رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مفید بود....واقعاً میگم....منم بابام سیگاریه....به نظرت بهترین تاثیر من برای ترکش چی میتونه باشه؟ :JC_thinking:

(البته زیاد نمیکشه ها....روزی نصف پاکت...ازون esseها! :ws3: )

بهترین تاثیر تو اینه که فیلم بازی کنی براش

جلو چشم بابات سیگار بکشی ...بعد وقتی دعوات کرد بگی تا وقتی شما بکشی منم میکشم....بعد بابات تحت تاثیر قرار میگیره و میذارتش کنار :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 320
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

amin 202 مهمان
بهترین تاثیر تو اینه که فیلم بازی کنی براش

جلو چشم بابات سیگار بکشی ...بعد وقتی دعوات کرد بگی تا وقتی شما بکشی منم میکشم....بعد بابات تحت تاثیر قرار میگیره و میذارتش کنار :4chsmu1:

این روش توسط کسی امتحان شده؟! :JC_thinking:

نتیجه داده؟

با شناختی که من از بابام دارم،میزنه دم گوشمو از خونه پرتم میکنه بیرون!:w58:

نه...شوخی کردم....براش فرقی نمیکنه...

حتی چنبار بهم گفته سیگار خواستی، میای از خودم میگیری... :smiley (18):

چون میدونه من به بوی سیگار حساسیت دارم....سردرد شدید میگیرم!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
این روش توسط کسی امتحان شده؟! :JC_thinking:

نتیجه داده؟

با شناختی که من از بابام دارم،میزنه دم گوشمو از خونه پرتم میکنه بیرون!:w58:

نه...شوخی کردم....براش فرقی نمیکنه...

حتی چنبار بهم گفته سیگار خواستی، میای از خودم میگیری... :smiley (18):

چون میدونه من به بوی سیگار حساسیت دارم....سردرد شدید میگیرم!:banel_smiley_4:

ار تاثیر داره.:ws37:

بابای من جوونیاش سیگار میکشیده، یه بار داداشم (اون موقع 5سالش بوده) ته سیگار بابامو برمیداره ....و بعد از اون بابام برا همیشه سیگارو میذاره کنار.

آخه پسر تو کلک پدر مادرا رو نمیدونی :14k8gag:

این که بابات گفته سیگار خواستی بیا از خودم بگیر محض اینه که تو اگرم خواستی خبط کنی بری جلو چشش بابات خبط کنی که خبر دار باشه ازت و جلوتو بگیره :vahidrk:

لینک به دیدگاه
سیگاری شدن یعنی مهمترین دغدغه واسه خونه رفتن حساب و کتاب تعداد سیگارات باشه. تا صبح میرسی؟ .

چقدر شب پیاده تو این تهرون راه رفتم دنبال یه دست فروش برای سیگار

هردفه که خونمو عوض میکنم اولش دنبال این میگردم نصف شب جایی نزدیکش هست که سیگار داشته باشه

یه خونم 10 دقیقه تا میدون جمهوری راه بود. خونه دوم 20 دقیقه تا میدون خراسون و این خونه هم 15 دقیقه تا میدون امام حسین. توی این میدونا هم همیشه دست فروش هست.

عمق فاجعه رو دارین؟اونایی که منو میشناسن میدونن که وقتی خونم خیلی سخته برام برم بیرون چون خیلی تنبلم :hanghead:

کلی ناراحت شدم مخصوصا از حرفای شیخ :hanghead:

عذر میخوام اما باید واقعیت رو گفت تا شاید بشی درس عبرت. :sigh:

مفید بود....واقعاً میگم....منم بابام سیگاریه....به نظرت بهترین تاثیر من برای ترکش چی میتونه باشه؟ :JC_thinking:

(البته زیاد نمیکشه ها....روزی نصف پاکت...ازون esseها! :ws3: )

هیچ کاری نمیتونی بکنی. رکش اینه که گفتم.

باید انگیزه پیدا کنه فقط همین.

این انگیزه باید تو خودش و توسط خودش شکل بگیره شاید باکمک دیگران و حواشی اطرافش.

کارایی که بچه ها گفتن ممکنه جواب بده به شرطی که انگیزه ایجاد کنه.

برای افراد مختلف انگیزه پیداکردن متفاوته.

دیگه این انگیزه رو برای پیدا کنی.

