رفتن به مطلب

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام

چرا ادبیات علوم انسانی>حقوق وقوانین آیکونش ترازوش دارای کفه نابرابر است، ماهمه جادیدیم تراژوهای عدالت همشون دارای کفه های برابرند.

چگونه می توانیم درامضا یاپستهاازکد استفاده کردبرای مثال کدپلیر.

سلام

این مدلیش هم که استفاده میشه:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منظورتون فایلهای فلش هست، آیکنش وجود داره که، برای آپلود هم می تونین از آپلودسنتر عکس انجمن استفاده کنین، البته باید حتما عضو باشین که بتونین فایل های فلش قرار بدین.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

چرابعضی ازموضوعاتی که می خواهم بازکنم ،بازنمی شه برای مثال روی لینک همین الان داری به چه اهنگی... کلیک می کنم صفحه سفیدمی آید

cvox6320ke4oyqffr70.pngcbmc1xk7183xi6hsn75s.png

سوال دیگری هم بود اینکه قبلامحدودیت انتخاب درکلمات کلیدی نبودوالان اینگاری وجوددارد؟درسته

لینک به دیدگاه
چرابعضی ازموضوعاتی که می خواهم بازکنم ،بازنمی شه برای مثال روی لینک همین الان داری به چه اهنگی... کلیک می کنم صفحه سفیدمی آید

cvox6320ke4oyqffr70.pngcbmc1xk7183xi6hsn75s.png

سوال دیگری هم بود اینکه قبلامحدودیت انتخاب درکلمات کلیدی نبودوالان اینگاری وجوددارد؟درسته

در مورد اون موضوعات همیشه اینطوریه؟ :ws38:

منظورت از محدودیت در انتخاب کلمات کلیدی چیه؟ یه محدودیتی ایجاد شده که کاربرا تو تاپیکای بقیه نتونن برچسب اضافه کنن. از اونجایی که خیلی از برچسبای ایجاد شده واقعاً بی ربط هست و فقط تأثیر منفی توی سرچ و سئو داره، این محدودیت ایجاد شدش.

مثلاً همین الان تو این تاپیک این برچسب اضافه شده بود: :banel_smiley_4:

مدیریت .تعاون
لینک به دیدگاه
در مورد اون موضوعات همیشه اینطوریه؟ :ws38:

منظورت از محدودیت در انتخاب کلمات کلیدی چیه؟ یه محدودیتی ایجاد شده که کاربرا تو تاپیکای بقیه نتونن برچسب اضافه کنن. از اونجایی که خیلی از برچسبای ایجاد شده واقعاً بی ربط هست و فقط تأثیر منفی توی سرچ و سئو داره، این محدودیت ایجاد شدش.

مثلاً همین الان تو این تاپیک این برچسب اضافه شده بود: :banel_smiley_4:

سلام مهندس خب چرااینجوری میشه؟

دقیقامنظورم همین بودومرسی که پاسخ دادیدواینکه کارخوبی کردین گول روایناحساسه وبهموضوعات بی ربط امتیازمنفی میده

لینک به دیدگاه
سلام مهندس خب چرااینجوری میشه؟

دقیقامنظورم همین بودومرسی که پاسخ دادیدواینکه کارخوبی کردین گول روایناحساسه وبهموضوعات بی ربط امتیازمنفی میده

خب من الان نفهمیدم دقیقاً مشکلو :ws3: پرسیدم تو اون تاپیکای خاص که میگی همیشه اینطوری میشه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
خب من الان نفهمیدم دقیقاً مشکلو :ws3: پرسیدم تو اون تاپیکای خاص که میگی همیشه اینطوری میشه؟ :ws38:

مشکلم همون صفحه سفید،نه همیشه اینجوری نمی شه.مثلا بقیه راخوب بازمی کنه ولی توبهضی ازموضوعات اینجوریه

لینک به دیدگاه
مشکلم همون صفحه سفید،نه همیشه اینجوری نمی شه.مثلا بقیه راخوب بازمی کنه ولی توبهضی ازموضوعات اینجوریه

نمیدونم از چی بوده. اگه همچین مشکلی پیش اومد بلافاصله با مرورگر دیگه هم امتحان کنید :a030:

لینک به دیدگاه
نمیدونم از چی بوده. اگه همچین مشکلی پیش اومد بلافاصله با مرورگر دیگه هم امتحان کنید :a030:

این صفحه هم همین مشکل رادارد http://www.noandishaan.com/forums/thread1538.html در chrome ,Mozilla Firefox,FlashPeak Slimjet,IE هم امتحان کردن مشکل بود.

