رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واقعا ایرانیا هر جای دنیا باشن بخل و حسادت خودشونو هر جور که باشه نشون میدن:icon_razz:..اونا اقائه هر کاری کرد که بتونه از 5 بالاتر نده.....

من بیشتر به خاطر حرفای طغرل میبینمش :texc5lhcbtrocnmvtp8

بازم تعمیم دادی فروغ نمیشه رفتار یک دو حتی صد و حتی ه شهر را به کل مردم یک کشور تعمیم داد

تو از کجا مطمعنی که بخل و حسادت فقط تو دات ایرانیا هست مردم کشورهای دیگه ندارن ؟ عربا ، چینی ا ، امریکایا ...ندارن ؟

لینک به دیدگاه
واقعا ایرانیا هر جای دنیا باشن بخل و حسادت خودشونو هر جور که باشه نشون میدن:icon_razz:..اونا اقائه هر کاری کرد که بتونه از 5 بالاتر نده.....

من بیشتر به خاطر حرفای طغرل میبینمش :texc5lhcbtrocnmvtp8

:ws28: منم همین طور

تیکه های باحالی میندازه

من فقط شب اول خونه سویل و دیدم

چی شد بالاخره ؟چهره شیرین و جذاب هفته کی بود :ws3:

منم بعضی رفتارای شرکت کننده ها رو دوس ندارم

واقعا که بعضیاشون همه جا باید بخل و تنگ نظری خودشنو نشون بدن

از این تیکه های انگلیسی ایم که میندازن که دیگه هیچی

واقعا ادم احساس چندش بهش دست میده ....طرف 6 ماهه رفته اونجا کلمه های فارسی یادش نمیاد!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
بازم تعمیم دادی فروغ نمیشه رفتار یک دو حتی صد و حتی ه شهر را به کل مردم یک کشور تعمیم داد

تو از کجا مسمعنی که بخل و حسادت فقط تو دات ایرانیا هست مردم کشورهای دیگه ندارن ؟ عربا ، چینی ا ، امریکایا ...ندارن ؟

بازم؟؟دیگه کی اینجوری بوده؟؟:ydm47612zsesgift969

مگه من گفتم مختص ایرانیاست؟؟من ایرانیا رو میشناسم و به جرت میتونم یه خصلت جدا نشدنی کلی در ما ایرانیاست...هر چند مثل همه چی پر هست از موارد استثنا

من خودم از تعمیم دادن و عمومیت بخشیدن و حکم کلی دادن خوشم نمیاد اقا ارش :a030:

لینک به دیدگاه
:ws28: منم همین طور

تیکه های باحالی میندازه

من فقط شب اول خونه سویل و دیدم

چی شد بالاخره ؟چهره شیرین و جذاب هفته کی بود :ws3:

شیرین افسانه

جذاب سویل

هرچند به نظر من اون مرده هم دست کمی نداشت :icon_razz:

سویل که قفل میکرد خیلی با حال بود :ws28:

لینک به دیدگاه
بازم؟؟دیگه کی اینجوری بوده؟؟:ydm47612zsesgift969

مگه من گفتم مختص ایرانیاست؟؟من ایرانیا رو میشناسم و به جرت میتونم یه خصلت جدا نشدنی کلی در ما ایرانیاست...هر چند مثل همه چی پر هست از موارد استثنا

من خودم از تعمیم دادن و عمومیت بخشیدن و حکم کلی دادن خوشم نمیاد اقا ارش :a030:

از بازم منظورم تو نبودی منظورم همین موضوع تعمیم دادن بود که باز تکرار میشه

به هر حال برداشت شما اینه اما اگه به چشم حقارت و پست به کشوری و مردمی و حتی یه شخص نگاه کنیم مطمعنا نتیجه مثیتی نمیبینیم

در مورد حسادت و خودخواهی هم شریعتی جمله ای داره جالبه

":خودخواهی را چندان درمن بکش یا درمن برکش تاخودخواهی دیگران را احساس نکنم واز ان در رنج نباشم"

فک کنم از کتاب نیایشش باشه

لینک به دیدگاه

من تا حالا فقط از يكي برنامه هاش خيلي خوشم اومده كه اونم مال 4 تا زنه بود..

خيلي باحال بود...اون زن بدجنس واسه بدست اوردن پول چيكارا كه كه نكرد..(اون قسمت رو ميگم كه يكيشون شبيه مريم رجوي بود..)

لینک به دیدگاه
راستی یکی از بهترین شرکت کنند های تاریخ بفرمایید شام رو گزاشتم اگر گفتید اسمش چیه :ws47:

1303456867.jpg

شهلا جووووووون:biggrin: این حرف میزد منو مامانم ریسه می‌رفتیم:lol: پروتزش خداست:biggrin:

لینک به دیدگاه

من شب اول و اخرشو ديدم.

عجيب بود كه دختره لازانياي خشكو گذاشت تو فر ولي غذاش خراب نشد!

كلا شوت هم ميزد بنده خدا. بهزاد خيلي تو امتياز دادن زور زد ببره و ايراداي بني اسرائيلي هم ميگرفت. اون دو تا خانوم ديكه نرمال بودن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...