دادا این esse بدترم هست. چون باریکه و نفوذ دودش به ریه بیشتره. اگه پک آروم میزنه خوبه اما اگه پک محکم میزنه دیگه فاجعه میشه.:icon_pf (34):

با عرض معذرت حماقته.

دقیقا درسته

مهندس من خیلی اعصابم داغونه به نظرت سیگارجواب میده؟

اره بهار جان هر نخ برای 5 دقیقه حداکثر. یه پاکتش که باشه 20تا میشه 100 دقیقه... بعدش چی؟

آب خووووووونوک بخور یا سرتو با آب سرد بشور زمان بیشتری آرومت میکنه. اما بازم موقت.

من به بوی سیگار حساسیت دارم....سردرد شدید میگیرم!:banel_smiley_4:

منم همین جور بودم قبل سیگاری شدنم :hanghead:

یا حق :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اينجا اينقد الودگي بالاست كه با يه نفس كشيدن به قوله بچه ها گفتني كل جدول مندليف مياد تو ششت ..(الودگيش 75 برابر تهرانه )

در ثاني من مادرم كه بر اثر فشارخون فوت كرد ، بابام سكته مغزي كرد ، خودم هم الان يك سال دارو مصرف ميكنم و تا خر عمر ...ديگه سيگار كشيدن يعني خود كشي ..

ولي با اين وجود نزديك به يك ساله كه هر روز ورزش ميكنم يعني معتاد شدم به دويدن روزي حداقل 8 كيلومتر روي تردمل ميدوم و در مجموع روزانه يك و نيم تا دو ساعت به طور ميانگين ورزش ميكنم و به نظرم هيچي ارامش بعد از تمرين رو نداره

لینک به دیدگاه

خب الان پانزدهمین سالی هست که روزی حداقل یک پاکت سیگار رو حرام میکنم(بیچاره سیگار)

ابلهانه ترین روش تخلیه ای بود که خواستم امتحان کنم وباور کنید ترکش از هروئین هم سخت تره!

نه اینکه نشه ولی وقتی سیگاری شدی میفهمی که ترکش فقط تاریخ انقضا داره ولامصب جزئی از وجودته!

نه کسی رو منع میکنم ونه میخوام اظهار پشیمونی کنم

اشتباهی هست که با جون خودمون وشماها داریم تاوانشو پس میدیم واز این بابت برگردنمون دین هم هست!

هیچ هیچ هیچ چیزی نداره که بتونی بگی بخاطرش سیگاری یا دودی شدم(درهرنوع ممکنش)

وقتی عادت کردی بهش داستانت تموم شده پس سعی کن هیچوقت مهمون لبات نشه

لینک به دیدگاه
خب الان پانزدهمین سالی هست که روزی حداقل یک پاکت سیگار رو حرام میکنم(بیچاره سیگار)

ابلهانه ترین روش تخلیه ای بود که خواستم امتحان کنم وباور کنید ترکش از هروئین هم سخت تره!

نه اینکه نشه ولی وقتی سیگاری شدی میفهمی که ترکش فقط تاریخ انقضا داره ولامصب جزئی از وجودته!

نه کسی رو منع میکنم ونه میخوام اظهار پشیمونی کنم

اشتباهی هست که با جون خودمون وشماها داریم تاوانشو پس میدیم واز این بابت برگردنمون دین هم هست!

هیچ هیچ هیچ چیزی نداره که بتونی بگی بخاطرش سیگاری یا دودی شدم(درهرنوع ممکنش)

وقتی عادت کردی بهش داستانت تموم شده پس سعی کن هیچوقت مهمون لبات نشه

ه چند تا از این سیگاری های سفت و سختی که دیدم همهشون مثل شما بیشتر سالها رو سیگاری بودن ولی نمیدونم چرا راحت تر از بقیه سیگاری ها ترک کردن ، شاید وقتی که میفهمن دیگه چیزی از بدنشون نمونده که با سیگار داغون بشه ترکش راحتتر میشه !!!

لینک به دیدگاه

اقا من مشکلی باش ندارم؛

الان 6 ساله که میکشم؛بوده که روزی 2 پاکت هم کشیدم؛اما میتونم یه ماه هم نکشم؛تو این چند سال به طور متوسط روزی 8 تا 10 نخ میکشم؛به خاطر لذتش هم میکشم؛یکی از لذت بخش ترین کارهاس؛اما ضرزش زیاده؛نکشین یا بکشین به خودتون مربوطه

قبلنا وینستون میکشیدم اما 2 ساله به خاطر آسم مجبور شدم Esse blue بکشم چون سبک هست

لینک به دیدگاه
سلام بر برو بچش با حال نواندیش.

