رفتن به مطلب

گفتگو درمورد بازار کار و فرصتهای شغلی

ارسال های توصیه شده

خوب این تاپیک قبلا بحثش بود که زده بشه اما هنوز استارت نخورد :ydm47612zsesgift969بهتر دیدم که هر چه زودتر با اجازه دوستان استارت بخوره :girl_yes2:تا بتونیم اینجا در مورد فرصتای شغلی و بازار کار رشته عمران و گرایشای مربوطه مثله مهندسی مدیریت پروژه و ... صحبت کیم و از تجربیات هم استفاده ببریم.

:a030:

و احتمالا اگه جایی فرصت شغلی و استخدامی بود بتونیم اینجا دوستان رو هم از این اخبار مطلع کنیم.love070.gif

لینک به دیدگاه

حدود سه سال پیش تقریبا بهمن ماه 87 بحثی به عنوان استخدام 30هزار نیروی تحصیل کرده برای شهرداریهای سراسر کشور مطرح شد که البته اون موقع بحث انتخابات هم داغ بود:banel_smiley_4:

و قرار بود که این استخدام از طریق برگزاری آزمون سراسری که سازمان سنجش مسئول برگزاریش بود انجام بشه که هنوز این اتفاق نیفتاده :no:دقیقا از همون 3 سال پیش یه دوره ای این بحث استخدام داغ میشد و باز بعد از مدتی انگار هیچ خبری از این بحث نبوده :icon_pf (34):

و الان تازگیا انگار خبر این هست که قراره این آزمون تا اخر امسال برگزار بشه :ws38:که البته به این هم هیچ اعتمادی نیست مثه همون دفعات قبل ولی خوب ضرری نداره دوستان حواسشون جمع باشه تا اگه قرار شد این آزمون برگزار بشه از قافله عقب نمونن.:girl_yes2: چون برای شرکت در آزمون باید آمادگی کسب کنیم:ws37:

تا جایی هم که میدونم آزمونش شامل دروس تخصصی و عمومی و همینطور دانشنامه تخصصی هست .

اینم لینکه خبری که سازمان شهرداریها ودهیارهای کشور بهمن 87 منتشر کرده:banel_smiley_4:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این مطلب که جدیدا ممکنه دارم میگم ممکنه این آزمون برگزار بشه هنوز تو سایتا تاجایی که من نیگا کردم نبودا من از خود شهرداریها این خبرو دارم :girl_yes2:

لینک به دیدگاه
حدود سه سال پیش تقریبا بهمن ماه 87 بحثی به عنوان استخدام 30هزار نیروی تحصیل کرده برای شهرداریهای سراسر کشور مطرح شد که البته اون موقع بحث انتخابات هم داغ بود:banel_smiley_4:

و قرار بود که این استخدام از طریق برگزاری آزمون سراسری که سازمان سنجش مسئول برگزاریش بود انجام بشه که هنوز این اتفاق نیفتاده :no:دقیقا از همون 3 سال پیش یه دوره ای این بحث استخدام داغ میشد و باز بعد از مدتی انگار هیچ خبری از این بحث نبوده :icon_pf (34):

و الان تازگیا انگار خبر این هست که قراره این آزمون تا اخر امسال برگزار بشه :ws38:که البته به این هم هیچ اعتمادی نیست مثه همون دفعات قبل ولی خوب ضرری نداره دوستان حواسشون جمع باشه تا اگه قرار شد این آزمون برگزار بشه از قافله عقب نمونن.:girl_yes2: چون برای شرکت در آزمون باید آمادگی کسب کنیم:ws37:

تا جایی هم که میدونم آزمونش شامل دروس تخصصی و عمومی و همینطور دانشنامه تخصصی هست .

اینم لینکه خبری که سازمان شهرداریها ودهیارهای کشور بهمن 87 منتشر کرده:banel_smiley_4:

این مطلب که جدیدا ممکنه دارم میگم ممکنه این آزمون برگزار بشه هنوز تو سایتا تاجایی که من نیگا کردم نبودا من از خود شهرداریها این خبرو دارم :girl_yes2:

الان 4تا از استانا دارن واسه آزمون استخدام شهرداری ثبت نام میکنن که ثبت نامش هم تو سایت سنجش انجام میشه.

استانای آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، لرستان و یزد

لینک به دیدگاه

ممنون از آرانوس بخاط تاپيك خوبي كه شروع كرد و برنامه داده شده خب داره جلو مي بره

اول از همه تاپيك مهم شد

دوم از همه اينكه فعلا اين پست رزرف تا من يه چرخي بزنم ببينم تالار دسته كيه بعد ميام كلي در اين مورد درد و دل دارم

لینک به دیدگاه
الان 4تا از استانا دارن واسه آزمون استخدام شهرداری ثبت نام میکنن که ثبت نامش هم تو سایت سنجش انجام میشه.

