رفتن به مطلب

والیبال، یکی از ارزش های مکتبی عزیز را به بازی گرفت !!

Ehsan

ارسال های توصیه شده

به گزارش جام نیوز به نقل از فارس، بازیکنان تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران عصر دیروز پس از بازی با تیم افغانستان، در اقدامی غیر اخلاقی، با داور زن این مسابقه که اهل قرقیزستان است دست دادند. :banel_smiley_4:

گفتنی است این مسابقه به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش شد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران درباره اقدام برخی بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان در دست دادن با داور زن قزاقستانی،

گفت: «والیبالیست‌ها از اقدام خود نادم و پشیمان هستند.»

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت:

«از مردم شریف ایران و خانواده معظم شهدا به دلیل دست دادن برخی بازیکنان با داور زن عذرخواهی می کنیم.» :w58:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

انعکاس این خبر ناگوار در سایت های مومنین:

دیروز در اقدامی باور نکردنی درحالی شبکه3 سیما پخش مستقیم از بازی تیم والیبال ایران و افغانستان داشت،اعضای تیم والیبال ایران با داور قرقیزستانی که یک زن بود ،دست دادند و به روی خود هم نیاورند که اینجا ایران اسلامی است.

و آن هم در هفته دفاع مقدس و 31 شهریور که همه جا پر شده از یادواره های شهدا.این مسابقه در استادیوم 12 هزار نفری آزادی و در چارچوب مسابقات جام قهرمانی آسیا به میزبانی کشورمان برگزار می شود.

به جاست که مسئولین این نفرات خاطی را تنبیه سنگین کنند که باعث رنجش خاطر امام و شهدا و خانواده های معزز شهدا شدند.

حتی تا محرومیت و جزای نقدی این افراد.بازیکنی که اخلاق و دین ندارد نباشد بهتر است چون نشود الگوی سایر افراد.

لینک به دیدگاه

پس فردا آمار مشکلات خانوادگیو طلاق و ایدزو فرار از منزل و اینا زیاد شد نگید چرا ، تو تلویزیون ملی تو برنامه زنده جلوی چشم اینهمه آدم عمل غیر اخلاقی انجام دادن

لینک به دیدگاه
به گزارش جام نیوز به نقل از فارس، بازیکنان تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران عصر دیروز پس از بازی با تیم افغانستان، در اقدامی غیر اخلاقی، با داور زن این مسابقه که اهل قرقیزستان است دست دادند. :banel_smiley_4:

گفتنی است این مسابقه به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش شد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران درباره اقدام برخی بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان در دست دادن با داور زن قزاقستانی،

گفت: «والیبالیست‌ها از اقدام خود نادم و پشیمان هستند.»

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت:

«از مردم شریف ایران و خانواده معظم شهدا به دلیل دست دادن برخی بازیکنان با داور زن عذرخواهی می کنیم.» :w58:

بدتر از خودم علاقه وافری به رجا نیوز و سایر سایت های نوچه اش داری ها :ws3:

دیروز خبرشو خوندم کلی خندیدم!

از والیبالیستا انتظار نداشتم این کار شنیع رو تو کشور خودمون انجام بدن :4564:

لینک به دیدگاه

وای وای

همچین صحنه ای پخش شد و من ندیدم...:ws50:

داور زن قرقیزستانی مثل خواهر مادر آدمه، باید اون کسایی که دست دادن رو گردنشونو زد تا درس عبرتی شود برای دیگران... :(2310):

لینک به دیدگاه
:w58::w58::w58:

حالا خوبه بغلش نکردن! او.ن موقع میخواستن چیکار کنن؟!

به قول اسی : یه راست کشتارگاه :4564:

دوست منو نبرن با خودشون.اون تیم ملی جوانانه.جوونه.نکشنش :4564:

لینک به دیدگاه
به قول اسی : یه راست کشتارگاه :4564:

دوست منو نبرن با خودشون.اون تیم ملی جوانانه.جوونه.نکشنش :4564:

نه! فک کنم از شدت ناراحتی برن خودکشی کنن!!!:w821:

لینک به دیدگاه
وای وای

همچین صحنه ای پخش شد و من ندیدم...:ws50:

آره نمیدونی وقتی ما دیدیم والیبالیست ها دارن به این خانم دست میدن چطوری شدیم....

