رفتن به مطلب

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

در 18 ساعت قبل، Lady lily گفته است :

سلام من رشته مهندسی پزشکی هستم و دنبال تالار گفتگو میگشتم راستش وقتی وارد تالار مهندسی پزشکی شدم دیدم پیامهاشون خیلی قدیمیه اصلا من اگه پیام بدم حالا دیگه کسی جوابه منو میده؟ نمیشه بروز رسانی کنید؟ 

سلام. خوش اومدین به انجمن :a030:

راستش دوستان تو این تالار کمتر سر میزنن. اما امیدواریم واسه سوال شما زودتر بیان و راهنمایی کنن.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با سلام

ضمن تشکر از سایت خوبتان خواهشمندمدر صورت امکان اسناد زیر را در صورت امکان در سایت قرار دهید

1-جلد اول ودوم جامع مراغه

2- طرح جامع بناب

3- طرح جامع عجبشیر

4- طرح جامع ملکان

5- طرح جامع میاندوآب

6-طرح جامع مهاباد

7-طرح جامع بوکان

8- طرح جامع نقده

9-طرح جامع سلماس

10-طرح جامع سراب

11- طرح جامع مرند

12-طرحجامع شبستر

مجددا صمیمانه تشکر می نمایم

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، akrami1400 گفته است :

با سلام

ضمن تشکر از سایت خوبتان خواهشمندمدر صورت امکان اسناد زیر را در صورت امکان در سایت قرار دهید

1-جلد اول ودوم جامع مراغه

2- طرح جامع بناب

3- طرح جامع عجبشیر

4- طرح جامع ملکان

5- طرح جامع میاندوآب

6-طرح جامع مهاباد

7-طرح جامع بوکان

8- طرح جامع نقده

9-طرح جامع سلماس

10-طرح جامع سراب

11- طرح جامع مرند

12-طرحجامع شبستر

مجددا صمیمانه تشکر می نمایم

سلام

به مرور اونایی که داشته باشیم رو بخش طرح های شهرسازی قرار میدم. فعلا بناب و عجب شیر قرار داده شد.

https://www.noandishaan.com/forums/forum/477-طرح-های-شهرسازی/

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
در 7 ساعت قبل، fatemeh.tabatabai گفته است :

سلام دوستان 
کسی برنامه نویسی پایتون کار میکنه؟

ایشون هستن. ولی کمتر سر میزنن:

@hakan_68

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید من تازه عضو شدم،یه آموزش تو سایت هست تحت عنوان ساخت متریال آب موج دار،میخاستم ببنیم بافت هایی مثل اون بافت استفاده شده ولی متفاوت تر رو از کجا میتونم دانلود کنم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام وقتتون بخیر

شهر ما تو تابستون خیلی گرم میشه

یه بخشی از بالای یک ساختمون هست که گرمای زیادی داره و میخوایم اونو به برق تبدیل کنیم

حالا سه راه داریم: تبدیل مستقیم گرما به برق —استفاده از تبخیر یک مایع و توربین —استفاده از جریان هوای گرم و توربین

حالا میخواستم ببینم کدوم راه بهترینه

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

با سلام.بنده ریختگر هستم و توکار تولید شمش الومینیوم از قوطی رانیم.میزان افت من تو کوره خیلی زیاده یعنی از 100 درصد مواد 55درد شمش میشه و 45 درصد بقیش سرباره.میخاستم بپرسم که چطوری میتونم این افت رو اهش بم مثلا تا 25 درد؟ممنونکه راهنمایی میکنید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

با سلام ووقت بخیر

من نمودار پرژوه انجام شده دیاگرام visual paradigmبرای آژانس مسافرتی را میخاستم.