استانای آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، لرستان و یزد

نمیخوام ناامید تون کنم ولی اگه یه روزی تو شهرداری ها بالاتر از مدرک پنجم ابتدایی استخدام بشه من اسممو عوض می کنم

لینک به دیدگاه
نمیخوام ناامید تون کنم ولی اگه یه روزی تو شهرداری ها بالاتر از مدرک پنجم ابتدایی استخدام بشه من اسممو عوض می کنم

:ws28:

نه دیگه اینطوریام نیست :ws3:

مدارک لیسانسم استخدام میشن، منتها با مدارک کاملاً غیرمرتبط :ws3:

لینک به دیدگاه

منم بهتون میگم بهتره بری دنبال تغییر اسم و ثبت و احوال و اینا:ws43:

درسته که اغلب بدنه شهرداری نیروی کارگری و با تحصیلات پایین هست اما اصلا این به این معنی نیست که نیروی متخصص و تحصیل کرده وارد شهرداری نمیشه . همین الان خیلی از شهرداریها نیروهای تحصیل کرده و حتی با مقاطع بالا ارشد و ... داره که در صورت برگزاری این آزمون وضعیت از این هم بهتر میشه:yes:

:ws28:

نه دیگه اینطوریام نیست :ws3:

مدارک لیسانسم استخدام میشن، منتها با مدارک کاملاً غیرمرتبط :ws3:

این معضل اغلب محیطای اداری هست اما با مدارک بالا هم استخدام میشن و خیلی ها هم کارشون و مدرکشون مرتبطه:ws43:

حالا چقد ناز میکنن اگه جای بهتری تو این کساد کار تونستین پبدا کنین توروخدا جا رو واسه مشتاقا خالی بزارین:ws3:

لینک به دیدگاه

یه نکته دیگه هم اینکه چون این تو تالار عمران هست فک نکنید که فقط عمرانی استخدام میکنه تو خیلی از رشته های عمران، شهرسازی، کامپیوتر، فضای سبز، رشته های مرتبط دیگه و ... استخدامی هست اگه برگزار بشه:girl_yes2:

فعلا که من با سایت مشکل دارم و برا پست دادن باید بیام کافی نت ولی به زودی اگه مشکلم حل شد دانشنامه که یه منبع اصلی هست رو برا دانلود قرار میدم تو همین پست:girl_yes2: البته توی سایتا هم لینکشو میشه پیدا کرد:texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه
والا تا جایی که ما از منبع مطلع خبردار شدیم اونایی که استخدام شدن الان به عنوان پارکبان دارن کار می کنن

شک نکن منبعت مورد داره :ydm47612zsesgift969

لینک به دیدگاه

ببین عزیزم حتی حرفت درست باشه که میدونم هس بازم صورت مسئله بجاس چون پسرعموی خودم که رشته اش شهرسازیه و یه زمونی توشهرداری تهرون کار می کرده و به مهندسان اونجا درس میداده طوری وضعش رو خراب دونسته بود که ازش فرار کرده

استخدام میشن و بخاطر همون جو خیلی بدش ممکنه یه فرد با مدرک پنجم ابتدایی بیاد بالاسرتو و بشه همه کاره و اون بهت بگه چیکار کن چیکار نکن

مسلما برا کسی که فقط استخدام شدن و حقوق گرفتن مهمه هیچوقت این چیزایی که گفتم براش مهم نخواهد بود و حتی تکذیب خواهد کرد ولی برا کسی که نوع کاری که انجام میده مهمه و نمی تونه تحمل کنه یه بیسواد بیاد بالا سرش اونم تو رشته هایی مثل عمران و شهرسازی نه قابل تحمل نخواهد بود

مگه همین چن سال پیش نبود تمامی استخدامی های مهندسی کشاورزی رو بهشون شغل سوپوری و رفتگری داده بودن

لینک به دیدگاه
ببین عزیزم حتی حرفت درست باشه که میدونم هس بازم صورت مسئله بجاس چون پسرعموی خودم که رشته اش شهرسازیه و یه زمونی توشهرداری تهرون کار می کرده و به مهندسان اونجا درس میداده طوری وضعش رو خراب دونسته بود که ازش فرار کرده

