رفتن به مطلب

مدل کردن سقف یا دیوار دو قوسی

مرشد

ارسال های توصیه شده

سلام.

کسی میدونه چطور باید سقف یا دیوار دو قوسی رو تو رویت مدل کرد؟ من هیچ ابزاری تو conceptual mass برای این کار پیدا نکردم. مثلا برای دیوار، من می خوام اول یک قوس تو پلان بکشم بعدش به همون دیوار یک قوس هم در elevation بدم.تا بشه دو قوسی. کسی راهی بلده؟

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام.

کسی میدونه چطور باید سقف یا دیوار دو قوسی رو تو رویت مدل کرد؟ من هیچ ابزاری تو conceptual mass برای این کار پیدا نکردم. مثلا برای دیوار، من می خوام اول یک قوس تو پلان بکشم بعدش به همون دیوار یک قوس هم در elevation بدم.تا بشه دو قوسی. کسی راهی بلده؟

مرسی

فکر کنم با pic faces توی modify/ place wallبشه...اینو امتخان کنید. :w16:

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

سلام.عزیز.من تازه کارم.مثل مهناز حرفه ای نیستم.با توجه به help revitبهتره لرای طرتحی هر چیزی داخل طراحی فامیلی بری.برو میبینی.بعد از طریقalignقسمت اضافی رو پاک کن.موفق باشی.

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...

سلام . دوست عزیز شما باید تو محیط Metric Generic Model Adaptive این کارو انجام بدی ! البته تو همون محیط massing هم میشه ان کارو انجام بدی ! این آی دی تلگرام منه امیدوارم بتونم راهنماییتون کنم ... new_CONCEPT@

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...