+

همون لینکی که گفته بودم.درضمن اینه وقتی مه توی کاربری نی ستم(یعنی واردنشدم)درسته ولی وقتی واردمی شوم این صفحات نیست!

لینک به دیدگاه
این صفحه هم همین مشکل رادارد http://www.noandishaan.com/forums/thread1538.html در chrome ,Mozilla Firefox,FlashPeak Slimjet,IE هم امتحان کردن مشکل بود.

+

همون لینکی که گفته بودم.درضمن اینه وقتی مه توی کاربری نی ستم(یعنی واردنشدم)درسته ولی وقتی واردمی شوم این صفحات نیست!

نمیدونم از چی می تونه باشه. دوستان دیگه هم اگه مشکل دارن بگن :ws38:

لینک به دیدگاه

سلام.خب درباره کلمات کلیدی سوالی داشتم.کلمات کلیدی که مرطبت باموضوع هست ولی چون درسایت نیست قبول نمی کندجریان چیست؟

حالایکی بخادیه کلمات کلیدی واردکنه که جدیدباشه تکلیف چیست؟لوزالمعده نیست،بلکه لوزالمعده مصنوعی است .که به متن من ربطی نداره وخودباعث بی نضمی می شود.

لینک به دیدگاه
سلام.خب درباره کلمات کلیدی سوالی داشتم.کلمات کلیدی که مرطبت باموضوع هست ولی چون درسایت نیست قبول نمی کندجریان چیست؟

حالایکی بخادیه کلمات کلیدی واردکنه که جدیدباشه تکلیف چیست؟لوزالمعده نیست،بلکه لوزالمعده مصنوعی است .که به متن من ربطی نداره وخودباعث بی نضمی می شود.

یعنی الان هیچ کلمه کلیدی جدیدی تو تاپیکی که خودتون زدین، نمی تونید ایجاد کنید؟ :ws38:

چه پیغامی میده؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

تاپیک خبری:غرب در پی دستگیری امام زمان است کجاست؟چرامخفیش کردین؟

میشه یکبار شما ارشدها رک و صریح بگید ما باید چی بگم وچیکار کنیم؟

لینک به دیدگاه

تاپیک خبری:غرب در پی دستگیری امام زمان است کجاست؟چرامخفیش کردین؟

میشه یکبار شما ارشدها رک و صریح بگید ما باید چی بگم وچیکار کنیم؟

حالا یکبار دیگه که رک و صریح توضیح ندادیم کی بوده؟ :ws3:

عنوان تاپیک خیلی واضحه که چی هست. اما بحث به کجا رفته بود و چه ربطی به عنوان تاپیک داشت؟ :banel_smiley_4:

استارت انحراف تاپیک هم خودت زدی :banel_smiley_4: اما این انتقاد به علی فاطمی و ویویان هم وارده.

پستها هم حذف نشد و کل تاپیک حذف شد چون استارتر خودش همکاری برای جلوگیری از به انحراف رفتن تاپیک نداشت.

----

راستی الان که مجدد چک کردم، از بعد آخرین پستت تو اون تاپیک، دو صفحه جلوتر رفته بود با موضوع کاملاً غیرمرتبط با تاپیک. شاید تا اون موقع فقط چندتا پست بود و زیاد نبود، ولی بعدش پستای غیرمرتبط خیلی بیشتر از مرتبط شده بود.

لینک به دیدگاه

عنوان تاپیک خیلی واضحه که چی هست. اما بحث به کجا رفته بود و چه ربطی به عنوان تاپیک داشت؟ :banel_smiley_4:

استارت انحراف تاپیک هم خودت زدی :banel_smiley_4: اما این انتقاد به علی فاطمی و ویویان هم وارده.

پستها هم حذف نشد و کل تاپیک حذف شد چون استارتر خودش همکاری برای جلوگیری از به انحراف رفتن تاپیک نداشت.

----

راستی الان که مجدد چک کردم، از بعد آخرین پستت تو اون تاپیک، دو صفحه جلوتر رفته بود با موضوع کاملاً غیرمرتبط با تاپیک. شاید تا اون موقع فقط چندتا پست بود و زیاد نبود، ولی بعدش پستای غیرمرتبط خیلی بیشتر از مرتبط شده بود.

فقط اومدم ج بدم و برم.

