رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان:wavesmile:

:icon_gol:

دراین تاپیک سعی میکنم نحوه سیم بندی انواع ضبطهای ماشین رو آموزش بدم.....:w16::icon_gol:

به جرأت میگویم چنین تاپیکی برای بازدید عموم در نت وجود ندارد:ws35:

پس لطفا اگه میخواید جایی کپی کنید حتما منبع رو هم ذکر کنید چون شرعامن راضی نیستم:hanghead:

با سلام.من میخوام یه ضبط سونی dsx-a110u بگیرم.آیا خودم باید سیم سوکت هاشو به سوکت مخصوص ماشین وصل کنم؟؟؟؟؟؟؟ماشینم پرایده.

اگه اشتباه بزنم میسوزه؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدید.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 5 ماه بعد...
در در ۱۳۹۳/۹/۸ در 22:18، peyman sadeghian گفته است :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پایونررامیخوام وصل کنم روی پراید۱۳۱چگونه سیم هاشونوبه هم وصل کنم

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
در در 28 اسفند 1393 در 14:01، amin nazifi گفته است :

سلام من ضبط پراید فابریکشو دارم عوض میکنم با یه ضبط پایونیر.

ضبط پراید رو در آوردم دو تا سوکت پشت ضبط خورده بود که در آوردم. حالا ضبط پایونیر یه سوکت میخوره و شکل سوکت فرق داره یا اون دو تا. میخواستم راهنماییم کنید چطور باید ضبط رو وصل کنم

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

یه سوال اساسی که امیدوارم دوستان قبلا بهش برخورد کرده باشن و حلش کرده باشن:مشکل اینکه وقتی سوئیچ باز میشه ضبط خودش روشن میشه حتی وقتی اخرین بار خاموش بوده. مشکل چی میتونه باشه؟ در حالی که سیمکشی ها فابریکه و سوکت ضبط هم فابریکی؟! حتی تنظیمات ضبط هم نمیپره یعنی بکاپ وصله.

یعنی قشنگ ادم سکته رو میزنه وقتی با صدای بلند یدفعه شروع به خوندن میکنه?

لینک به دیدگاه
در در 28 اردیبهشت 1398 در 15:01، Amin.no گفته است :

یه سوال اساسی که امیدوارم دوستان قبلا بهش برخورد کرده باشن و حلش کرده باشن:مشکل اینکه وقتی سوئیچ باز میشه ضبط خودش روشن میشه حتی وقتی اخرین بار خاموش بوده. مشکل چی میتونه باشه؟ در حالی که سیمکشی ها فابریکه و سوکت ضبط هم فابریکی؟! حتی تنظیمات ضبط هم نمیپره یعنی بکاپ وصله.

یعنی قشنگ ادم سکته رو میزنه وقتی با صدای بلند یدفعه شروع به خوندن میکنه?

سلام

ضبط ماشین تو هر حالتی خاموش کنیم ماشین رو   تو همون حالت هم روشن میشه اگه قبل از خاموش کردن ماشین ا کلید پاور خاموشش کنی موقع روشن کردن و باز کردن سوییچ با همون حالت مواجح میشی امیدوارم واضح گفته باشم

لینک به دیدگاه
در 13 دقیقه قبل، peyman sadeghian گفته است :

سلام

ضبط ماشین تو هر حالتی خاموش کنیم ماشین رو   تو همون حالت هم روشن میشه اگه قبل از خاموش کردن ماشین ا کلید پاور خاموشش کنی موقع روشن کردن و باز کردن سوییچ با همون حالت مواجح میشی امیدوارم واضح گفته باشم

درسته ؛ اما این ضبط حتی اخرین بار خاموش هم باشه خود به خود روشن میشه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام خدمت همه . آنتن برقی سمند من کار نمیکنه . فکر میکنم بعد از اینکه ضبطش رو عوض کردم این اتفاق براش افتاد. کدوم سیم رو باید چک کنم؟ غیر از سیم چه چیز دیگه ای میتونه باعثش باشه ؟ ممنون 

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
در در 31 خرداد 1398 در 00:57، mohij گفته است :

سلام خدمت همه . آنتن برقی سمند من کار نمیکنه . فکر میکنم بعد از اینکه ضبطش رو عوض کردم این اتفاق براش افتاد. کدوم سیم رو باید چک کنم؟ غیر از سیم چه چیز دیگه ای میتونه باعثش باشه ؟ ممنون 

اول سیم رو ؛معمولا یه سیم آبی با خط سفیده power antenaچک کن.اگه سالم بود خود آنتن مشکل داره

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...

سلام وقت بخیر.میخواستم ببینم این وصل شدن سیم ها درست هست و رادیو هم اوکی هستش؟ضبط فابریک پراید ۱۳۱ مدل ۹۰ هم هست

مشکی به مشکی ۸

زرد به ابی ساده ۷

نارنجی به قرمز ۶ 

قرمز به ابی با خط مشکی ۴20200821_160035.thumb.jpg.919290316a751e15a0c14938665d12fd.jpg

20200821_160610.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیز بابت پاسخگویی به سوالات وحل مشکلات واقعا ممنونم خدا خیرت بده.

