رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آره دیدم تو باشگاه گذاشتی:ws37:

لینک نواندیشانم میذاشتی جذب شن:ws3:

:ws28:تشكر خيلييييييييييييييي فراوان کردن.

لتيس ها كجا اجرا ميشه ؟روي مش يا زيرش ؟

:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 84
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

2 3 سال پیش اونجا دورانی داشتیم

بی کفایتی مدیرانش دل زدمون کرد

الان به عنوان مهمان دیدم پستاتون رو:ws37:

ا:w16: امیدوارم راضی بوده باشین خودم واقعیتش نمیدونستم ولی چون نوشتن تاپیک معدن.... نتونستم تحمل کنم و اومدم از شما پرسیدم

لینک به دیدگاه
ا:w16: امیدوارم راضی بوده باشین خودم واقعیتش نمیدونستم ولی چون نوشتن تاپیک معدن.... نتونستم تحمل کنم و اومدم از شما پرسیدم

خواهش میکنم:icon_gol:

هدف ما جلب رضایت شماستw58.gif :ws3:

لینک به دیدگاه

با درود بر همگی

دوستان به نظرتون علت این که درس زمین امار تو دوره لیسانس ارِایه نمیشه چیه؟با توجه به اینکه خیلی تو رشته معدن کاربرد داره:w16:

لینک به دیدگاه
با درود بر همگی

دوستان به نظرتون علت این که درس زمین امار تو دوره لیسانس ارِایه نمیشه چیه؟با توجه به اینکه خیلی تو رشته معدن کاربرد داره:w16:

احتمالا چون خیلی تخصصی به مسئله اکتشاف می پردازه مناسب دوره کارشناسی نیست:ws38:

اطلاعات بیشتری ندارم تو این زمینه5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام

بچه ها شما واسه ارشد چه کتابایی میخونید؟من که فقط واسه تخصصی ها راهیان ارشدو دارم.

چه کتابایی اصلا (تست)واسه دروس تخصصی وجود داره؟چرا معدن مظلوم واقع شده

واسه دروس پایه مدرسان خوبه یا پارسه یا راهیان ارشد؟با این راهیان ارشد که دو تا تست توش هست میشه ارشد قبول شد؟یه کتابی میخوام که توش پر تست تخصصی باشه:w16:از هر جایی هم که میرم میپرسم ولی نیست که نیست:4564:

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه من شروع کردم واسه ارشد میخونم (ترم 6تموم کردم)به نظرتون میرسم همه کتابارو تموم کنم تا کنکور؟حجم کتابا هم زیاده به خصوص دروس پایه. کمکم کنید واقعا موندم چیکار کنم گیج شدم

لینک به دیدگاه
یه سوال دیگه من شروع کردم واسه ارشد میخونم (ترم 6تموم کردم)به نظرتون میرسم همه کتابارو تموم کنم تا کنکور؟حجم کتابا هم زیاده به خصوص دروس پایه. کمکم کنید واقعا موندم چیکار کنم گیج شدم

بستگی داره چند واحدت مونده به ترم که ربط نداره قاعدتا اگه 40 واحدت مونده باشه اکثرا هم درسایی هست که تو کنکورت میاد بازم بستگی به علاقت داره واسه ارشد چی میخوای بخونی اکتشاف - استخراج- فراوری- مکانیک سنگ و اگر بازم طبق قاعده استخراج بخوای به نظرم که میرسی تازه وقتم زیاد میاری زبان تخصصیت رو با ریاضیت کار کن موفق میشی

لینک به دیدگاه
سلامبچه ها شما واسه ارشد چه کتابایی میخونید؟من که فقط واسه تخصصی ها راهیان ارشدو دارم.چه کتابایی اصلا (تست)واسه دروس تخصصی وجود داره؟چرا معدن مظلوم واقع شده واسه دروس پایه مدرسان خوبه یا پارسه یا راهیان ارشد؟با این راهیان ارشد که دو تا تست توش هست میشه ارشد قبول شد؟یه کتابی میخوام که توش پر تست تخصصی باشه:w16:از هر جایی هم که میرم میپرسم ولی نیست که نیست:4564:
منم دقیقا همین مشکل رو دارم ولی دیگه تصمیم گرفتم بسته آموزشی مدرسان بگیرم امیدوارم بدرد بخور باشه
لینک به دیدگاه
بستگی داره چند واحدت مونده به ترم که ربط نداره قاعدتا اگه 40 واحدت مونده باشه اکثرا هم درسایی هست که تو کنکورت میاد بازم بستگی به علاقت داره واسه ارشد چی میخوای بخونی اکتشاف - استخراج- فراوری- مکانیک سنگ و اگر بازم طبق قاعده استخراج بخوای به نظرم که میرسی تازه وقتم زیاد میاری زبان تخصصیت رو با ریاضیت کار کن موفق میشی

تقریبا 31 واحد اینام مونده .وقت زیاد میارم!!!!!!!!:w58:چه طوری؟خوده ریاضی 1-2 معادلات استاتیک مقاومت سیالات کلی وقت میبره هنوز تخصصی ها هم به کنار طول ترم هم که کلاس داریم خودشم میخوام فراوری بخونم واقعا گیج شدم هر جوری برنامه ریزی میکنم کم میارم:4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...