من. ابوالفضل هستم. یک سیگاری! :icon_pf (34):

همین الان بگم لطفا هیچکس منو نصیحت نکنه. یا تشویق به ترک سیگار نکنه. چون تا خودم نخوام کسی نمیتونه کاری بکنه و از اونجایی که دیگه گوشم از همه حرفا پره خودتون رو خسته نکنید لطفا. :yes:

اما هدف از زدن این تاپیک: :ydm47612zsesgift969

حتما شنیدید که بعضی ها میگن آدم باید هرکاری رو یه بار تجربه کنه. :girl_in_dreams:

من اگه دستم برسه به اونی که این حرفو زده گردنشو خورد میکنم. :167:

به قول شاهین نجفی تو بعضی راه ها دیگه برگشتی نیست.

منم معتقدم بعضی کارا حتی یه بارش هم خطرناکه. این حس کنجکاوی رو خیلی راحت سرکوب کنید.

حالا حرف اصلی من تو این تاپیک چیه؟

درصد بالایی از افرادی که سیگاری شدن، من جلمه خود من از شکم مادر سیگاری متولد نشدیم. همه ما مثل خیلی از شماها وقتی تو جمع افراد سیگاری مینشستیم پیف پیف و اخ و تف میکردیم و حقیقتا احساس نفس تنگی بهمون دست میداد. هیچ علاقه ای هم نسبت به سیگار نداشتیم. اما به هر دلیلی انقدر بر این موضوع اصرار ورزیدیم که به علاقه تبدیل شد. توجه داشته باشید که این قضیه یه کم با اعتیاد به مواد مخدر فرق میکنه ها. یک فرد سالم عموما با مصرف یکبار مواد مخدر لذت کافی رو برای استعمال مجدد کسب میکنه. یعنی به قول معروف با همون یه بار مزه اش میره زیر دندونش. ولی سیگار اینطوری نیست. یعنی شما تا سیگاری شدن راه درازی در پیش داری. خیلی از کسانی که همین الان سیگار میکشن و فکر میکنن سیگاری هستن اشتباه میکنن.

آدم وقتی سیگاری میشه که برای کشیدنش وقتی چند ساعت گذشته لحظه شماری میکنه. وقتی یه کم احساس کلافگی میکنه. وقتی خانوادشو تو مسافرت پیچ میده میره یه گوشه یه نخ میکشه خودشو ارضا میکنه با سیگار. وقتی که اگه نباشه نتونی کار کنی. نتونی درس بخونی. نتونی لذت ببری از زندگی. این آدم میشه سیگاری. اونوقته که دیگه بدون سیگار زندگی براش معنی نداره.

شما اگه حتی یه کدوم از این علائم رو ندارید سیگاری نیستید و خیلی راحت میتونید بزارید کنار.

اما اگه این علائم رو دارید به شما میگن سیگاری. شما به سیگار اعتیاد دارید و باید به فکر ترک باشید.

ولی اگر هر وقت با رفیقاتون بیرون در میاید سیگار میکشید، اگه تا حالا تنهایی سیگار نکشیدید، اگه فقط وقتایی که مشروب میخورید سیگار میکشید، اگه دود سیگارو تو سینه حبس نمیکنید، اگه تا حالا بابت خریدش به تنهایی اقدام نکردید، اگه فقط وقتی به مسافرت مجردی یا استخر و اینا میرید سیگار میکشید باید بگم شما سیگاری نیستید و نیاز به ترک ندارید. فقط بزاریدش کنار. روی انجام این عمل اصرار نکنید. خیلی راحته.

میخوام بگم اگه سیگاری نیستید خودتون رو الکی الکی بیچاره و وابسته نکنید. شما که هنوز طعم سیگارو درک نکردید و براتون لذت نشده ولی فکر میکنید سیگاری شدید همین الان بزارید کنار تا کار به جای باریک کشیده نشده.

خیلی از آدمها تو شمال سیگاری میشن. خیلی ها تو دانشگاه. خیلی ها سربازی. ولی همه اینها دفعات اول و حتی ممکنه تا یک سال سیگار بکشن ولی سیگاری نباشن.

