کاستی قدیمی هم اموزش بدین

با تشکر مدیریت وبلاگ

سلام

ساده ترین راهش نصب یه جافندکی ماشین هست ..البته اندکی بویز روش میافته که با شیلد کردن حل میشه

لینک به دیدگاه

سلام

من یه پراید 93 دارم میخوام پخش رو عوض کنم

با این توضیحات شما چیزی متوجه نشدم ☺

اول باید ظبطو که با اون دوتا پیچ وصله باز کنم در بیارم سیمهای سوکت خود پخش رو از سیمهای داخل داشبورد که به ماشین وصله جدا کنم همشونو بعد عین همون پخش بعدی رو سیمهای سوکتشو وصل کنم؟؟؟

وقتی یک سیم زرو توی سوکت پخش وجود داره . توی خود سیم کشی فابریک داخل داشبورد هم وجود داره و باید سیم زرد به زرد قرمز به قرمز و مشکی به مشکی وصل شه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام وقت عالی بخیر

من یه جفت باند مارشال خربزه ای خریدم حالا میخوام وصلشون کنم ولی نمیدونم که سیم هاشو چطور و کجا وصل کنم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه
سلام وقت عالی بخیر

من یه جفت باند مارشال خربزه ای خریدم حالا میخوام وصلشون کنم ولی نمیدونم که سیم هاشو چطور و کجا وصل کنم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام...

ماشین چیه؟:ws52:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام خسته نباشيد ببخشيد من يه ظبط پايونر روي ماشينم هيوندا كوپه هست هر كار كردم فيلم پخش نميكنه نميدونم كدوم سيمشو اشتباه زدم قبلا هم دوربين عقب برا دنده عقب رو صفحه ميومد الان نمياد ديگه برا پخش فيلم هم يه صفحه ابي مياد ميگه هنگام رانندگي نميتوني فيلم ببيني وقتي ماشين خاموش هم هست همين رو ميگه ممنون ميشم كمك كنيد

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشيد ببخشيد من يه ظبط پايونر روي ماشينم هيوندا كوپه هست هر كار كردم فيلم پخش نميكنه نميدونم كدوم سيمشو اشتباه زدم قبلا هم دوربين عقب برا دنده عقب رو صفحه ميومد الان نمياد ديگه برا پخش فيلم هم يه صفحه ابي مياد ميگه هنگام رانندگي نميتوني فيلم ببيني وقتي ماشين خاموش هم هست همين رو ميگه ممنون ميشم كمك كنيد

سلام

در ضبطهای تصویری معمولا سیمی به عنوان parking یا چینین عناوینی هست که به منفی یا بدنه وصل میشه

حدس میزنم این سیم قطع شده در صورت وصل بودن این سیم باید موارد دیگه رو چک کرد

لینک به دیدگاه
سلام پیمان جان خوبی؟

یه سوال قیمت یه منیتور 7 اینچی متوسط نه سطح بالا چند درمیاد؟ کدوم مارک بهتره ؟

سلام

سوالت خیلی کُلی مطرح شده

بسته به نوع کارکرد و استفاده ای که میخوای ازش بکنی ،انواع مانیتورها تو بازار موجودهست.

قیمتهاشون هم بسته به مواردی که گفتم از ۲۰۰ هزارتومان به بالا متغیره

اینکه کدوم برند خوبه هم هربرندی خصوصیتهای خاص خودش رو داره که اونم سلیقه ایه:ws3:

به سایت دیجی کالا یه سری بزنی بد نیست:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام ذوست عزیز.سایت خیلی خوبی دارین ممنون.روی 206 مدل 85....پخش پایونیر وصله...fader صدارو بین باندهای تودری جلو و دوتا باند و یک ساب عقب متعادل میکنه.....یک امپ 4 کانال رو سیستم هست.حالا مشکل اینه که از یک ماه پیش...باند عقب گه گاه گاه خر خر میکرد...مثل پارگی بلندگو...ربطی هم به ولوم نداشت.تا اینکه ازدوسه روزپیش با روشن کردن پخش ....بعد از 3 ثانیه کلا صداهای عقب قطع میشد....خاموش..روشن...و دوباره همین داستان...از دیروز هم صداهای بلندگوی عقب راست دوباره برگشته ولی خیلی خیلی ضعیف....ولی درعوض صداهای تویتر های تو در جلو قطع شد !!!!!....خلاصه شیر تو شیر شده....امیدوارم خوب توضیح داده باشم..تا بتونم راهنمایی خوبی بگیرم....برم سراغ پخش...یا امپلی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...