همه سرخ شدیم،قرمز شدیم، آخه صحنه خیلی زشتی بود.

تو عمرمون تماس بدنی ندیده بودیم که دیدیم، پسر کوچیکه همسایمون از وقتی این صحنه را دیده، همش میره به خانم ها دست میده...... :4564:

لینک به دیدگاه
آره نمیدونی وقتی ما دیدیم والیبالیست ها دارن به این خانم دست میدن چطوری شدیم....

تو عمرمون تماس بدنی ندیده بودیم که دیدیم، پسر کوچیکه همسایمون از وقتی این صحنه را دیده، همش میره به خانم ها دست میده...... :4564:

خانوما هم راحت بهش دست میدن؟

من فک کنم اگه خانومه قرقیزستانی باشه خیلی غیراخلاقیه :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
خانوما هم راحت بهش دست میدن؟

منف فک کنم اگه خانومه قرقیزستانی باشه خیلی غیراخلاقیه :jc_thinking:

آره بابا، مثل اینکه اونها هم از زن قرقیزستانی الگو گرفتن و دست میدن به نامحرم....

یعنی داره قیامت میشه، من موندم چطوری این مصیبت بزرگ را واسه این ملت باشعور و فرهیخته توجیه کنیم....

لینک به دیدگاه

جان من این خبر از سایت های مومنین را داشته باشین:

دیروز در اقدامی باور نکردنی درحالی شبکه3 سیما پخش مستقیم از بازی تیم والیبال ایران و افغانستان داشت،اعضای تیم والیبال ایران با داور قرقیزستانی که یک زن بود ،دست دادند و به روی خود هم نیاورند که اینجا ایران اسلامی است.

و آن هم در هفته دفاع مقدس و 31 شهریور که همه جا پر شده از یادواره های شهدا.این مسابقه در استادیوم 12 هزار نفری آزادی و در چارچوب مسابقات جام قهرمانی آسیا به میزبانی کشورمان برگزار می شود.

به جاست که مسئولین این نفرات خاطی را تنبیه سنگین کنند که باعث رنجش خاطر امام و شهدا و خانواده های معزز شهدا شدند.

حتی تا محرومیت و جزای نقدی این افراد.بازیکنی که اخلاق و دین ندارد نباشد بهتر است چون نشود الگوی سایر افراد.

اقدامی باور نکردنی !!!!!!

الان بدبخت ها شوکه هستند و دهانشون همینجور باز مونده !!!!!

هفته دفاع مقدس !!!!!

آسمون ریسمون بافتن و زدن به صحرای کربلا از شگردهای اینهاست که هنوز هم خیلی هارو با این چیزها فریب میدن.

اخلاق و دین ندارد،نباشد !!!!!!

حالا انگار اسلام غیر از تیراندازی و اسب سواری ورزش دیگری را هم تایید کرده.

لینک به دیدگاه

صحنه ای که دید نوش جانتان :sigh:

اگر من بودم آب می شدم و در زمین فرو می رفتم :mpr:

خوب شد که ندیدم، منم که زیر 18 ، اون وقت.... :w73:

لینک به دیدگاه

فردا اغا پیغام میده

صحنه را دیدم.....بخشش لازم نیست، اعدامشان کنید :ws37:

تیتر خبروببین تو منبع:ws47:

جای شهدا خالیست،وقتی ملی پوشان با داور زن مسابقه دست می دهند

لینک به دیدگاه

تیتر خبروببین تو منبع:ws47:

جای شهدا خالیست،وقتی ملی پوشان با داور زن مسابقه دست می دهند

چطوری شهدا را ربط میدن به والیبال فقط خودشان میدانند و بس..... :th_scratchhead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...