ضبط ماشین من مارشال هست که مانیتور هم داره که چن مدته بعد از ۴ الی ۵ روز باعث خالی شدن باطری ماشین میشه .اول فکر میکردم مشکل از باطریه که بعد از تعویض باطری مشکل هنوز پا بود ولی با قطع کردن برق اصلی ضبط این مشکل حل شد و دیگه باطری خالی نشد

چن تا سئوال

1.ممکنه که اشکال از قطعات داخلی ضبط باشه اگر هست کدوم قطعه احتمال خرابی دارهچون جایی خوندم خازن ورودی میتونه این اشکال و ایجاد کنه 

2.باطریساز گفت اشکال از برق حافظه ضبط هست.چون زمانیکه ماشین خاموشه باعث مصرف برق میشه و باطری و خالی میکنه و با قطع کردن اون مشکلت حل میشه آیا این ممکنه درست باشه؟

لینک به دیدگاه

ضبط ماشین من مارشال هست که مانیتور هم داره که چن مدته بعد از ۴ الی ۵ روز باعث خالی شدن باطری ماشین میشه .اول فکر میکردم مشکل از باطریه که بعد از تعویض باطری مشکل هنوز پا بود ولی با قطع کردن برق اصلی ضبط این مشکل حل شد و دیگه باطری خالی نشد

چن تا سئوال

1.ممکنه که اشکال از قطعات داخلی ضبط باشه اگر هست کدوم قطعه احتمال خرابی دارهچون جایی خوندم خازن ورودی میتونه این اشکال و ایجاد کنه 

2.باطریساز گفت اشکال از برق حافظه ضبط هست.چون زمانیکه ماشین خاموشه باعث مصرف برق میشه و باطری و خالی میکنه و با قطع کردن اون مشکلت حل میشه آیا این ممکنه درست باشه؟

لینک به دیدگاه
در در 31 مرداد 1399 در 17:47، pooryar گفته است :

سلام وقت بخیر.میخواستم ببینم این وصل شدن سیم ها درست هست و رادیو هم اوکی هستش؟ضبط فابریک پراید ۱۳۱ مدل ۹۰ هم هست

مشکی به مشکی ۸

زرد به ابی ساده ۷

نارنجی به قرمز ۶ 

قرمز به ابی با خط مشکی ۴20200821_160035.thumb.jpg.919290316a751e15a0c14938665d12fd.jpg

20200821_160610.jpg

با سلام

شرمنده دیر جواب میدم

سیم زرد باید به برق مستقیم وصل بشه با ولت متر تست کنید اگه مستقیم باشه وصل بشه

سیم قرمز به سوییچ  

مشکی هم اتصال بدنه

در در 13 شهریور 1399 در 17:23، morteza-838 گفته است :

چن تا سئوال

ضبط مشکل داره باید یه تعمیرگاه مجاز ارجاع داده بشه

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام.ی ضبط پایونیر دارم سوییچ رو میبندم باز میکنم کلا فلش از اول شروع میشه ولی رو  رادیو اینجور نیست.فقط فلش ریست میشه ی ضبط دیگه وصل کردم مشکلی نداشت سیم کشی احتمالا درسته.میشه راهنماییم کنید.ماشینم روآ هست.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام داداش خسته نباشی 

من ی ظبت ۶۸۵۰ دارم ک موقع وصل کردنش یارو سیم مشکی و قرمزو زد بهم و یه جرقه زد دیگه کار نکرد و هر ظبتی ک امتحان کردم اصن توش برق نیومد 

مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
در در 28 شهریور 1395 در 04:13، amir rahmani3537 گفته است :

سلام . رو ضبط من چن تا سیم هست میخواستم بدونم که برا چه چیزایی هستن?

1.سیم قرمز و مشکی:ext-key1

2.سیم نارنجی و سفید:ext-key2

3.سیم نارنجی :ill

4.سیم صورتی : brake

5.سیم سبز و سفید : tx-out

6.قهوه ای : back in

7.آبی و سفید : AMP-VCC

ممنون میشم اگه مختصر جواب بدید

1 و 2 برای دسته کنترل پخش روی فرمان هستن

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

سلام دوست عزیز 

من یه پخش پایونر انداختم رو ماشین مشکلم اینه که با بستن سوییچ ضبط ریست میشه 

ایا با جابجایی دوتا سیم مثبت مشکلم حل میشه؟

ماشینم سمنده lx 

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

با سلام خدمت اساتید محترم یه تجربه ای هم من دارم گفتم شاید به کار دوستان بیاد.. این که پراید من باطری رو شب ها خالی می‌کرد تا این که یه روشی یاد گرفتم برای پیدا کردن محل برق دزدی، کابل منفی باطری رو جدا میکنیم و با یک لامپ کوچک 12 ولت یک تست لامپ درست میکنیم که یک سیمش رو به منفی باطری (در حالتی که کابل باطری جداست و سوئیچ بسته است و یک سیم دیگه رو به بدنه ماشین میزنیم اگر لامپ با نور کم روشن شد و بعد از چند ثانیه روشن موند نتیجه میگیریم که برق دزدی داریم.. و با کشیدن فیوز های جعبه فیوز یکی یکی تست رو انجام میدیم تا ببینیم با کشیدن کدوم فیوز لامپ تست روشن نمیشه و مقصر اصلی رو می یابیم.. من با این تست متوجه شدم که برف دزدی مروبط به سیستم پخش است و با قطع کردن یکی یکی سیم ها دیدم که ایراد از سیم اتصال بدنه است که یه سیم دیگه مستقیم از منفی باطری بهش دادم ایراد بر طرف شد. امید وارم مفید باشه این پست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...