رفتن به مطلب

..:: آموزش فتوشاپ از ابتدا ::..

Nightingale

آیا موافق آموزش فتوشاپ از ابتدا هستید در کنار بقیه آموز  

37 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا موافق آموزش فتوشاپ از ابتدا هستید در کنار بقیه آموز

• 36
    • 1

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان:icon_redface:

لطفا بگید که موافق آموزش فتوشاپ از ابتدا هستید یا فقط آموزش های مرحله ای و پروژه ای

یعنی ما تاپیک آموزش فتوشاپ از ابتدا رو داشته باشیم در کنار بقیه آموزشا در انجمن یا اینکه فقط به طور پروژه ای و مثل قبل باشه تاپیکا

:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

• Like 21
لینک به دیدگاه

منم خیلی موافقم سحر ....به قول ایلیا یه کلاس مجازی باشه خیلی خوبه از اول برای کسایی که هیچی از فوتوشاپ بلد نیستن

• Like 9
لینک به دیدگاه
ویدیو خیلی از بچه ها شاید نتونن دانلود کنن.فکر کنم عکس با متن اگه کامل باشه بهتره

من با هر دوتاش موافقم

ولی اینکه ویدیو ممکنه برای دان لودش مشکلی پیش بیادم حرف درستیه

متن و عکس فک کنم خوب باشه

• Like 8
لینک به دیدگاه

متن و عکس بهترین حالت هست ، به شرطی که عکس ها توی آپلود سنتر خودمون اپلود بشه و توضیحات واقعا طوری باشه که کسی که هیچ چیز نمیدونه یاد بگیره . یادم میاد یه تاپیک برای نوشتن حروف شیشه ای و پر کردن داخل حروف با مایع رنگی بود توی همین بخش که خودت هم توضیح داده بودی فکر می کنم ، یه عالمه عکس رو پشت هم ردیف کرده بودی ، من یه جا رو نفهمیدم دیدم چندتای بعدش رو هم نمی فهمم و کلا بی خیالش شدم :icon_pf (34):

• Like 4
لینک به دیدگاه
از ابتدا

فقط یه سوال توی انجمن اموزش هایی در مورد گرافیک قرار گرفته بود؟

یعنی چی؟ :ws38:

متن و عکس بهترین حالت هست ، به شرطی که عکس ها توی آپلود سنتر خودمون اپلود بشه و توضیحات واقعا طوری باشه که کسی که هیچ چیز نمیدونه یاد بگیره . یادم میاد یه تاپیک برای نوشتن حروف شیشه ای و پر کردن داخل حروف با مایع رنگی بود توی همین بخش که خودت هم توضیح داده بودی فکر می کنم ، یه عالمه عکس رو پشت هم ردیف کرده بودی ، من یه جا رو نفهمیدم دیدم چندتای بعدش رو هم نمی فهمم و کلا بی خیالش شدم :icon_pf (34):

خب اون آموزشا با فرض اینه که شما یه حدودی از فتوشاپ میدونید

این یکیو سعی میکنم توضیحاتم قدم به قدم و بهتر باشه

خوبه؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

برای من نحوه قرار گرفتن اموزش ها فرقی نمیکنه

خوب از کی اموزش شروع میشه؟

اموزش ها به صورت هفتگی هست؟

کی تموم میشه؟

بله احتمالا هفتگی هستش نمیدونم کی تموم میشه هنوز شروعش نکردیم که :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
یعنی چی؟ :ws38:

خب اون آموزشا با فرض اینه که شما یه حدودی از فتوشاپ میدونید

این یکیو سعی میکنم توضیحاتم قدم به قدم و بهتر باشه

خوبه؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

بله احتمالا هفتگی هستش نمیدونم کی تموم میشه هنوز شروعش نکردیم که :ws3:

آره اینطوری خیلی خوب و عالیه

به عنوان پیشنهاد یه زیر بخش هم برای این آموزش گام به گام در نظر بگیرید به طور مثال اگر قرار هست هفته ای دو جلسه درس داده بشه ، اون دو جلسه در دو تاپیک مجزا و مستقل باشه که بعد اگر بچه ها سوالی داشتن یا خواستن نمونه کار ارائه بدن یا غیره صرفا توی همون تاپیک انجام بشه

چون اگر بخواد همش توی یک تاپیک باشه خیلی سخت و نامنسجم میشه . اینطوری درس ها رو هم هر وقت بخوای راحت و بی دغدغه میشه پیدا کرد :ws50:

• Like 4
لینک به دیدگاه
منم هستم مرسی سحر جون

:hxh5v6h2nsqgyuf5c8yخوشحالم

قبلا هم کلاس اموزش فتوشاپ داشتین؟

نه نداشتیم :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

آره اینطوری خیلی خوب و عالیه

به عنوان پیشنهاد یه زیر بخش هم برای این آموزش گام به گام در نظر بگیرید به طور مثال اگر قرار هست هفته ای دو جلسه درس داده بشه ، اون دو جلسه در دو تاپیک مجزا و مستقل باشه که بعد اگر بچه ها سوالی داشتن یا خواستن نمونه کار ارائه بدن یا غیره صرفا توی همون تاپیک انجام بشه

چون اگر بخواد همش توی یک تاپیک باشه خیلی سخت و نامنسجم میشه . اینطوری درس ها رو هم هر وقت بخوای راحت و بی دغدغه میشه پیدا کرد :ws50:

خیلی خوبه حتما خوب شد گفتی :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

اوهوم منم

:hxh5v6h2nsqgyuf5c8yبیا بیا

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...