رفتن به مطلب

لیست کاربران تالار برق

ارسال های توصیه شده

در این تاپیک لیست کاربران تالار برق رو قرار میدیم تا هم برای اطلاع رسانی ها راحت باشیم و هم اینکه کاربران تالارمون رو بیشتر بشناسیم و بتونیم ازشون توی بحث ها بیشتر استفاده کنیم .......

از دوستان خواهش میکنم اگر کاربری دیدند که رشتش مهندسی برق هست اینجا لینک بروفایلش رو بزارن تا من یا سمندون هر چند وقت یک بار لیست رو ویرایش کنیم ......

مدیران ، متخصصین و کاربران ویژه :

کاربرانی با بیشتر از 10 پست :

کاربرانی که فقط عضو شده اند یا تعداد کمی پست دارند

#mastane#,

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام به همه دوستان .

تو این تاپیک اسامی کاربران برقی رو میذاریم . که وفتی یه تاپیگ برقی میزنیم . برای دعوت کاربران برقی مشکلی نداشته باشیم . و اینکه کاربران جدید رو بشناسیم و دعوت به فعالیت ازشون داشته باشیم .

ممنون میشم به تکمیل لیست کمک کنید .........

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز تاپیک های زیر رو برای کاربرانی که تازه وارد هستن بفرستین :a030:

اگه تاپیک های مفید دیگه ای هم که به درد تازه وارد ها میخوره هست لینکشو همین جا بذارید که همه ببینیم .

هر کاربر برقی جدید که دیدین بفرستین .

حواستون باشه به 1 کاربر 100 بار نفرستیم :ws3:

درخواست ها

موضوع مهم : معرفی: آشنایی با کاربران مهندسی برق

پاتوق مهندسان برق

اگه مهندسی برق رو انتخاب نمیکردی چه رشته ای ادامه میدادی؟

صندلی داغ برقیها

نقد و بررسی:
صندلی داغ برقیها (مرحله دوم)

صندلی داغ برقیها (سری سوم)

[h=3]
موضوع مهم :
سوال کن جواب بده,یاد بده یاد بگیر
[/h]

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

پست های بالارو همه رو ادغام کردم و تکراری هارو حذف کردم نتیجه این شد ازین به بعد از این لیست استفاده کنید......

...atishpare, Aartemis, aliabooali, ALIIZAA, amdran, amirmohsen, ara1234567891, ara_d777, arian ariaey, Aria_sh, Arpak, asdad, asiabadboy, Atishpare, au1366, ayfer.a11, aziziamir64, bpz, CleMent, comet_utob, Control, Cortex, Eastern Girl, ebrahim-89, eebian, elahe.t, en.ml, Esmeralda, Glint, goharshenas, haj morteza, hamed_elect, hashem311, Hermis, hesam palang, High Capacitance, himan.sh, hosseinassar, hossein_power85, hossein_tabatabai, ieee323, kazem safari, m f s, M.Aref, m@ry@71, mahdad_mtp, mamad kh, mamadi brghi, mamadj, Matin.Gamer, mchavoshifans, mehdi_power, mehrshad53, mhdm, Milad 1, moein_13, mohsen 88, mojtababagheri, morteza11, mozhgan jooon, nasa66, Neptune, Niloofar, panton, parsezan17, pegah, pesare irani, peyman2133, pouya jalali, professor, proudman, puma_jingili, rahgozar_65, real, Reyhane, REZA111, RFman, ROBOTICS, rojnay, sadeh, salvador, samaneh66, samanmsm, samyar, sareh., Saze SHekasteh, Secret:, sepide16, setayesh_sokoot, setiya, sh@di, shadow5, sih092, silent for ever, SIMooRGH.M, Solsal, spow, surgun, TomCat, موسوی میرقدیر, میلاد, میدیا==کچی کورد, مریم صابر, مظفری, هولدن کالفیلد, کهربا, پرناز, viyona, woody, xxax, zafar, zasa, اتیش بیار معرکه, ارش شریف, ارش20, بي‍ژن, رویای ماه, رادمنش, سمندون, سومار, سپهر,‏yass121,mr.blackinblack

لینک به دیدگاه
پست های بالارو همه رو ادغام کردم و تکراری هارو حذف کردم نتیجه این شد ازین به بعد از این لیست استفاده کنید......