در واقع سیگاری شدن یه پروسه عجیب و غربیه. یه چیز مزخرف که شما هیچ حسی نسبت بهش وجود نداره ولی انقدر اصرار میکنیم رو این عمل تا یه حسی به وجود بیاد و دیگه نتونیم از این حس چشم پوشی کنیم و ترکش کنیم.

اتفاقا به همین دلیل هم هست که سیگاری میشیم. میگیم خوب من که نخوام میتونم یه هفته هم نکشم. پس کنترلش دست خودمه. ولی این اولشه. اگه ادامه بدی یهو میبینی دیگه نمیتونی بدون سیگار زندگی کنی. هیچ کس در این زمینه ادعا نزنه لطفا. همیشه همین بوده و خواهد بود شما و هیچ کس دیگه هم از این امر مستثنی نیستی. در واقع یه چیزی که در نظرت خیلی آسون میومد میشه جزء واجبات زندگیت. توسط کی؟ توسط خودمون. چطوری؟ اصرار احمقانه. پس داداش گلم. آبجی گلم. تا به مرز من و سجاد نرسیدید بزارید کنار. خواهش میکنم.

در پایان اگر کسی فکر میکنه این مطلب به دردش خورد بگه بدونیم. اگه فکر میکنید چرت و پرت هم میگم لطفا بگید. سیگاری های مفلوک و بدبخت واقعی مثل من اگه تو انجمن هست بیان از تجربشون بگن. بگن چطوری سیگاری شدن. من دلم میسوزه برای اینکه همین الان دارن اشتباه منو میکنن. اگه فقط بتونم 1 نفرو متوجه اشتباهش کنم یه هفته شارژ میشم.

مرسی...اینارو یکی دیگه هم به همین قشنگی برام توضیح داده بود:yes:

ولی من نمیدونم چرا دوست دارم سیگارو

امتحان کردم...بدم نیومد...حالا چندسال زودتر بمیرم فوقش

چی میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
حالا چندسال زودتر بمیرم فوقش

چی میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سارا جان عذر میخوام دخالت میکنم. امیدوارم جسارت منو ببخشی.

اگه چندین سال هم زودتر بمیری هیچی نمیشه و دنیا و زندگی به روال خودش ادامه میدن. حتی عزیزانت هم چند وقتی ناراحتن و بعد به فراموشی سپرده میشی. راست میگن خاک سردی نیاره.

اما میخوام از این بگم که خدای نکرده زبونم لال مریضی بگیری و وبال گردن اطرافیانت بشی.

خدای نکرده سکته بزنی و فلج بشی میدونی چقدر برای عزیزانت زجر آور خواهی بود؟ !!!

ما که فقط برای خودمون زندگی نمیکنیم...!

بازم عذر میخوام.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
بعضی از این حرفا منو یادحیاط پشتی دانشکمون میندازه...

برخی به اونجا میگن جا سیگاری!!!!!

من تا حالا سیگار نکشیدم ولی میخوام یه بار امتحان کنم!:ws38: به نظزتون امتحان کنم یا نه؟:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
من تا حالا سیگار نکشیدم ولی میخوام یه بار امتحان کنم!:ws38: به نظزتون امتحان کنم یا نه؟:girl_in_dreams:

لطفا یه بار تاپیکو بخونید از اول. قبل از اینکه یه روزی بیاید اینجا مثل من تاپیک بزنید. :a030:

لینک به دیدگاه
من يه بار يه دونه كشيدم:icon_redface:

هيچ چيزه خاصي نداشت هيچ حسيم بهم نداد:whistle:

امیدوارم آخریش بوده باشه و هیچ وقت دیگه امتحانش نکنید. تحت هیچ شرایطی با خودتون تو این زمینه کنار نیاید.

لینک به دیدگاه
امیدوارم آخریش بوده باشه و هیچ وقت دیگه امتحانش نکنید. تحت هیچ شرایطی با خودتون تو این زمینه کنار نیاید.

اين قضيه ماله پارساله توي خونه ما هيشكي سيگاري نيست خواهرم يه دونه از دوس پسرش گرفته بود آورد خونه مام مثه خنگا كه انگار چي ديدن پريديم نفري چند پُك زديم به نظرم چيزه بيهوده اي بود فقط يه دوده غليظو سوزاننده رو ميفرستي تو بندنت همين!:ws43:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...