چطوری میتونم دریافت کنم فایل رو ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام برهمه دوستان گرامی

جهت دیده شدن یک سوال و یا یک پست توسط عموم اعضاء چطور بایداقدام کرد؟

طی چند روز گذشته موضوعی رو با عنوان ( تولیدانرژی بدون سوخت / Free Energy ) مطرح کردم اما به جز جناب آقای مهدی عارف ، هیچ واکنش دیگه ای از سوی سایر اعضاء محترم مشاهده نشده!!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ارادتمند جبرئیل قربانی

لینک به دیدگاه
در در 6 آذر 1398 در 10:17، جبرئیل قربانی گفته است :

سلام برهمه دوستان گرامی

جهت دیده شدن یک سوال و یا یک پست توسط عموم اعضاء چطور بایداقدام کرد؟

طی چند روز گذشته موضوعی رو با عنوان ( تولیدانرژی بدون سوخت / Free Energy ) مطرح کردم اما به جز جناب آقای مهدی عارف ، هیچ واکنش دیگه ای از سوی سایر اعضاء محترم مشاهده نشده!!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ارادتمند جبرئیل قربانی

سلام.

خب پست که زده بشه، تو قسمت آخرین ارسالها نمایش داده میشه یا داخل تالار مربوطه هست و دوستانی که به اون قسمت سر بزنن می بینن. بستگی داره موضوع تو حیطه کاری یا مورد علاقشون هست یا نه.

البته دیدن مطلب با واکنش نشون دادن هم فرق داره. شاید خیلیا ببینن ولی واکنش خاصی نشون ندن. به عنوان مثال همین تاپیکی که گفتین 63 بازدید رو تا الان داشته.

لینک به دیدگاه
در 17 ساعت قبل، جبرئیل قربانی گفته است :

سلام خدمت شما جناب آقای عارف

پس با این وجود کار خاصی نباید انجام بدم مگر مشارکت خود دوستان در مبحث؟

بله. یا اینکه شخصا از بعضی از دوستان که مدنظرتون هست دعوت کنید (چون احتمالم داره که نبینن) یا اینکه اسمشون رو داخل تاپیک تگ کنید تا متوجه بشن.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

من دانشجوی ترم اول مهندسی معماری پیوسته هستم.قبل ازاینکه انتخاب رشته کنم علاقه زیادی به مهندسی شهرسازی داشتم ودردانشگاه هم رشته مهندسی شهرسازی قبول شدم ولی چون تعداددانشجوبه حدنصاب نرسید مجبورشدم بهدانشگاه دیگری بروم وباتوجه به راهنمایی های استاد داشت نظرم عوض شدودررشته مهندسی معماری ثبت نام کردم. آلان فکرمیکنم علاقه ای به معماری ندارم وخیلی ناراحت هستم وسردرگم هستم ونمیدانم چه تصمیمی به صلاحم است.

لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، Setareh79 گفته است :

سلام

من دانشجوی ترم اول مهندسی معماری پیوسته هستم.قبل ازاینکه انتخاب رشته کنم علاقه زیادی به مهندسی شهرسازی داشتم ودردانشگاه هم رشته مهندسی شهرسازی قبول شدم ولی چون تعداددانشجوبه حدنصاب نرسید مجبورشدم بهدانشگاه دیگری بروم وباتوجه به راهنمایی های استاد داشت نظرم عوض شدودررشته مهندسی معماری ثبت نام کردم. آلان فکرمیکنم علاقه ای به معماری ندارم وخیلی ناراحت هستم وسردرگم هستم ونمیدانم چه تصمیمی به صلاحم است.

لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید.

سلام. من نظر شخصی خودم رو میگم.

اگه واقعا به معماری علاقه ندارین، با توجه به اینکه هنوز ترم اول هستین، ترک کنید.

بعدش خوب بررسی کنید که رشته مورد علاقتون چیه. یعنی اطلاعات کامل از رشته مدنظرتونو داشته باشین. سال بعد رشته مورد علاقتون رو برید.

اینکه یه سال عقب دیرتر سراغ علاقه برین خیلی بهتر از اینه که 4 سال وقتتون رو هدر بدین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...