رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

منم سومیش!

ما نیز هستیم عابدی

درضمن درمورد اقتصاد مدیریت من ومهلا با هم مینویسیم

خدا خیرت بده.

یه چیزی از خودمون جا بذاریم بعدا رفتیم پیدامون نشد به درد این بچه ها بخوره. :sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم سومیش!

ما نیز هستیم عابدی

درضمن درمورد اقتصاد مدیریت من ومهلا با هم مینویسیم

مرسی سجاد :62izy85:

من در زمینه مدیریت اجرایی (mba) هم مطالب مفید خواهم گذاشت ( رشته تحصیلی آیندم :w12:) :thk:

فقط این دانشنامه چجوریاس :5c6ipag2mnshmsf5ju3

توضیح بدین بی زحمت :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
:there:

رشته هایی که تو دانشنامه در نظر گرفته نشده، اگه واقعاً میخوان که به کمک دوستان یه همچین چیزی رو تکمیل کنن بگن که اضافه بشه. :a030:

فکر کنم "دریا و دریانوردی یا صنایع مرتبط با کشتی" هم به زیر مجموعه مکانیک اضافه بشه بد نیست.

چند نفری هستیم که میتونیم دانشنامه رو پر بار !!! کنیم..

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

منم مدتیه شروع کردم به وارد کردن لغات تخصصی مکانیک....ولی فکر میکنم بیشتر کاربران توجهی نمیکنن! :5c6ipag2mnshmsf5ju3

راستی...یه نکته ای که بهش پی بردم اینه که این لغات تخصصی که میزنیم تو دانشنامه، برای پست هایی که تو تاریخ بعد ارسال تو دانشنامه ارسال میشن کار میکنه.... فهمیدید چی گفتم؟! :smiley (18):

بعضاً هم لینکشون با پست های توی تالار قطع میشه....کاش تاپیکی زده بشه برای رفع اینجور ایرادات... :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
فقط روزی یک لغت!

کمتر از 5 دقیقه طول می کشه!

4 رکعت نماز هم 5 دیقه بیشتر طول نمیکشه.... :smiley (18):

یکی تا نخواد،کاری رو پیش نمیبره!

(حتماً باید قضیه ی امتیاز و مدال بیاد وسط تا روزی یه لغت اضافه کنید؟! :vahidrk: )

لینک به دیدگاه

منم هستم جیمی

تو بخش معماری لغت میذارم البته.....

الن من چن تا سوال دارم

ببین من یه کتاب دارم که برای کنکور ارشد میخوندمش خلاصه ای از چن تا کتاب مرجع هستش

اخرش واژگان داره که این واژگان و از دو تا کتاب فرهنگ واژگان معماری سنتی ایران

و دایره المعارف معماری شهرسازی جمع اوری کرده و اخر کتاب گذاشته ولی من نمیدونم که هر کدوم از لغات مال کدوم یکی از این کتاباست ....همینجوری یکیشو بنویسم؟:ws3:

البته بعضیاش که اصطلاحات مختص مرمت هست تا حدودی معلومه ولی خب بعضیاشم مشترکه

سوال دیگم اینه که من تو بخش انگلیسی دانشنامه هم رفتم دیدم اغلب یا مکاتب و توضیح دادن یا اشخاص مهم و ....یعنی نمیشه فقط معنای یه لغت تخصصی قرار بگیره؟

لینک به دیدگاه
منم هستم جیمی

تو بخش معماری لغت میذارم البته.....

الن من چن تا سوال دارم

ببین من یه کتاب دارم که برای کنکور ارشد میخوندمش خلاصه ای از چن تا کتاب مرجع هستش

اخرش واژگان داره که این واژگان و از دو تا کتاب فرهنگ واژگان معماری سنتی ایران

و دایره المعارف معماری شهرسازی جمع اوری کرده و اخر کتاب گذاشته ولی من نمیدونم که هر کدوم از لغات مال کدوم یکی از این کتاباست ....همینجوری یکیشو بنویسم؟:ws3:

البته بعضیاش که اصطلاحات مختص مرمت هست تا حدودی معلومه ولی خب بعضیاشم مشترکه

سوال دیگم اینه که من تو بخش انگلیسی دانشنامه هم رفتم دیدم اغلب یا مکاتب و توضیح دادن یا اشخاص مهم و ....یعنی نمیشه فقط معنای یه لغت تخصصی قرار بگیره؟

در مورد سوال اول: نمیشه که همینجوری یکیشو بنویسی :ws3: (شیر یا خط میندازی؟ :ws3: ) همون کتاب که برای ارشد میخوندی رو به عنوان منبع بنویس. :a030:

در مورد سوال دوم: واسه کلمات انگلیسی هم بهتره حداقل یه جمله توضیح واسش بنویسی که فقط حالت دیکشنری نداشته باشه :a030:

لینک به دیدگاه
اقا این کلمه های سه 4 حرفی رو بگین با شیفت و j بنویسن تو پستا مزاحم میشن

مثل : خود و آبا و ...

------------------------------------

منبع میتونه ویکی پدیا باشه؟:164:

اینکه کامل ویکی پدیا بخواد کپی بشه جالب نیست.

میتونه یکی از منابع واسه یه کلمه باشه.

مثلاً واسه توضیحات یه کلمه از 3،4تا منبع استفاده میشه که یکیش میتونه توضیحات توی ویکی پدیا باشه در مورد اون کلمه. :w16:

لینک به دیدگاه
اقا این کلمه های سه 4 حرفی رو بگین با شیفت و j بنویسن تو پستا مزاحم میشن

مثل : خود و آبا و ...

------------------------------------

منبع میتونه ویکی پدیا باشه؟:164:

اینکه کامل ویکی پدیا بخواد کپی بشه جالب نیست.

میتونه یکی از منابع واسه یه کلمه باشه.

مثلاً واسه توضیحات یه کلمه از 3،4تا منبع استفاده میشه که یکیش میتونه توضیحات توی ویکی پدیا باشه در مورد اون کلمه. :w16:

ترجیحا از ویکی پدیا استفاده نکنید.

میتونید از

encyclopedia british یا encarta استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

دانشنامه فعلاً به خاطر مشکلی که ظهر پیش اومد، غیرفعالش کردم، ایشالا بعد از حل مشکل و فعال شدن مجددش تو همین تاپیک اعلام میکنم :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...