رفتن به مطلب

تيم ملي واليبال ايران بر بام آسيا ايستاد نخستين قهرماني در جشن 20 هزار نفری

Fo.Roo.GH

ارسال های توصیه شده

تيم ملي واليبال ايران براي نخستين بار در رقابتهاي قهرماني آسيا به مقام نخست دست يافت. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ، ‌امروز (پنجشنبه) تيم ملي واليبال ايران در ديدار فينال رقابتهاي قهرماني آسيا در حضور بيش از 20 هزار تماشاگر در ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي ميزبان چين بود و توانست با نتيجه سه بر يك اين تيم را شكست داده و براي نخستين بار به مقام قهرماني رقابت‌هاي مردان آسيا برسد. با وجود اينکه جو ورزشگاه کاملاً‌ به سود ايران بود اما ست نخست را چيني‌ها با حساب 25-22 به نفع خود پايان دادند. خوليو ولاسکو همانند ديدار روز گذشته در مرحله نيمه نهايي مقابل کره جنوبي در نخستين ست بيشتر به ارزيابي حريف پرداخت. در آغاز ست دوم ملي پوشان ايران با قدرت کار را شروع کردند و در همان ابتدا سه امتياز از حريف خود پيش افتادند و اين اختلاف امتياز را تا پايان اين ست بيشتر هم کردند تا ست دوم را ايران با نتيجه 25 بر 18 از آن خود کند. ولاسکو که با گذشت زمان بيش از پيش دست چيني‌ها را خوانده بود با تعويض‌هاي متفکرانه در ست سوم فقط از مهدي مهدوي در پست پاسور استفاده کرد و در حالي که امير حسيني در اين ست اصلاً بازي نکرد ايران باز هم با قدرت ست را از آن خود کرد. سفيد پوشان ايران در اين ست 25 بر 19 از سد چين گذشتند. سرانجام در ست چهارم، ايران با حمايت بي‌نظير هواداران و بازي زيباي ملي پوشان ضربه نهايي را به تيم ملي چين وارد کرد و با نتيجه 25 بر 16 علاوه بر به دست آوردن اين ست و پيروز شدن در اين بازي، عنوان قهرماني اين دوره از رقابتها را به دست آورد. اين براي نخستين بار است که تيم ملي واليبال ايران در رقابتهاي قهرماني آسيا به عنوان نخست و مدال طلا دست پيدا مي‌کند.

لینک به دیدگاه

با وجود پولهای هنگفتی که در فوتبال رد و بدل مبشه و جز تقلب و زد و بند و دلالی هیچ نتیجه ای نداره ، تیمهای ملی والیبال و بسکتبال با امکانات خیلی کمتر همیشه نتایج خیلی بهتری گرفتند....بازی امروز هم فوق العاده و برد شیرینی بود.

من به نوبه خودم به والیبال دوستان تبریک میگم :a030:

لینک به دیدگاه
سرفرازان لطف خدا یاورتان

سربلند از سعی شما کشورتان

گشته شاد از همتتان روح امام

آفرین گوید به شما رهبرتان

کم از صدا سیما این شعر رو میشنویم :vahidrk:

لینک به دیدگاه

فوتبال چیزی جز سرشکستگی برا جوونامون نداشته

بازم به شرف والیبالیستامون

اگه بعضیا کرم نریزن که با داور زن نباید دست داد یه چیزی میشن:ws37:

لینک به دیدگاه
با وجود پولهای هنگفتی که در فوتبال رد و بدل مبشه و جز تقلب و زد و بند و دلالی هیچ نتیجه ای نداره ، تیمهای ملی والیبال و بسکتبال با امکانات خیلی کمتر همیشه نتایج خیلی بهتری گرفتند....بازی امروز هم فوق العاده و برد شیرینی بود.

من به نوبه خودم به والیبال دوستان تبریک میگم :a030:

دقیقا اومدم همین و بگم....

فوتبال که با این همه پولی که میگیرن فقط ابرو ریزی میکنن

بازم والیبالیستامون ....

دستشون درد نکنه

لینک به دیدگاه

پیام تبریک آقای خاص جهت قهرمانی تیم والیبال ایران:

آقای خاص، ضمن تبریک این قهرمانی شیرین در جام ملت های آسیا و کسب سهمیه المپیک توسط تیم ملی والیبال ایران، شما را به دیدن ادامه برنامه دعوت می کند!!

لینک به دیدگاه
پیام تبریک آقای خاص جهت قهرمانی تیم والیبال ایران:

آقای خاص، ضمن تبریک این قهرمانی شیرین در جام ملت های آسیا و کسب سهمیه المپیک و حضور در لیگ جهانی توسط تیم ملی والیبال ایران، شما را به دیدن ادامه برنامه دعوت می کند!!

مگه مجوز حضور در لیگ جهانی را هم بهش دادن؟

مطمئنی؟ :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
مگه مجوز حضور در لیگ جهانی را هم بهش دادن؟

مطمئنی؟ :JC_thinking:

نه

مطمئن نیستم :biggrin:

فکر کردم قهرمانان قاره ها شرکت میکنند و چندتای دیگه که الان که خوندم دیدم نه.. اینطور نیست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...