...atishpare, Aartemis, aliabooali, ALIIZAA, amdran, amirmohsen, ara1234567891, ara_d777, arian ariaey, Aria_sh, Arpak, asdad, asiabadboy, Atishpare, au1366, ayfer.a11, aziziamir64, bpz, CleMent, comet_utob, Control, Cortex, Eastern Girl, ebrahim-89, eebian, elahe.t, en.ml, Esmeralda, Glint, goharshenas, haj morteza, hamed_elect, hashem311, Hermis, hesam palang, High Capacitance, himan.sh, hosseinassar, hossein_power85, hossein_tabatabai, ieee323, kazem safari, m f s, M.Aref, m@ry@71, mahdad_mtp, mamad kh, mamadi brghi, mamadj, Matin.Gamer, mchavoshifans, mehdi_power, mehrshad53, mhdm, Milad 1, moein_13, mohsen 88, mojtababagheri, morteza11, mozhgan jooon, nasa66, Neptune, Niloofar, panton, parsezan17, pegah, pesare irani, peyman2133, pouya jalali, professor, proudman, puma_jingili, rahgozar_65, real, Reyhane, REZA111, RFman, ROBOTICS, rojnay, sadeh, salvador, samaneh66, samanmsm, samyar, sareh., Saze SHekasteh, Secret:, sepide16, setayesh_sokoot, setiya, sh@di, shadow5, sih092, silent for ever, SIMooRGH.M, Solsal, spow, surgun, TomCat, موسوی میرقدیر, میلاد, میدیا==کچی کورد, مریم صابر, مظفری, هولدن کالفیلد, کهربا, پرناز, viyona, woody, xxax, zafar, zasa, اتیش بیار معرکه, ارش شریف, ارش20, بي‍ژن, رویای ماه, رادمنش, سمندون, سومار, سپهر

مهندس مطمئنی لیستت درسته ؟!

یکم ناخالصی داره !!

مثل : Matin.Gamer یا Arpak

لینک به دیدگاه

arpak هم چون مدیر تالار موبایله بالاخره با تالار برق ارتباط پیدا میکنه .......

حالا تو فاز بعدی اسم کامپیوتریها هم در میارم تو یه پست میزارم که تاپیک های مشترک رو بتونیم اوناهم دعوت کنیم که به این شکل ارتباط بین تالاری بیشتر بشه ........

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

...atishpare; Aartemis; aliabooali; ALIIZAA; amdran; amirmohsen; ara1234567891; ara_d777; arian ariaey;Aria_sh; Arpak;asdad, asiabadboy; Atishpare; au1366; ayfer.a11; aziziamir64; bpz; CleMent; comet_utob; Control; Cortex; Eastern Girl; ebrahim-89; eebian; elahe.t; en.ml; Esmeralda; Glint; goharshenas; haj morteza; hamed_elect; hashem311; Hermis; hesam palang; High Capacitance; himan.sh; hosseinassar; hossein_power85; hossein_tabatabai; ieee323; kazem safari; m f s; M.Aref;m@ry@71; mahdad_mtp; mamad kh; mamadi brghi; mamadj;Matin.Gamer;mchavoshifans;mehdi_power; mehrshad53; mhdm, Milad 1; moein_13; mohsen 88;mojtababagheri;morteza11; mozhgan jooon; nasa66;Neptune; Niloofar;panton; parsezan17; pegah; pesare irani;peyman2133;pouya jalali; professor;proudman; puma_jingili;rahgozar_65; real; Reyhane; REZA111; RFman;ROBOTICS; rojnay; sadeh; salvador; samaneh66; samanmsm;samyar; sareh.; Saze SHekasteh;Secret:; sepide16; setayesh_sokoot;setiya; sh@di;shadow5; sih092; silent for ever; SIMooRGH.M; Solsal; spow;surgun; TomCat; موسوی میرقدیر;میلاد; میدیا==کچی کورد; مریم صابر; مظفری; هولدن کالفیلد; کهربا; پرناز; viyona; woody; xxax; zafar; zasa;اتیش بیار معرکه;ارش شریف; ارش20; بي‍ژن;رویای ماه; رادمنش; سمندون; سومار; سپهر;yass121;mr.blackinblack;koka;ولایتمدار;narges_gha;shahramg

این همون لیست بالا هست فقط اسم ها با ; جدا شده

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...
سعی کنید لیست رو طوری تنظیم کنید که به راحتی با کپی پیست بشه به همه در لحظه پیغام بدید.اگه تنظیماتش با , جدا بشه راحتتر میشه

درسته ... تو سایت دانشگاه بودم ... داشتن سایت رو میبستن ... فقط اسمارو کپی کردم و اومدم ... مرتبش میکنم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...