انحراف رو اون برادری ایجاد کرد که توی یه عکس به یک موضوع کامل بیربط اشاره کرد.میتونی دقیق پست ها رو بخونی.برات آشنا و غیر آشنا یا مخالف و موافق فضای کلی انجمن فقط ملاک نباشه.

به قولی و البته به نظر من حضرت محمد و امام علی هم نتونستن همه رو از خودشون راضی نگه دارن و عدالت برقرار کنن.ماها که دیگه جای خود داریم.

گیرم هم که ایشون حرفی بزنن و من یا هرکس دیگه ای هم نظرشو بگه.تنها جوابی که برا این تاپیک مسخره(مسخره بودنش برمیگرده به محتوا به استارتر برنخوره) فقط خنده بود...این حرفهای 100من یه غاز هیچ تحلیلی نداره که کسی بخواد روش حرف بزنه.اصلا بیان این خزعبلات و استارت این تاپیکارو جلوشو بگیر.خودت که میدونی چه تبعات و چه حرفایی میاره.من که لال و احمق نیستم که مه و مات فقط بخونم و تنکس بزنم یا نزنم توی دلم بد و بیراه بدم رد بشم و هیچی نگم.

میدونی محمد عزیز دیکتاتوری انواع و اقسام داره.به تعدادهمه ما آدما.نتاتیاهو ملعون(محض اطلاع نخست وزیر اسرائیل) یه بار یه حرفی زد درمورد تفاوت صریح 2تا دیکتاتور(.....) که گفتم نه بابا این بشر هم یه چیزی سرش میشه.حالا اون جمله رو نمیگم. نترسید.

اما یه نوع دیکتاتوری خیلی(....)اونیکه با لبخندِ دیکتاتور همراه.

من میتونم همین دیکتاتور باشم که چون باهات چاق سلامتی دارم و بگم قدیمیم پس بیام به ناحق و در کمال پرویی بگم چرا پستمو پاک کنی بیا طرفداری منو بکن یا ببخشید میتونی شما باشی که با سعه صدربخوایی این مسائل رو حل کنی به بهای تار و مار کردن امثال من.البته من دربرابر یه سری دوستانی که بمب اطلاعات و بحث بودن خیلی کوچکم.اما اونا هم اینجوری باهاشون رفتار شد.

پ ن:من نه وکیل مدافع اسرائیل خونخوارم نه مشایی نه هیچ کس دیگه..به درک...اونا همو پاره و له کنن برادران هم رگ غیرتشون باد کنه ومنفجر بشه و باهاش مقابله کنن.....من برم توی این مملکت کلاه خودمو بچسبم.

پ ن:یارو میگفت طرف جرات نداره بقیه پولشو از راننده تاکسی بگیره میاد توی نت میشه مفسر اجتماعی.

پ ن:این پست پر از خشم و انتقاد و پر از تندروی و بی ادبانه و دور از منش بافرهنگ ایرانی هیچ ارزشی نداره و میتونی بعد خوندنش یا ویرایشش کنی یا پاک ....

لینک به دیدگاه

----

آقا من به شخصه از جانب خودم در قبال به انحراف رفتن تاپیک از جانب خودم عذرخواهی میکنم:icon_gol::icon_gol: البته خب به قول Astraea نمیتونم در قبال بعضی حرف ها ساکت بشینم...

اما خب این اعتراض به نظرم وارده که "واقعا ما توی اینجور تاپیک ها چی بگیم؟؟؟":banel_smiley_4:

اگر قرار هست که هیچ پست اینچنینی ای نیاد توی تاپیک، خب بهمون بگو که حداقل اگه همچین پست هایی دیدیم، گزارش پست خلاف بزنیم!!!:hanghead:

لینک به دیدگاه

فقط اومدم ج بدم و برم.

انحراف رو اون برادری ایجاد کرد که توی یه عکس به یک موضوع کامل بیربط اشاره کرد.میتونی دقیق پست ها رو بخونی.برات آشنا و غیر آشنا یا مخالف و موافق فضای کلی انجمن فقط ملاک نباشه.

به قولی و البته به نظر من حضرت محمد و امام علی هم نتونستن همه رو از خودشون راضی نگه دارن و عدالت برقرار کنن.ماها که دیگه جای خود داریم.

