رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تالار خانواده چه جوری میتونه تو دانشنامه شرکت کنه؟بیشتر لغات کاربردی واصطلاحات زیرشاخه ای از بقیه رشته ها میشه مثل روانشناسی یا سایر رشته های تخصصی اجتماعی:ws52:

لینک به دیدگاه
تالار خانواده چه جوری میتونه تو دانشنامه شرکت کنه؟بیشتر لغات کاربردی واصطلاحات زیرشاخه ای از بقیه رشته ها میشه مثل روانشناسی یا سایر رشته های تخصصی اجتماعی:ws52:

میتونید با تالارهای روانشانسی و علوم اجتماعی همکاری کنید. :ws31:

لینک به دیدگاه
فکر میکنم اینجا جز من کس دیگه ای به اقتصاد اهمیت نمیده ... پس فرقی نداره باشه یا نباشه:hanghead:

:there:

رشته هایی که تو دانشنامه در نظر گرفته نشده، اگه واقعاً میخوان که به کمک دوستان یه همچین چیزی رو تکمیل کنن بگن که اضافه بشه. :a030:

لینک به دیدگاه
قبلا دسترسیش بسته بود واسه کاربرا...الانم بستست یا باز شده؟ %28431%29.gif

اگر هم نبود قابل حله.

مدیر تالار میتونه درخواست باز کردن دسترسی کاربر رو بده

یا در یک تاپیک جداگانه اول کاربرها لغات رو بذارن، بعد مدیر انتقال بده.

لینک به دیدگاه
:there:

رشته هایی که تو دانشنامه در نظر گرفته نشده، اگه واقعاً میخوان که به کمک دوستان یه همچین چیزی رو تکمیل کنن بگن که اضافه بشه. :a030:

دانشنامه واسه شخص شخیص خودم ؟ :3384s:

اگه فقط بخاطر شخص شخیصه خودمه نیازی به دانشنامه ندارم :icon_razz:

این همه تو بخش اقتصاد تاپیک زدم ... مثلا خواستم از مطالبی که میخونم و ازشون چیزای مفید یاد میگیرم در اختیار بقیه هم بزارم بلکه استفاده کنن .... تمام تاپیکامو جز خودم کس دیگه ای نه تنها نخونده یه مشاهده خشک و خالی هم نزده :1111:

برین انقدر مهدنس تحویل جامعه بدین ببینم به کجا میرسین :icon_razz:

مهندس مکانیک ... شهرساز ... خاک .. هوا ... معدن ... گل .. گیاه .. :icon_razz:

ما خونمنون پر از مهندس و دکتره ... ولی کو آینده درخشان ! :2525s:

ولی من به عنوان یک دانشجوی ترم 5 رشته ی اقتصاد با نمره های نه چندان درخشان با سن 21 سال دارم از رشته ام نهایت بهره بری رو میکنم و خیلی هم راضی هستم ... و اینقدر زمینه کاری و عملی تو ذهن و زندگیم دارم که در انتخابشون دچار سردرگمی شدم :دی:w12:

اقتصاد رو به تنهایی عشقهههههه :w36:

مهلا کوشولوی اقتصاد دان تنها رو عقشه :thk:

*

*

*

i'm not ok :w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...