رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان

دوستان لطف کنن تمریناتی که در تاپیک "گروه طراحان نواندیشان" تعیین شده رو در این تاپیک قرار بدن.

از اسپم کردن و زدن شکلک خالی و جمله های تشکر در این تاپیک جداً خودداری فرمایید. :a030:

درصورت داشتن فایل آموزشی مرتبط با موضوع طراحی ، همینجا لینک دانلودش رو قرار بدید تا در تاپیک "گروه طراحان" به نمایش در بیاد.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
استاد 1 سوال؟

با چه نرم افزاری قراره کار کنیم؟

توضیحش رو قراره بدم....اولش با مداد و مداد رنگی و کاغذ A4 :ws3: .بعد که جلو رفتیم و حسابی به اصول طراحی وارد شدیم، اونوقت با هر نرم افزاری که خواستید میتونید کار کنید.

نرم افزار یکم ذهن مارو تنبل میکنه...یه دکمه میزنی این نماهارو میده بهت...ولی برا خودت هیچ تجسمی از شکل 3 بعدی بدنه ی یک خوردرو ایجاد نمیکنه...

تا حالا شده به یه ماشینی تو خیابون نگا کنی و بیای تو خونه عین همونو رو کاغذ بکشی؟

ما میخوایم به این مرحله از طراحی برسیم که فقط با تمرین و تکرار و تحت اصول و قوانین خاص امکان پذیره... :a030:

درضمن...من استاد نیستم....یکیم مث خودتون...شایدم کمتر...:45645:

لینک به دیدگاه
توضیحش رو قراره بدم....اولش با مداد و مداد رنگی و کاغذ A4 :ws3: .بعد که جلو رفتیم و حسابی به اصول طراحی وارد شدیم، اونوقت با هر نرم افزاری که خواستید میتونید کار کنید.

نرم افزار یکم ذهن مارو تنبل میکنه...یه دکمه میزنی این نماهارو میده بهت...ولی برا خودت هیچ تجسمی از شکل 3 بعدی بدنه ی یک خوردرو ایجاد نمیکنه...

تا حالا شده به یه ماشینی تو خیابون نگا کنی و بیای تو خونه عین همونو رو کاغذ بکشی؟

ما میخوایم به این مرحله از طراحی برسیم که فقط با تمرین و تکرار و تحت اصول و قوانین خاص امکان پذیره... :a030:

درضمن...من استاد نیستم....یکیم مث خودتون...شایدم کمتر...:45645:

دکتر جان خیلی فکر خوبیه.

دکترو حال کردی؟ :biggrin:

ولی طراحی محصول هم مثل همه کارای دیگه یک سری اصول داره که با دانستن و رعایت کردن این اصول راحتتر و دقیق تر به مقصد خواهیم رسید.

و البته طراحی محصول قبل از اینکه کار ما مکانیک ها باشه کار بچه های طراحی صنعتیه. کسی رو تو سایت نمیشناسید که طراحی صنعتی خونده باشه؟ یه چهار تا منبع مفید و خلاصه معرفی کنه که یه بیسی داشته باشیم بعد خط خطی کنیم. نظرتون چیه مقام معظم برتری؟ جضرت آیت الله العظم؟ امام امین 202؟ قدس سره شریف؟ :biggrin:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
دکتر جان خیلی فکر خوبیه.

دکترو حال کردی؟ :biggrin:

ولی طراحی محصول هم مثل همه کارای دیگه یک سری اصول داره که با دانستن و رعایت کردن این اصول راحتتر و دقیق تر به مقصد خواهیم رسید.

و البته طراحی محصول قبل از اینکه کار ما مکانیک ها باشه کار بچه های طراحی صنعتیه. کسی رو تو سایت نمیشناسید که طراحی صنعتی خونده باشه؟ یه چهار تا منبع مفید و خلاصه معرفی کنه که یه بیسی داشته باشیم بعد خط خطی کنیم. نظرتون چیه مقام معظم برتری؟ جضرت آیت الله العظم؟ امام امین 202؟ قدس سره شریف؟ :biggrin:

:banel_smiley_4:

چرا...اتفاقاً یکیو سراغ دارم....ازش میخوام بیاد به دادمون برسه :ws3:

ولی همچین کار سختی هم نیست...با کمک هم بالاخره به یه نتیجه ی مطلوب میرسیم...

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
منم میخوام آموزش ببینم کار خاصی باید بکنم؟

نه...یکم صبر کن...آموزش ها تو اون تاپیک اصلی کامل بشه بعد تمرینارو میدم که روش کار کنید...البته کسانی که مث تو اعلام آمادگی میکنن!

بعد نقاط ضعفمونو رفع میکنیم.:w139:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
خیلی دوست دارم تواین گروه شرکت داشته باشم

سلام مگه مکانیک خوندید !

اتفاقا چندی پیش بود میخواستیم فعالیت های گروهی انجام بدیم - بچه های کتیا کار نبودن

اگه شما هم هستید روتون حساب کنیم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
سلام مگه مکانیک خوندید ! اتفاقا چندی پیش بود میخواستیم فعالیت های گروهی انجام بدیم - بچه های کتیا کار نبودن اگه شما هم هستید روتون حساب کنیم:ws3:
من هستم .
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...