گیرم هم که ایشون حرفی بزنن و من یا هرکس دیگه ای هم نظرشو بگه.تنها جوابی که برا این تاپیک مسخره(مسخره بودنش برمیگرده به محتوا به استارتر برنخوره) فقط خنده بود...این حرفهای 100من یه غاز هیچ تحلیلی نداره که کسی بخواد روش حرف بزنه.اصلا بیان این خزعبلات و استارت این تاپیکارو جلوشو بگیر.خودت که میدونی چه تبعات و چه حرفایی میاره.من که لال و احمق نیستم که مه و مات فقط بخونم و تنکس بزنم یا نزنم توی دلم بد و بیراه بدم رد بشم و هیچی نگم.

میدونی محمد عزیز دیکتاتوری انواع و اقسام داره.به تعدادهمه ما آدما.نتاتیاهو ملعون(محض اطلاع نخست وزیر اسرائیل) یه بار یه حرفی زد درمورد تفاوت صریح 2تا دیکتاتور(.....) که گفتم نه بابا این بشر هم یه چیزی سرش میشه.حالا اون جمله رو نمیگم. نترسید.

اما یه نوع دیکتاتوری خیلی(....)اونیکه با لبخندِ دیکتاتور همراه.

من میتونم همین دیکتاتور باشم که چون باهات چاق سلامتی دارم و بگم قدیمیم پس بیام به ناحق و در کمال پرویی بگم چرا پستمو پاک کنی بیا طرفداری منو بکن یا ببخشید میتونی شما باشی که با سعه صدربخوایی این مسائل رو حل کنی به بهای تار و مار کردن امثال من.البته من دربرابر یه سری دوستانی که بمب اطلاعات و بحث بودن خیلی کوچکم.اما اونا هم اینجوری باهاشون رفتار شد.

پ ن:من نه وکیل مدافع اسرائیل خونخوارم نه مشایی نه هیچ کس دیگه..به درک...اونا همو پاره و له کنن برادران هم رگ غیرتشون باد کنه ومنفجر بشه و باهاش مقابله کنن.....من برم توی این مملکت کلاه خودمو بچسبم.

پ ن:یارو میگفت طرف جرات نداره بقیه پولشو از راننده تاکسی بگیره میاد توی نت میشه مفسر اجتماعی.

پ ن:این پست پر از خشم و انتقاد و پر از تندروی و بی ادبانه و دور از منش بافرهنگ ایرانی هیچ ارزشی نداره و میتونی بعد خوندنش یا ویرایشش کنی یا پاک ....

درسته شرمنده. استارت با صحبت علی فاطمی و سوالت شروع شد. ولی خب کلاً شروعشو اینا مهم نبود و اگه در حد همون یکی دوتا سوال و جواب هم بود مشکلی نداشت. چون اتفاقاً من دیروز هم دیدم و مشکلی هم نداشت. اما همونطور که عرض کردم، بعد از پست آخرت، تو چند ساعت دو صفحه تاپیک رفت جلو و کلاً از 4 صفحه، 3صفحش بی ربط به تاپیک بود. به هیچ وجه هم نگفتم بی احترامی صورت گرفته و اینا. که البته بی احترامی یکی از کاربرا داشت، ولی ملاک نبود. دلیل رو گفتم چی بود. و اینکه استارتر هم خودش تو این به انحراف رفتن مشارکت داشت.

اینم بگم بحثی مشابهی که درباره اسرائیل بخواد باشه، شاید اگه به صورت مجزا بحث بشه، مشکلی نداره و فقط همون مطالبی که توش بی احترامیه، حذف میشه.

این تاپیک هم محتواش حالت خبری بود. حالا به هر شکلی. شاید از نظر عده ای ضعیف باشه. ولی خب نمیشه هم جلوشو گرفت. البته بیشترین محدودیتی که اعمال میکنم و خب مشکل ساز هم هست، روی مباحث مذهبی هستش که باز هم گاهاً رعایت نمیشه. محدودیت زیاد هم کار مدیرای ارشدو سخت تر میکنه و هم ناراحتیا و مشکلات بیشتری رو به وجود میاره.

در مورد دیکتاتوری هم من خودم اعتراف میکنم که نسبت به رعایت قوانین کاملاً دیکتاتورم :ws3: و همیشه هم گفتم هیچ وقت دوستی که با بچه ها دارم رو تو زمینه رعایت قوانین دخیل نمیکنم. البته یه ذره هم این ادعا رو نمیکنم که خیلی با عدالت و درست و اینا برخورد میکنم. نه منم اشتباه دارم و اشتباه برخورد میکنم. فقط سعیمو میکنم عدالتو رعایت کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...