رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

amin 202 مهمان
من اعتراض دارم ....:banel_smiley_4:

ورزش جزشون نیست ....:banel_smiley_4:

هنر توشه ولی ورزش نه:w00:

حالا شما تو همون صفحه ی اصلی دانشنامه (پایین) لغاتت رو اضافه کن تا ممد بیاد بخششم ایجاد کنه.... :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

طرح یک روز یک لغت شروع شده؟

کجا باید ارائه داده بشه؟

سلام.

یکی از اهداف اصلی انجمن تقویت دانشنامه تخصصی سایت هست که جز با همکاری و مشارکت کاربران دوست داشتنی انجمن تحقق یافتنی نیست.

با توجه به این موضوع و در حاشیه قرار گرفتن دانشنامه (که به نظر من میتونه نقطه قوت این انجمن نسبت به فوروم های دیگه باشه) ، طرح یک روز، یک لغت به ذهنم رسید که مطرحش میکنم.

توضیح:

انتهای کتب تخصصی معمولا مجموعه واژگان تخصصی قرار دارد. هر کاربر یک کتاب رو انتخاب میکند و از انتهای منابع تخصصی هر روز یک لغت رو انتخاب کرده و در حد یک پاراگراف با ذکر منبع وارد دانشنامه می کند.

مراحل وارد کردن اطلاعات به دانشنامه:

1 )

wol_error.gifاین تصویر کوچک شده است. برای مشاهده اندازه واقعی عکس اینجا کلیک کنید.اندازه واقعی عکس 1377x121است.8b5dd5cnvq56vmb9frv3.jpg

2)

cirybnibizjwtx3dqjz.jpg

3)

wol_error.gifاین تصویر کوچک شده است. برای مشاهده اندازه واقعی عکس اینجا کلیک کنید.اندازه واقعی عکس 1387x699است.ocnefsrhx66mvmze2zvi.jpg

4) بعد از انتخاب رشته برای وارد کردن لغات دانشنامه روی موضوع جدید کلیک کرده و لغت را وارد می کنید.

5) برای وجود یک دانشنامه علمی و قابل استناد پیشنهاد میشود ذکر منابع بر اساس شیوه ی شیکاگو صورت گیرد:

فامیلی نویسنده 1، اسم نویسنده 1؛ فامیلی نویسنده 2، اسم نویسنده 2 (تاریخ انتشار نوبت چاپ)، "اسم کتاب"، نام مترجم، محل چاپ، نام انتشارات، نوبت چاپ.

مثال:

برمن، مارشال (1990)، "تجربه مدرنیته"، اصغر فرهادی پور، تهران، نشر کارنگ، چاپ هفتم.

من فکر نمیکنم این کار در روز بیشتر از 5 دقیقه وقت شما رو بگیره.

در صورت تمایل آمادگی خود را برای شرکت در این طرح به مدیر تالار خودتون اعلام نمائید.

موفق باشید. :a030:

لینک به دیدگاه

ورزش هم اضافه شد.

سلام

طرح یک روز یک لغت شروع شده؟

کجا باید ارائه داده بشه؟

سلام.

واسه تالار شهرسازی تو تاپیک زیر همکاری ها و هماهنگیا میشه :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=67519

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

خیلی عالیه؛

منم میتونم شرکت کنم؛:w14:

یه کتاب مدرسان دارم , که آخرش کلی لغات معماریو داره؛

اگه اونا رو بخوام بذارم ؛ منبع میشه کتاب مدرسان دیگه!یا چون کتاب مرجع نیست(موسسه هست) قابل قبول نیست؟

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...