استخدام میشن و بخاطر همون جو خیلی بدش ممکنه یه فرد با مدرک پنجم ابتدایی بیاد بالاسرتو و بشه همه کاره و اون بهت بگه چیکار کن چیکار نکن

مسلما برا کسی که فقط استخدام شدن و حقوق گرفتن مهمه هیچوقت این چیزایی که گفتم براش مهم نخواهد بود و حتی تکذیب خواهد کرد ولی برا کسی که نوع کاری که انجام میده مهمه و نمی تونه تحمل کنه یه بیسواد بیاد بالا سرش اونم تو رشته هایی مثل عمران و شهرسازی نه قابل تحمل نخواهد بود

مگه همین چن سال پیش نبود تمامی استخدامی های مهندسی کشاورزی رو بهشون شغل سوپوری و رفتگری داده بودن

منم کل حرفتو رد نمیکنم منظورم اینه که قضیه به اون سیاهی که میگی نیست واین مساله تو خیلی از ادارات و سازمانها هست نه تنها شهرداریها خیلی از جاها روابط و حتی موضع گیریهای سیاسی طرف بر مدرک و سطح علمیش ارجحیت داره متاسفانه ... و طرف یه موضع گیری سیاسی داره و کلا بی سواد ولی میتونه با روابط پست مدیریت و ... رو کسب کنه

اما به هر حال اینم یه فرصت شغلی میتونه باشه که امیدوارم شرایط عادلانه برا همه باشه

hxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

ثبت نام آزمون استخدامی‌شهرداریهای کشور در ۱۵ استان کشور آغاز شد.

زمان ثبت نام از تاریخ ۹۰/۹/۲ تا تاریخ ۹۰/۹/۵ خواهد بود.

ثبت نام برای آزمون استخدامی‌مربوط به استانهای، آذربایجانشرقی،اردبیل، ایلام، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، هرمزگان و همدان خواهد بود.

برای دریافت متن آگهی استخدام همچنین دفترچه احراز و عناوین شغلی

استفاده نمایید.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام وعرض ادب واحترام دارم خدمت همه دوستان خصوصا مهندسين محترم عمران وخصوصا دوست عزيزمون كه اين مطلبو آوردن

بنده اوايل كارم بمدت حدودا 3 سال بعنوان سرناظر تو شهرداري كار كردم.(البته حدودا 17 سال قبل ) وحالا هم با توجه به كارم خيلي باها شون سروكار دارم.

براي مهندسي جاي اصلا خوبي نيست

ولي اگه بتوني جا بيفتي وروحيت هم ساز گار باشه

نونت تو روغنه وهمه جور امكانات داري وميتوني استفاده كني.

حالا با چيزهاي ديگش كار ندارم ، كساييكه اون زمون حتي در شغل مامور در آمد ويا حتي پائينتر از اون كار ميكردن

دهها واحد آپارتمان و... دارن

در هرحال حالا موقعيت خيلي بده وكار كم ، ولي يه خواهش دارم اگه تونستين وامكانشو داشتين تو ادارات دولتي كارنكنين ، خصوصا وخصوصا تو شركتهاي توليدي كه اشتباه محض ومطلق هستش وفسيل ميشين.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

دقیقا مهندس کار در ادارات دولتی یعنی فسیل شدن و درجا زدن از نظر علمی hanghead.gif

اما در خصوص شهرداریها همه جا اینجوری نیست ...

حتی برای مهندسینی که در بحث شهرسازی کار میکنن نمی تونن در خارج از اداره فعالیتی داشته باشن و حتی یه مهندس عمران نمیتونه کار نظارت و ... انجام بده به صرف اینکه کارمند شهرداری هست و این خیلی به ضررش هست

لینک به دیدگاه

باعرض ادب:icon_gol:

كاملا فرمايش تونو قبول دارم

ولي مهندس عزيز حالا توي اينجا اكثر دفاتر مهندسي كه كارهارو ميگيرن

همون دفاتري هستن كه متعلق به كارمندان شهرداري هستن ولي بانام وامتياز ديگرون

وبازم متاسفانه براحتي از شهرداريها به اين دفاتر هدايت ميشن

البته با عرض پوزش ، سوء تفاهم نشه اينو عموميت ندادم

هستن مسئولين وكارمندان شريف وكاري وبا لياقت وكاربلد زيادي تو ادارات

بازم پوزش ميطلبم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

شهرهای مورد نیاز : آذربایجان غربی، سمنان، قم، کردستان، کرمان، گلستان، مرکزی و البرز( صرفاً سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج)

تعداد مورد نیاز : مشخص نشده

تاریخ انقضا : ۱ شهریور ۹۱

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...