رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فایل انگلیسی زیر به صورت کاربردی در دو صفحه نحوه ژئورفرنس کردن در GIS را آموزش داده است که از لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

دانلود

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

این بار یه کتاب آموزشی از ArcGIS واستون میذارم که با موارد زیر تو این کتاب آشنا میشید:

• آشنایی با مجموعه برنامه های ArcGIS و کاربرد آنها
  • زمین مرجع کردن (GeoReferencing)
  • رقومی سازی (Digitizing)
  • تبدیل سیستم های مختصاتی (Projection Transformation)
  • ویرایش و مدیریت لایه ها
  • ابزارهای آنالیز (Analysis Tools) شامل برش دادن (Clip)، تلفیق کردن (Union)، تعیین محدوده (Buffer) و ...
  • 3D آنالیز شامل مدل رقومی ارتفاعی (DEM)، TIN، شیب (Slope)، جهت (Aspect) و ...

این کتاب توسط عباس گلی جیرنده در 5 فصل تألیف شده که فایل PDF اون رو از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سلام وقت بخیر
چرا روی لینک دانلود میزنم دانلود نمیشه؟نمیره به سایت پرشین گیگ.دکمه دانلود هست و دانلود انجام نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

چرا روی لینک دانلود میزنم دانلود نمیشه؟نمیره به سایت پرشین گیگ.دکمه دانلود هست و دانلود انجام نمیشه

سلام
تست کردم الان.
وارد سایت پرشین گیگ میشه و اونجا یه دکمه دانلود آبی رنگ هست که روش کلیک میکنی، شروع به دانلود میکنه :ws38:
لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

سلام وقتتون بخیر 

ببخشید مزاحم شدم، بنده یک سوال داشتم: برای ترسیم معابر شهری در یک شهر با چه دستوری انجام میشود؟ (چون به صورت دستی ترسیم معابر خیلی زمان بر و با خطا همراه هست)

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه
در 20 ساعت قبل، Banoo123 گفته است :

سلام وقتتون بخیر 

ببخشید مزاحم شدم، بنده یک سوال داشتم: برای ترسیم معابر شهری در یک شهر با چه دستوری انجام میشود؟ (چون به صورت دستی ترسیم معابر خیلی زمان بر و با خطا همراه هست)

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام. اگه منظورتون رسم آکس معابر هست، تو لینک زیر آموزشش گذاشته شده:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...